llayla rašė: truksta tik to kad pralaimetu ir pries katara..blemba kiek buvo baimes kai tik kamuolys atsidurdavo gusto rankose. bet apskritai zioplu klaidu tai daug. nu kalnieciui gal dar atleidziama,mazas dar, ka gi,nors siandienos varzybas jau smagiau ziuret,pora kartu net pirmavom
del gusto tai 100% pritariu, kad ivarydavo baimes. nu sakykit ka norit, jeigu gustas nuo tritaskio linijos keleta kartu nedamete, atidave daug kamuoliu priesams, argi cia zaidejas? nesuprantu ka masto sireika ji isleisdamas... kleiza tai pasitaise, turbut tada ne ta diena buvo. bet gustas jau antras rungtynes is eiles pjauna gryba!!
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
truksta tik to kad pralaimetu ir pries katara..blemba kiek buvo baimes kai tik kamuolys atsidurdavo gusto rankose. bet apskritai zioplu klaidu tai daug. nu kalnieciui gal dar atleidziama,mazas dar, ka gi,nors siandienos varzybas jau smagiau ziuret,pora kartu net pirmavom
Man rungtynės tarp JAV ir Puerto Riko apskritai buvo kaip kažkokia žvaigždių diena. Gražu pažiūrėti, tačiau daug klaidų, daug neparuoštų metimų. O rezultatas dėsningas, JAV kaip tik šįmet tui gerą komandą, tik jiems dar reikia įsibėgėti.
taip, Panamos rinktinėje žaidžia tas tikrasis -Edas Kota. Ir Panamos rinktinė užmetė Puerto Rikui. Pergalingus taškus paskutinę sekundę pelnė ne kas ktas, o Edas Kota
Na ten taip buvo parašyta, tipo visų komandų optimalūs startiniai penketai ir prie Panamos kaip įžaidėjas buvo parašytas Cota. Ne pats patikimiausias informacijos šaltinis, bet iš oro nesugalvojau tokių dalykų ;o
Aj nu, nebėdavokit čia, laimės Lietuva rytoj. Kada į Sidnėjų išvažiavo irgi visi verkė, kad iškris jau po grupės varžybų, bet grįžo namo kaip didvyriai.
Gerai, suprantu, kad viską vertinat realiai, ebt tiesiog užmirškit tai ir atsiduokit savo komandos palaikymui : )
Koks tikslas žiūrėti krepšinį netikint savo kamandos sėkme?
O dėl Songailos tai šiandien jis puikiai žaidė. O kad suamerikonėjęs tai čia faktas. Bet kiek metų jis ten praleido. Bet ta guma ; D . na nebūtų iš Marijampolės.
.
O šiaip dėl Serbų tikrai keista, kad jie pralošė Afrikos komandai. Na suprantu, kad ten jų komanda visiškai reformuota ,, bet pralošti Nigerijai..?
.
Šiandien žiūrėsiu kartojimą tarp JAV ir Puerto Riko. Dvi geros komandos, jaučiu buvo puikios rungtynės.
.
Ir dar kažkokioj Maximos reklamoj pamačiau, kad Panamos komandoje žaidžia Edas Cota
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugpjūčio 21 d. 16:09:19
2006 m. rugpjūčio 21 d. 15:58:03
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. rugpjūčio 21 d. 11:38:11
2006 m. rugpjūčio 21 d. 10:27:38
truksta tik to kad pralaimetu ir pries katara..blemba kiek buvo baimes kai tik kamuolys atsidurdavo gusto rankose. bet apskritai zioplu klaidu tai daug. nu kalnieciui gal dar atleidziama,mazas dar, ka gi,nors siandienos varzybas jau smagiau ziuret,pora kartu net pirmavom
del gusto tai 100% pritariu, kad ivarydavo baimes. nu sakykit ka norit, jeigu gustas nuo tritaskio linijos keleta kartu nedamete, atidave daug kamuoliu priesams, argi cia zaidejas? nesuprantu ka masto sireika ji isleisdamas... kleiza tai pasitaise, turbut tada ne ta diena buvo. bet gustas jau antras rungtynes is eiles pjauna gryba!!
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
2006 m. rugpjūčio 20 d. 20:23:56
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 20 d. 19:22:41
krepšinis niekada neaplenks futbolo
amžiaus išmintis
____________________
rather be a bandit than a lover
2006 m. rugpjūčio 20 d. 19:17:14
____________________
skauto garbes zodis
2006 m. rugpjūčio 20 d. 19:08:37
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. rugpjūčio 20 d. 19:07:54
____________________
Follow the White Rabbit.
2006 m. rugpjūčio 20 d. 19:04:20
____________________
rather be a bandit than a lover
2006 m. rugpjūčio 20 d. 13:00:19
2006 m. rugpjūčio 20 d. 12:40:03
____________________
...o aš turiu gitarą...
2006 m. rugpjūčio 20 d. 02:44:21
Ir gaila kad pralose ba**jams. Bet kad ir kaip - palaikau
2006 m. rugpjūčio 20 d. 01:50:33
____________________
...o aš turiu gitarą...
2006 m. rugpjūčio 19 d. 18:20:51
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 19 d. 18:18:05
2006 m. rugpjūčio 19 d. 18:16:19
2006 m. rugpjūčio 19 d. 18:13:14
Kažką sumaišei tu dėl kotos, neg.b.
____________________
(deleted)
2006 m. rugpjūčio 19 d. 18:04:49
Gerai, suprantu, kad viską vertinat realiai, ebt tiesiog užmirškit tai ir atsiduokit savo komandos palaikymui : )
Koks tikslas žiūrėti krepšinį netikint savo kamandos sėkme?
O dėl Songailos tai šiandien jis puikiai žaidė. O kad suamerikonėjęs tai čia faktas. Bet kiek metų jis ten praleido. Bet ta guma ; D . na nebūtų iš Marijampolės.
.
O šiaip dėl Serbų tikrai keista, kad jie pralošė Afrikos komandai. Na suprantu, kad ten jų komanda visiškai reformuota ,, bet pralošti Nigerijai..?
.
Šiandien žiūrėsiu kartojimą tarp JAV ir Puerto Riko. Dvi geros komandos, jaučiu buvo puikios rungtynės.
.
Ir dar kažkokioj Maximos reklamoj pamačiau, kad Panamos komandoje žaidžia Edas Cota
Noriu pamatyti Panamos rungtynes : )
2006 m. rugpjūčio 19 d. 17:50:31
Graikija yra stipresnė komanda...
bet gal kaip nors.
daznai buna kad pries silpnas pralaimim o pries stiprias laimim
____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....