Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

R. Šiškauskas irgi pasitraukė iš Lietuvos rinktinės

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
zyzka
2006 m. liepos 28 d. 23:10:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
princine rašė:
siaip tai uz saly galetu ir pazaist. kai milijonus gaut tai super, bet kai paaukot pora menesiuku atsidekojant uz tuos milijonus, tai jau gaila...

atsidekoti uz ka?juk jis pats zaide, liejo prakaita, gadino nervus, aukojho sveikata ir laisva laika kad tuos milijonus uzdirbtu. jis garsina lietuva savo zaidimu ir tai manau pakankama padeka lietuvai. nes jei jis nebutu norejes tai jokia "lietuva" nebutu jam padejus. tas pats galioja tiek jasikeviciui tiek ir kitiems krepsininkams.
taip uz lietuva zaisti yra garbe, bet jei jums tektu kas diena treniruotis zaisti istisus metus, kartais be laisvo savaitgalioir dar per savolaisva laika-atostogas(!!!!) atsovauti lietuvai, tai paziureciau kiek cia atsirastu darasiu zmoniu. iskart prasidedu"as pervargau" "man trauma" it pan...
ar jus suprantat, kad po cempuionato greitai prasides krepsinio sezonas? lengva keikti tiems, kas turi savo siaura supratimo rata.taskas.

____________________
there is no white power
Atsakyti
slyvuke
2006 m. liepos 28 d. 21:17:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jap... nezais... kaip pasiilgau tu dinu kai i rinktine buvo surinkti visi geriausieji. o dabar... beveik nieko is ju rinktinej nebeliko... liudna...

____________________
sypsokites...
Atsakyti
k_b
2006 m. liepos 27 d. 13:28:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na istikruju as irgi manau, kad cia federacijos kalte ir ypac del visu nesutarimu ir nesklandumu tai Sireika su Pavilionu. Labai patiko Slaninos straipsnis, tikrai nuosirdziai zmogus papasakojo viska is salies, nes matos tikrai susinervines kai taip pilamas purvas ant jo uz nieko, kai jie padaro patys klaidas, o ne zaidejai.

Del Siskausko, siaip labai keista - nuovargis, bet gi jis vos ne puse sezono praleido del traumos? Na gal issekino Italijos cempionato atkrintamosios, ilga finalo serija ir pns... bet dabar tokioje formojo uh galejo varyti... na jei asmeniskai man pasitaikytu proga atstovauti rinktine as ten keliais eiciau... keista keista..

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
princine
2006 m. liepos 27 d. 13:24:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siaip tai uz saly galetu ir pazaist. kai milijonus gaut tai super, bet kai paaukot pora menesiuku atsidekojant uz tuos milijonus, tai jau gaila...

Atsakyti
liberteen
2006 m. liepos 27 d. 12:50:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bus tu zaideju - ne karo metas. Negalim kiekvienais metais reikalauti, kad visi suvaziuotu. Blogai, jei tai taptu chroniska, kaip Ilgausko atveju. Bet Siskauskas is tiesu daug atidaves vasaru rinktinei, tad nieko keisto, kad zmogui prisireike pailseti.

____________________
Gera MuZikA gali žirafą paversti smaugliu
Atsakyti
Stupid_enough
2006 m. liepos 22 d. 16:57:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.delfi.lt/news/sport/e...php?i d=10180888

pamaniau bus i tema

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
Stupid_enough
2006 m. liepos 18 d. 14:32:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bet patirtis manau visvien yra svarbus veiksnys.. jauni nepatyre visvien lemiamais momentais gali pavesti

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
ulira
2006 m. liepos 18 d. 14:21:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
yra tik ivena tiesa, kuria supras visi, yra pilna geru zaideju, jaunu greitesniu ir nera ko griauzt, kiekvienas turi savo laika, sportininko karjera nera lbai ilgai,o traumpos (kuriu buna po kiekvienu varzybu) plius dar trumpina. Jau gerai sake, nepakeiciamu nera

____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Atsakyti
The_Wicked_One
2006 m. liepos 18 d. 13:19:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siemet jo, bet kazkur nezaide.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
The_Wicked_One
2006 m. liepos 18 d. 12:02:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
štai ir išlenda krepšinio čempionatu minusai. kai vyksta kas metus visokie čempai tai ir tampa visi pavarge o futbole visi žaidėjai išsižioje laukia galimybės atstovauti savo šaliai...

vava as ta pati norejau askyt. `]]

o siskauskas.. kai suzinojau , kad ten klazkur nelosh macas lyg ir su jasikevicium, taid ziaugiaus, kad bus siskauskas. o dabar kai to nebera, tai manau, kad u medaliais reiketu atsisveikint.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
renny
2006 m. liepos 18 d. 11:47:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau noras yra jiems, bet nera pagarbos...

