Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2006 m. rugpjūčio 12 d. 22:00:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gothy >>> plastmasė .. ką turi galvoje?

Atsakyti
gothy
2006 m. rugpjūčio 8 d. 15:15:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pigus slamstas. sakykit ka norit, jau pykina visoki yyy ir the sounds. ka idomaus cia randate, mielieji?? gi visiska PLASTMASE! uzsidekit PH Harvey, gal paaiskes, ka noriu pasakyti.

____________________
nebukit madafakos
Atsakyti
eglermknt
2006 m. rugpjūčio 3 d. 09:37:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
eglermknt >>> dėl Avril, manau nepanašu. Niekaip ; D

Visiškai panašu. Pirmas 10 sekundžių tikrai.
Runaway, you want it.. - Grynas Avril balselis.

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
enigmatic
2006 m. liepos 29 d. 14:19:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apie nusivažiavimą nebuvo nė kalbos.
Aij, tingiu čia su tavim terliotis, jei net keliu sakinių nesugebi aiškiai neinterpretuoti, nes nėra ką.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti

2006 m. liepos 28 d. 16:16:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enigmatic >>>
Ir kodėl tu kiekvienu savo komentaru nori tarsi įkasti, kažką pažeminti? kam to reikia?
.
Jei tau dzin tada būtum nerašęs viso to ką parašei.
.
Visom šiom 'aukštom frazėm' tu nori pasakyti, kad Yeah Yeah Yeahs nusivažiavo su savo muzika po to kada tapo populiarūs? Atsakysiu tau - NE.

o tu įsitikinęs, kad supratai, kas tuo norėta pasakyti? manau, kad taip. O kitą kartą kitaip isšireišk jei nori, kad žmonės tinkamai suvoktų ką nori pasakyti. Nes mintis interpretuoti kartais galima labai įvairiai.

Tas tavo šundaktariavimas visiškai ne į temą. Iš nieko sugebi padaryti kažkokią nesamonę.

Atsakyti
enigmatic
2006 m. liepos 28 d. 15:20:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
enigmatic rašė:
Bjauru net skaityti. Na rimtai. Po keliu menesiu niekas net neatsimins. Tame esme. Isleido kelata neblogu singlu, ir stai kokia pasekme, kurios, tikiu, joms ne itin is esmes reikejo. Turejo savo klausytoju rateli ir buvo patenkinti. Nekompromituoti susiktos placios visuomenes. Dvokianciu "Kaip tai grazu". Ne tave pasirinko. Ir ne tavo ausis.
"Tick" niekas neprilygs. Kuria as plysauju tiesiog nuostabiai, jeigu ka.

Kažkaip nieko kito ir nesitikėjau iš tavęs
Jei jie sekančiuose albumuose nusivažiuos su savo muzika tada jų niekas ir neklausys. Dabar klauso. Vieni dėl to, kad YYY jiems tikrai patinka, kiti galbūt dėl dabartinės panašių grupių mados, kiti dar dėl velnias žino ko. Ir žinai, man kažkaip tai nėra svarbu. Žiūriu savęs.

Ne tave pasirinko. Ir ne tavo ausis Ar tu įsitikinęs šių žodžių teisingumu?

Rėk 'Tick' į sveikatą.

o kad tu bent suprastum, kaip man dzin dzilin, tikiesi tu to ar ne.
Nusivažiuos - nunivažiuos, ne tai. Jie kūrė gerą, veik geresnę muziką iki populiarumo bangos, ir niekas per daug jais nesidomėjo. Čia kaip taisyklė - kur lekia vienas, ten ir kiti iš paskos, lažydami vieni kitiems subines ir užrištomis akimis.
Ne tave pasirinko. Ir ne tavo ausis Ar tu įsitikinęs šių žodžių teisingumu? --- o tu įsitikinęs, kad supratai, kas tuo norėta pasakyti?
Rėkausiu - nerėkausiu, sveikata čia nė prie ko. Jei esi naujos kartos šundaktaris, gydyk tuos savo patarimais.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti

2006 m. liepos 28 d. 14:18:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eglermknt >>> dėl Avril, manau nepanašu. Niekaip ; D

Atsakyti

2006 m. liepos 28 d. 14:16:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
enigmatic rašė:
Bjauru net skaityti. Na rimtai. Po keliu menesiu niekas net neatsimins. Tame esme. Isleido kelata neblogu singlu, ir stai kokia pasekme, kurios, tikiu, joms ne itin is esmes reikejo. Turejo savo klausytoju rateli ir buvo patenkinti. Nekompromituoti susiktos placios visuomenes. Dvokianciu "Kaip tai grazu". Ne tave pasirinko. Ir ne tavo ausis.
"Tick" niekas neprilygs. Kuria as plysauju tiesiog nuostabiai, jeigu ka.

Kažkaip nieko kito ir nesitikėjau iš tavęs
Jei jie sekančiuose albumuose nusivažiuos su savo muzika tada jų niekas ir neklausys. Dabar klauso. Vieni dėl to, kad YYY jiems tikrai patinka, kiti galbūt dėl dabartinės panašių grupių mados, kiti dar dėl velnias žino ko. Ir žinai, man kažkaip tai nėra svarbu. Žiūriu savęs.

Ne tave pasirinko. Ir ne tavo ausis Ar tu įsitikinęs šių žodžių teisingumu?

Rėk 'Tick' į sveikatą.

