Kataras su tokiu žaidimu nieko nelaimės ;o
.
Na o rungtuynės tokios . .net nežinau. Praleisti tiek tritaškių iš eilės irgi reikia sugebėti. Na bet nesigynė juk visa jėga tada žaidėjai. Šiaip džiugu kad Lavrinovičiai sužaidė, Javtokas irgi atsigavo. Dėl Gusto nieko gero. Manau Delininkaitis jau geriau. Išvis tegul duoda Macijauskui įžaidinėt, nes vistiek jam kaip gybėjui jokių derinių niekas nesukuria ;/
Atsikėliau žiūrėti tik todėl, kad niekaip nesimiegojo. Per daug minčių kažkaip buvo... nu ir nieko, nuėjau, ramiai pažiūrėjau. Rezultatas nenustebino, tik legvai nupurtė sužinojus, kad daugiau prakišti teisės jau nebebus.
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
plastic_fish rašė: Davai nepatingim ryt atsikelt puse 8. Mes juk turim vilties!
nepatingejom. vis gi nedaznai tenka pasidziaugti 40 tasku skirtumu!! mes laimesim tatatatatata mes laimesim tatatatatata! deja nei gustas nei javtokas nepasitaise,o tikejausi kad bent su kataru ka nors gero parodys o kataras nudziugino kai imete 6 is eiles 3taskius net grazu ziuret.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2006 m. rugpjūčio 23 d. 08:16:46
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 23 d. 08:04:04
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. rugpjūčio 22 d. 19:08:12
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 22 d. 19:00:59
.
Na o rungtuynės tokios . .net nežinau. Praleisti tiek tritaškių iš eilės irgi reikia sugebėti. Na bet nesigynė juk visa jėga tada žaidėjai. Šiaip džiugu kad Lavrinovičiai sužaidė, Javtokas irgi atsigavo. Dėl Gusto nieko gero. Manau Delininkaitis jau geriau. Išvis tegul duoda Macijauskui įžaidinėt, nes vistiek jam kaip gybėjui jokių derinių niekas nesukuria ;/
2006 m. rugpjūčio 22 d. 15:38:38
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 22 d. 14:26:38
____________________
there is no white power
2006 m. rugpjūčio 22 d. 14:01:21
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. rugpjūčio 22 d. 13:58:39
____________________
Especially;]~
2006 m. rugpjūčio 22 d. 13:27:13
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 22 d. 13:02:27
____________________
there is no white power
2006 m. rugpjūčio 22 d. 12:03:58
Net gaila tų juodaodžių vienu metu pasidarė. Sėdi, nebesitiki net nieko.
Smagu belekaip.
2006 m. rugpjūčio 22 d. 10:27:17
nu bet as jais tikiu
____________________
Man, man, man!
2006 m. rugpjūčio 22 d. 10:16:05
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2006 m. rugpjūčio 22 d. 10:08:54
Man po pirmų dviejų kėlinių nebeliko azarto žiūrėt.
Šiandien kažkoks greitas krepšinis buvo. Tiuda siuda, pykšr pykšt ir fsio.
tai dziaukis,kas butu jeigu su tokiu kataru zaistu taskas i taska
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. rugpjūčio 22 d. 09:55:17
Šiandien kažkoks greitas krepšinis buvo. Tiuda siuda, pykšr pykšt ir fsio.
2006 m. rugpjūčio 22 d. 09:47:06
Davai nepatingim ryt atsikelt puse 8. Mes juk turim vilties!
nepatingejom. vis gi nedaznai tenka pasidziaugti 40 tasku skirtumu!! mes laimesim tatatatatata mes laimesim tatatatatata! deja nei gustas nei javtokas nepasitaise,o tikejausi kad bent su kataru ka nors gero parodys o kataras nudziugino kai imete 6 is eiles 3taskius
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. rugpjūčio 21 d. 23:21:09
2006 m. rugpjūčio 21 d. 22:51:42
____________________
Man, man, man!
2006 m. rugpjūčio 21 d. 22:21:37
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. rugpjūčio 21 d. 22:17:04
Turėkime vilties! Ar mes jos turim?!
bent jau as tai turiu
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....