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
Stupid_enough
2006 m. liepos 17 d. 14:40:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ulira rašė:
Stupid_enough rašė:
man atrodo pirmiausia yra garbe zaisti uz savo tevyne. Tai yra svarbus prisiminimai.. Senatveje turbut pasigailes.

o tu noretum atidirbus 9 menesius (kartais daugiau) be atostogu, vietoj vaziuot i palanga paatostogaut ir pabut su seima, vaiziuot pas mociute ir ravet kas dien darzus?



prie ko cia darzai?
as gi kalbu apie garbe, apie tevyne, jei man lieptu atidirbus 9 menesius dar pazaisti uz Lietuva neabejodama sutikciau, nes mano manymu zaisti uz tevyne ir yra zaidimo esme, nes tos kitos komandos visvien nebus tokios artimos sirdziai. Tai kazkas daugiau nei darbas. Nors aisku ne visiems....

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
Artojaz (Užblokuotas)
2006 m. liepos 17 d. 13:42:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
krc matau kovojat jus uz ju teise rinktis =] ot jus herakliai ksenos tadai blindos... faktas tas kad ten galima kautis uz didesni laimejima nei nba eurolyga ir bbl sudejus...

____________________
MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPIA MAN ČIULPIA BYBĮ MISANTROPI
Atsakyti
Anarchistas_UK
2006 m. liepos 17 d. 13:38:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Cia zmogaus sprendimas ir puikiai visus krepsininkus suprantu, manau jie didesni patriotai nei daugelis uz musu kurie jei kas butu Lietuvai sedetume tyledami namie ir drebetume

____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
Atsakyti
renny
2006 m. liepos 17 d. 13:22:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pasitrauke... ir manau tikrai ne delto kad nenoretu atstovauti lietuvai. problema slypi kitur. ir patys suprantate kur

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
ulira
2006 m. liepos 17 d. 13:20:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stupid_enough rašė:
man atrodo pirmiausia yra garbe zaisti uz savo tevyne. Tai yra svarbus prisiminimai.. Senatveje turbut pasigailes.

o tu noretum atidirbus 9 menesius (kartais daugiau) be atostogu, vietoj vaziuot i palanga paatostogaut ir pabut su seima, vaiziuot pas mociute ir ravet kas dien darzus?

____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Atsakyti
bulleTz
2006 m. liepos 17 d. 11:52:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jis dar nepasitrauke o tik del nuovargio nedalyvaus PC . Nu ir tegul rasim kuo pakeist ne pasaulio pabaiga yra dawg perspektyvaus jaunimo kurie tikrai gales ji pakeist

____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
Atsakyti
Mirtis
2006 m. liepos 17 d. 11:40:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gaila, kad išėjo. Puikus žaidėjas. Patriotizmas čia nė prie ko - žmogaus teisė rinktis, ir kaltinti jo negalima už tai. Dėl šito polinkio labai nemėgstu to klykaujančio ir nieko realiai nepadarančio Garasto... klausantis jo, susidaro įspūdis, kad visi, kurie atsisako žaisti rinktinėje, yra tėvynės išdavikai

____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
Atsakyti
Lentsas
2006 m. liepos 17 d. 11:31:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ar ne taip mes verkėm ,kai iš rinktinės kažkada išėjo sabas, karnišovas, kurtinaitis? nors su jais aukščiausia vieta buvo 3-čia. Nepakeičiamų nėra - mes be jų gi Europos čempionatą laimėjom

____________________
...o aš turiu gitarą...
Atsakyti
Stupid_enough
2006 m. liepos 17 d. 11:29:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man atrodo pirmiausia yra garbe zaisti uz savo tevyne. Tai yra svarbus prisiminimai.. Senatveje turbut pasigailes.

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Glasvegas Glasvegas
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 161
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 155776