Atsakyti
kliedesys
2006 m. liepos 28 d. 09:04:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turiu porą šios grupės dainų - nepatinka. Gražus vokalistės balsas? - pro kurią vietą?
Nežavi visiškai manęs šita grupė.

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
eglermknt
2006 m. liepos 28 d. 08:45:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Parsiųskit dainą Honeybear, turiu pastebėti, kad pradžioje vokalistės balsą labai lengvai galima sumaišyti su Avril Lavigne.
Šiaip šia grupe per daug nesidomėjau, winampe yra jų dainų kartas nuo karto pkalausau. Geriausią įspūdį pailko dainos: Date with a Night, No No No, Maps, Phenmena, Pin ir Warrior.

____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Atsakyti
enigmatic
2006 m. liepos 28 d. 03:30:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bjauru net skaityti. Na rimtai. Po keliu menesiu niekas net neatsimins. Tame esme. Isleido kelata neblogu singlu, ir stai kokia pasekme, kurios, tikiu, joms ne itin is esmes reikejo. Turejo savo klausytoju rateli ir buvo patenkinti. Nekompromituoti susiktos placios visuomenes. Dvokianciu "Kaip tai grazu". Ne tave pasirinko. Ir ne tavo ausis.
"Tick" niekas neprilygs. Kuria as plysauju tiesiog nuostabiai, jeigu ka.

____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
Atsakyti

2006 m. liepos 28 d. 00:44:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ewana_ rašė:
Goržio suvokimas pas visus skirias.
/me Yeah Yeah Yeahs- Cheated Hearts
labai graži daina
Kokios jų lėtesnės, Maps tematikos dainos atrodo geriausios?

Cheated Hearts puiki daina, jos ir video jau yra, tik niekaip nepavyksta gauti man jo. Su juo buvo įdomus dalykas, mždg fanams galimybė 'Make your own 'Cheated Hearts' video'.

Iš tų lėtesnių dainų galėičiau paminėti 'Y Control' ir 'Way Out', nors jos tik labai sąlyginai 'lėtesnės'.

Šiuo metu nuolat klausau 'Honeybear', galėtų būti kaip singlas išleista.

Atsakyti
ewana_
2006 m. liepos 23 d. 14:53:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yva tai gal turi boso partijas, tai tikriausiai jau veža tave ane?

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti
xdm
2006 m. liepos 22 d. 17:00:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Beje Yeah Yeah Yeahs neturi bosisto ;o ...

dėl to manęs jie ir neveža

Atsakyti
ewana_
2006 m. liepos 22 d. 08:45:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Goržio suvokimas pas visus skirias.
/me Yeah Yeah Yeahs- Cheated Hearts
labai graži daina
Kokios jų lėtesnės, Maps tematikos dainos atrodo geriausios?

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti

2006 m. liepos 19 d. 00:33:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Beje Yeah Yeah Yeahs neturi bosisto ;o ...

Atsakyti
Crawling
2006 m. liepos 18 d. 18:57:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
<<>> va va butent, "Tick" yra, geraja prasme, nesveika daina!
Vis delto [rasoma taip ], ji nera grazi...jos bruozai idomus, gal net kiek keisti, bet grozio ji nelabai turi.. Dar - del skonio nesigincyjama..

Amm...tada as irgi uzsuksiu pavezeti i ta last'o puslapi... ;O

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti

2006 m. liepos 18 d. 18:51:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crawling >>> kas dėl 'Tick' tai čia kažkas nesveiko yra. Ypač live versija. Užveda taip.

dėl vokalistės Karen O , ji yra graži. Visdėlto : )
Savitos išvaizdos žmogus, yra nuotraukų kuriose ji atrodo tiesiog tragiškai, bet yra ir tokių kuriose atrodo puikiai.

Be to, kątik įdomų dalyką aptikau https://www.last.fm/music/Karen+O .. , čia reikėtų suprasti, kad Karen O ir solo dainuoja ;o parsisiunčiau jos 'Hello Tomorrow', graži rami daina, bet čia tik live versija.

Atsakyti
Emotionless
2006 m. liepos 18 d. 16:42:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Del vokalistes grozio, tai ji nera grazi standartu prasme (o mes deja pagal juos dazniausiai sprendziame), taciau ji tokia keista ir idomi, kad negali pamirsti, pamates. O tai jau yra velniskai gerai. Prisimename juk tik tai, kas dar nematyta ir idomu. O paklausiau ir daugiau dainu ana diena (aciu broliui), tikrai idomios. Labiausiai vistiek man Pin patinka, tik isgirstu pirmus akordus ir nuotaika super tampa

____________________
As krentu, nes neturiu sparnu, Tu skrendi, nors Tavo netikri...
Atsakyti
Crawling
2006 m. liepos 18 d. 15:48:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ou, na cia super grupe, bent man...
Juos uzmaciau pries metus, gal dvejus, kai pamaciau ju "Maps" klipa! Neparstas grozis, suvirpino kazka giliai..

O db...db daug dainu daug linksmo ir faino primena..
Mano da best is ju - "Turn Into" [klipas pz!], "Tick" [ha, klaikiai juokingi sentimentai ], "Maps", "Gold Lion", "Cold Light", "Man", "Warrior"...

Vokalas tikrai isskirtinis ir patraukiantis..
P.S. vokaliste man nera grazi..

____________________
Paveikslėlis gali būti sumažintas, tačiau jis išlieka autoriaus nuosavybė, kuri yra saugoma įstatymų! Nuotraukoje piešinys, daiktas arba gyvūnas.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


ba. ba.
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2906
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 241227