geros rungtynės.ypač antra pusė,bežiūrėdama pirmą dalį pradėjau gailėtis,kad atsikėliau taip anksti ir galvoju ar tik nebūsiu su tom rungtynėm visos dienos sugadinus.
bet vat lietuvių žaidime ištikrųjų per daug klaidų..naidėm labai įspudingai šiandien,tiesiog australai šūdinai žaidė.reikia pripažinti
sėkmės ryt su brazilais,darykit su tom klaidom durackom ką nors!
oi geros rungtynes buvao
labai smagiai paziurejau, Kalnietis nors nelabai pataike bet buvo keletas laaabai geru metimu i krepsi )
ir Javtokas, ka jis isdirbinejo! kaip niekad gerai lose! nu labai fainos rungtynes buvo laabai
saunuoliai LT rinktine
Visi myli Mantuką Aš irgi.
Tikiuosi, kad jis rytoj taip pat pradės žaidimą starte. Kai Mantas žaidžia, žaidimas gyvesnis patampa, ir gražesnis.
Naktį labai daug nubudinėjau, bet iki žadintuvo signalo dar daug laiko buvo likę. Vis per tą krepšinį. Krepšini, tu toks viliojantis ir toks žavus..
Per pirmas 2 rungtynes tai buvo ir pikta, bet gal daugiau juokinga.
Daba visks normaliai. Patekom į 8finalį. Reik ryt laimėt, kad nepakliūtų javai, bo nieko gero nesišviečia.
Jei nusišnekėjau, nesikabinėkit.
____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
geda, bet pramiegojau svarbu i astuntfinali patekom ir vakar kai isgirdau petrausko komentara kad blogiausias zaidejas lt rinktinej ne gustas o javtokas tai zinokit tikrai nustebau... o kalnietis manau tikrai gerai zaidzia. na bent jau geriau uz gusta tai tikrai. sveikinu visus
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
plastic_fish rašė: Nu Gustas tai pievagrybis. Jis galvoja kad pataikys - visu metru pro šoną. Jis galvoja kad perduos rezultatyviai - geltonmarškiniams į rankas. Jis galvoja kad pataikys baudas - kamuolys vos liečia tinklelį. Nu joptararai ką Sireika sau galvoja??? Tik ar ne didžiulę klaidą padarė Sireika, palikdamas Lietuvoj Lukauskį...
jes. javtokas pagaliau zaide uz lietuva o ne uz priesininkus,nors baudos vel tik 2 is 8 bet tiek to bet is kur teik klaidu pas lt? net ne situacijose o tiesiog ant lygiu grindu. Aciu dievui australai klydo dar daugaiu. o Kalnietis tai tikrai saunuolis!
Nu Gustas tai pievagrybis. Jis galvoja kad pataikys - visu metru pro šoną. Jis galvoja kad perduos rezultatyviai - geltonmarškiniams į rankas. Jis galvoja kad pataikys baudas - kamuolys vos liečia tinklelį. Nu joptararai ką Sireika sau galvoja??? Tik ar ne didžiulę klaidą padarė Sireika, palikdamas Lietuvoj Lukauskį...
Butent nesuprantu Sireikos veiksmu.. kai gustas aikstei apie zaidima isvis tyliu... Koks pointas laikyti Kleiza, jeigu tas zmogus siandien isvis be kordinacijos? Kodel leisti Jankuna kai sedi Lavrikai ( tikrai dar nepavarge ) ....... Neblogai Javtokas dar isijunge i zaidima, pirma karta matau kad negadina vaizdo.... o kodel neisleidus Delninkaicio i ta pozicija? joptararai, zmogus nors mesti gali, ne kaip kalnietis ir gustas kurie metimo visiskai neturi ;\
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugpjūčio 23 d. 13:55:23
bet vat lietuvių žaidime ištikrųjų per daug klaidų..naidėm labai įspudingai šiandien,tiesiog australai šūdinai žaidė.reikia pripažinti
sėkmės ryt su brazilais,darykit su tom klaidom durackom ką nors!
2006 m. rugpjūčio 23 d. 13:50:50
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. rugpjūčio 23 d. 13:41:10
labai smagiai paziurejau, Kalnietis nors nelabai pataike bet buvo keletas laaabai geru metimu i krepsi )
ir Javtokas, ka jis isdirbinejo! kaip niekad gerai lose! nu labai fainos rungtynes buvo laabai
saunuoliai LT rinktine
____________________
Man, man, man!
2006 m. rugpjūčio 23 d. 13:06:09
2006 m. rugpjūčio 23 d. 11:51:58
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. rugpjūčio 23 d. 11:48:19
Tikiuosi, kad jis rytoj taip pat pradės žaidimą starte. Kai Mantas žaidžia, žaidimas gyvesnis patampa, ir gražesnis.
Naktį labai daug nubudinėjau, bet iki žadintuvo signalo dar daug laiko buvo likę. Vis per tą krepšinį. Krepšini, tu toks viliojantis ir toks žavus..
Per pirmas 2 rungtynes tai buvo ir pikta, bet gal daugiau juokinga.
Daba visks normaliai. Patekom į 8finalį. Reik ryt laimėt, kad nepakliūtų javai, bo nieko gero nesišviečia.
Jei nusišnekėjau, nesikabinėkit.
____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
2006 m. rugpjūčio 23 d. 11:35:23
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. rugpjūčio 23 d. 11:18:57
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. rugpjūčio 23 d. 11:08:07
Pažiūrėkit kaip Kalnietį garbina
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 23 d. 11:06:54
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 23 d. 11:02:17
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. rugpjūčio 23 d. 10:32:01
tikiuosi ne su usa reiks zaist
____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
2006 m. rugpjūčio 23 d. 09:52:02
Nu Gustas tai pievagrybis. Jis galvoja kad pataikys - visu metru pro šoną. Jis galvoja kad perduos rezultatyviai - geltonmarškiniams į rankas. Jis galvoja kad pataikys baudas - kamuolys vos liečia tinklelį. Nu joptararai ką Sireika sau galvoja??? Tik ar ne didžiulę klaidą padarė Sireika, palikdamas Lietuvoj Lukauskį...
apie gusto zygdarbius galima visa knyga parasyti
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. rugpjūčio 23 d. 09:50:59
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. rugpjūčio 23 d. 09:48:54
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 23 d. 09:41:50
2006 m. rugpjūčio 23 d. 08:52:10
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 23 d. 08:50:10
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 23 d. 08:26:49
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 23 d. 08:21:04
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com