Tikiuosiu, kad nesusiras naujų narių. Nes iš taip jų per daug. Be to manau joms pop muzikos neverta dainuoti...Išvis tegu lipa nuo didžiosios scenos. Nesamones mala apie tikrą meilę ir daugiau apie nieko nu ten kelios dainos gal ir yra. :lol:
____________________
If someone said three years from now
You'd be long gone
I'd stand up and punch them out
Cause they're all wrong and
I know better
cause you said forever
and ever
who knew
manau kad čia yra žmonių kurie pasiekė daug daugiau negu šitos zubrylos.Ir koks skirtumas,kad tų žmonių balsai neskamba radijūškėse.
Nebent čia yra pasiekimas kad kažkokią šlykščiai saldžią tavo dainą grotų per radiją. ;@@
____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life.
Eddie V.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. birželio 25 d. 00:24:20
____________________
If someone said three years from now You'd be long gone I'd stand up and punch them out Cause they're all wrong and I know better cause you said forever and ever who knew
2006 m. birželio 23 d. 23:23:23
jus debilai, pripazinkit. paziureciau kokia karjera pasiektumet patys???,,. stumiat ant mokinukiu o patys visai nieko nepasieket.
---
www.mokinukes.org - oficialus FC
manau kad čia yra žmonių kurie pasiekė daug daugiau negu šitos zubrylos.Ir koks skirtumas,kad tų žmonių balsai neskamba radijūškėse.
Nebent čia yra pasiekimas kad kažkokią šlykščiai saldžią tavo dainą grotų per radiją. ;@@
____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
2006 m. birželio 23 d. 21:17:50
____________________
rock valdo
2006 m. birželio 23 d. 19:57:33
____________________
gimiau tam kad kenteciau
2006 m. birželio 23 d. 18:22:21
____________________
And the Gods made love.
2006 m. birželio 23 d. 13:30:44
2006 m. birželio 23 d. 12:58:35
____________________
endis irgi kafka
2006 m. birželio 23 d. 11:05:39
Manau jog greitai susikurs nauja grupė "Studentės"
tikiuosi nesusikurs
____________________
Mes kartu išgertumėm šį lietų.
2006 m. birželio 23 d. 07:43:01
2006 m. birželio 23 d. 01:03:22
2006 m. birželio 22 d. 22:33:06
____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
2006 m. birželio 22 d. 22:32:16
2006 m. birželio 22 d. 20:59:08
2006 m. birželio 22 d. 20:25:26
____________________
Man, man, man!
2006 m. birželio 22 d. 20:14:16
____________________
koks skirtuams vistiek nesakysiu dabar
2006 m. birželio 22 d. 19:42:52
2006 m. birželio 22 d. 19:25:44
____________________
taram
2006 m. birželio 22 d. 19:07:30
2006 m. birželio 22 d. 18:44:46
____________________
for a life without rules
2006 m. birželio 22 d. 17:27:55