Žukauskas pasakė: "Tvarkysim" ispanus". Kažkodėl labai geros nuomonės apie komandos žaidimą. Laimėti įmanoma, tačiau realiai mąstant, daugiau vilčių turi ispanai.
Mmm. Macijausko keista mina tada buvo, išties. Pradžioje maniau, kad ta pražanga- tragedija, bet tritaškis dar juodžiau būtų atrodęs. Laimėjo teisybė, visgi.
Teisėjų darbas išvis- nekokybiškas visai, ypatingai man kelia abejonių tos 2 sekundės, netikėtai duotos italams.
Šiaip- lietuvių progresas jaučiasi. Galiausiai, tas pats Gustas kartais jau nepraranda kamuolio ir.. net įmeta : )
Tikiuosi prieš P.Gasol'į lietuviai sugebės kaip reikiant "pasispardyti". Tiesa, ispanai turi -komandą- tiesiogine ta žodžio prasme ir dar krūvą žvaigždžių. Bet jei klaidų rodiklis pas mūsiškius sumažės, manau, šansų dar yra.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Hopeless rašė: Aš visdar prisimenu Basile veidą po tų pramestų baudų. Na nežinau. Aišku beprotiškai džiaugiuosi lietuvių pergale, kita vertus Basile man vienas mėgstamiausių Europos krepšininkų ir norisi, kad jam sektųsi. Bėda kad kai susitinka su Lietuva tada simpatijos vistiek tautiečių pusėj.
o as vis prisimenu macijausko veida po prazangos
man irgi Basile kone vienas geriausiu. bet vakar meldziausi kad jam nepasisektu. is tikruju cia kitaip negali buti. VISIEMS KAS KOVOJA PRIES LIETUVA turi nepasisekti. kai Basile zaidzia ne pries mus, as noriuuuuuuuu jo gero zaidimo, bet cian e tas atvejis.
antradieny irgi melsiuos kad P.Gasoliui butu nekas . nors jis irgi mano vienas megiamiausiu ;>
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
rungtynes pavalde. aciu rinktinei, patampe nervus nezmoniskai.
aciu visiems sirgaliams, o ypac prie Baltojo tilto :>
dabar laaaukiam Ispanu. reiks labai pasistengti
bet mes taip nebetoli
LIE TU VA - mes vel pergaliu kely ;}
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
Hopeless rašė: Aš visdar prisimenu Basile veidą po tų pramestų baudų. Na nežinau. Aišku beprotiškai džiaugiuosi lietuvių pergale, kita vertus Basile man vienas mėgstamiausių Europos krepšininkų ir norisi, kad jam sektųsi. Bėda kad kai susitinka su Lietuva tada simpatijos vistiek tautiečių pusėj.
Stupid_enough rašė: kazkas(tiksliau geriausia drauge) mane vakar suklaidino, tai snd kaip dora lietuve 4 valanda isijungiau tv, aisku nieko nerode, kodel man taip nesiseka
as snd ryte skaitydama programa juokiausi-gal av drug bus tokiu, kurie ir kelsis...
kazkas(tiksliau geriausia drauge) mane vakar suklaidino, tai snd kaip dora lietuve 4 valanda isijungiau tv, aisku nieko nerode, kodel man taip nesiseka
____________________
blogis
[You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Aš visdar prisimenu Basile veidą po tų pramestų baudų. Na nežinau. Aišku beprotiškai džiaugiuosi lietuvių pergale, kita vertus Basile man vienas mėgstamiausių Europos krepšininkų ir norisi, kad jam sektųsi. Bėda kad kai susitinka su Lietuva tada simpatijos vistiek tautiečių pusėj.
Kaip gerai, kad Basile Gusto sindromas ištiko tada, kai to labiausiai reikėjo
Mano galva pilna beprasmių minčių "Kas būtų, jei..."
Buvo nervingos rungtynės, jei bent trys aukšto lygio žaidėjai, šiaip jau visada pataikantys, prametė absoliučiai visas baudas pačiame gale. Šaunu, kad lietuviai išmoko sužaisti pabaigas. nešaunu, kad prieš laiką privertė pasinervint, prarasdami savo persvarą, kuri beveik nebekėlė abejonių.
Dabar laukia ispanai. Stipri komanda. Bus žymiai sunkiau nei su italais. Bet nėra nieko neįmanomo.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. rugpjūčio 27 d. 11:27:54
bulleTz rašė: Kitam etape spain man atrodo kad bus vsio . Bet giliai sirdy yra mazyte viltis Beje snd isgirdau tokia fraze kad ..
(Quit: verkia kamuolys gusto varomas ...)
is mirco cia
Apie anas varzybas daug kas irgi taip kalbejo.Viskas imanoma.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
bulleTz rašė: Kitam etape spain man atrodo kad bus vsio . Bet giliai sirdy yra mazyte viltis Beje snd isgirdau tokia fraze kad ..
(Quit: verkia kamuolys gusto varomas ...)
is mirco cia
Kitam etape spain man atrodo kad bus vsio . Bet giliai sirdy yra mazyte viltis Beje snd isgirdau tokia fraze kad ..
(Quit: verkia kamuolys gusto varomas ...)
is mirco cia
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugpjūčio 28 d. 19:59:44
ir mes L A I M E S I M!!!! (leksiu rytoj veliaveles ant masinos lango nusipirkt)
____________________
I want more than I am
2006 m. rugpjūčio 28 d. 18:56:58
2006 m. rugpjūčio 28 d. 18:02:39
____________________
Parašas.
2006 m. rugpjūčio 28 d. 16:52:37
as kaip visad psimiste, bet manau, kad lietuviam sakes. nebent padetu super susikaupimas ir super sekme. ko retai, oj, labai retai tepasitaiko.
____________________
Triokšt
2006 m. rugpjūčio 28 d. 02:48:03
Teisėjų darbas išvis- nekokybiškas visai, ypatingai man kelia abejonių tos 2 sekundės, netikėtai duotos italams.
Šiaip- lietuvių progresas jaučiasi. Galiausiai, tas pats Gustas kartais jau nepraranda kamuolio ir.. net įmeta : )
Tikiuosi prieš P.Gasol'į lietuviai sugebės kaip reikiant "pasispardyti". Tiesa, ispanai turi -komandą- tiesiogine ta žodžio prasme ir dar krūvą žvaigždžių. Bet jei klaidų rodiklis pas mūsiškius sumažės, manau, šansų dar yra.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2006 m. rugpjūčio 27 d. 15:10:09
Jankūnas nevertas to prizo. Nors aš irgi prabalsavau
vertas ar nevertas - apie tai kalba neina
nors aš tau pritariu. Ypač šitam čempionate Jankūnas neatrodo taip, kaip norėtųsi kad atrodytų.
deja tas turkas irgi nevertas
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2006 m. rugpjūčio 27 d. 15:07:20
Aš visdar prisimenu Basile veidą po tų pramestų baudų. Na nežinau. Aišku beprotiškai džiaugiuosi lietuvių pergale, kita vertus Basile man vienas mėgstamiausių Europos krepšininkų ir norisi, kad jam sektųsi. Bėda kad kai susitinka su Lietuva tada simpatijos vistiek tautiečių pusėj.
o as vis prisimenu macijausko veida po prazangos
man irgi Basile kone vienas geriausiu. bet vakar meldziausi kad jam nepasisektu. is tikruju cia kitaip negali buti. VISIEMS KAS KOVOJA PRIES LIETUVA turi nepasisekti. kai Basile zaidzia ne pries mus, as noriuuuuuuuu jo gero zaidimo, bet cian e tas atvejis.
antradieny irgi melsiuos kad P.Gasoliui butu nekas . nors jis irgi mano vienas megiamiausiu ;>
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2006 m. rugpjūčio 27 d. 15:02:36
aciu visiems sirgaliams, o ypac prie Baltojo tilto :>
dabar laaaukiam Ispanu. reiks labai pasistengti
bet mes taip nebetoli
LIE TU VA - mes vel pergaliu kely ;}
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2006 m. rugpjūčio 27 d. 13:35:45
Aš visdar prisimenu Basile veidą po tų pramestų baudų. Na nežinau. Aišku beprotiškai džiaugiuosi lietuvių pergale, kita vertus Basile man vienas mėgstamiausių Europos krepšininkų ir norisi, kad jam sektųsi. Bėda kad kai susitinka su Lietuva tada simpatijos vistiek tautiečių pusėj.
o as vis prisimenu macijausko veida po prazangos
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. rugpjūčio 27 d. 13:12:24
kazkas(tiksliau geriausia drauge) mane vakar suklaidino, tai snd kaip dora lietuve 4 valanda isijungiau tv, aisku nieko nerode, kodel man taip nesiseka
____________________
Triokšt
2006 m. rugpjūčio 27 d. 13:07:28
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. rugpjūčio 27 d. 13:03:41
2006 m. rugpjūčio 27 d. 12:51:44
!!!!
Paulius Jankūnas gali būti išrinktas geriausiu čempionato jaunuoju žaidėju. taip kad balsuojam čia:
https://www.fiba.com/pages/eng/fe...elTop LevNodeID=
Dar šis tas - balsuoti galima kasdien
Keista, kad ne Kalnietis.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2006 m. rugpjūčio 27 d. 12:49:51
Mano galva pilna beprasmių minčių "Kas būtų, jei..."
Buvo nervingos rungtynės, jei bent trys aukšto lygio žaidėjai, šiaip jau visada pataikantys, prametė absoliučiai visas baudas pačiame gale. Šaunu, kad lietuviai išmoko sužaisti pabaigas. nešaunu, kad prieš laiką privertė pasinervint, prarasdami savo persvarą, kuri beveik nebekėlė abejonių.
Dabar laukia ispanai. Stipri komanda. Bus žymiai sunkiau nei su italais. Bet nėra nieko neįmanomo.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2006 m. rugpjūčio 27 d. 11:48:52
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. rugpjūčio 27 d. 11:27:54
Kitam etape spain
(Quit: verkia kamuolys gusto varomas ...)
is mirco cia
Apie anas varzybas daug kas irgi taip kalbejo.Viskas imanoma.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2006 m. rugpjūčio 26 d. 23:50:04
Kitam etape spain
(Quit: verkia kamuolys gusto varomas ...)
is mirco cia
ne tik kamuolys verkia....nemanau kad bus fsio
2006 m. rugpjūčio 26 d. 23:50:04
____________________
Žmogėdros kaip svogūnai.Pagauni,ne?
2006 m. rugpjūčio 26 d. 23:19:11
(Quit: verkia kamuolys gusto varomas ...)
is mirco cia
____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
2006 m. rugpjūčio 26 d. 23:16:38
Jankūnas nevertas to prizo. Nors aš irgi prabalsavau
vertas ar nevertas - apie tai kalba neina
nors aš tau pritariu. Ypač šitam čempionate Jankūnas neatrodo taip, kaip norėtųsi kad atrodytų.