celestina blogai jeigu tik tiek pastebi.. tau negalima leisti vertinti !!!! o siaip jau manau prof. choreografai ir dizaineriai atlikeja paruose puikiai !
papriestarausiu, kad 'deja vu' geresnis uz 'crazy in love' cia ji darkos kaip pamisus (sokiu to pavadinti neapsivercia liezuvis) individualiai ir apsirengusi kazkokiais skarmalais, o 'crazy in love' uzpakalius krate visas kolektyvas, o ir drabuziai i drabuzius panasus bei spalvingesni
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind
i had no illusions
Na nezinai, manau, forumai yra tam, kad issakyti savo nuomones, ar ne? Man Crazy In Love labiau patinka; ir choreografija labiau patinka. Tiesiog taip yra ir tiek.
Na, bet kokiu atveju, as i gincus veltis nenoriu Paprasciausiai tokia mano nuomone, o Beyonce vis tiek lieka viena is mano megstamiausiu dainininkiu, talentingiausiu, beje, taip pat
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
KingRoach rašė: DDD juokas ima man is jusu mergaites.. savo kaprizus ir principus palikit uz duru i pacius sokius nesigilinu,bet kaip klipas susktas,sumontuotas ir pateiktas !! nerealu !!! Beyonce dbr ima virsu,ir matosi,kad nebereikalo.
p.s. crazy in love (kaip klipas) yra gerokai silpnesnis visom prasmem,ir cia visai ne skonio reikalas,cia faktas.
DDD juokas ima man is jusu mergaites.. savo kaprizus ir principus palikit uz duru i pacius sokius nesigilinu,bet kaip klipas susktas,sumontuotas ir pateiktas !! nerealu !!! Beyonce dbr ima virsu,ir matosi,kad nebereikalo.
p.s. crazy in love (kaip klipas) yra gerokai silpnesnis visom prasmem,ir cia visai ne skonio reikalas,cia faktas.
Siaip jo, sutinku, kad ji galejo ir geriau...visada buvau didele Destiny's Child ir Beyonce's gerbeja, ir dabar esu, bet tas Deja Vu klipas man nelabai patiko. Ypac tas sokis ant smelio - juokingas Brolis sako - ji ten kaip beprote Crazy In Love milijona kartu geresnis. Tikiuos, kiti klipai kitoms dainoms is naujo albumo bus geresni nei Deja Vu.
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2006 m. rugpjūčio 7 d. 17:30:00
2006 m. rugpjūčio 4 d. 15:03:28
2006 m. rugpjūčio 4 d. 10:36:20
2006 m. liepos 30 d. 17:34:55
2006 m. liepos 28 d. 21:15:23
____________________
don't watch porn - use your imagination
2006 m. liepos 28 d. 21:13:30
____________________
apres novs le delvge!:)
2006 m. liepos 28 d. 20:32:21
____________________
Quick fix, don`t fall
2006 m. liepos 27 d. 23:18:15
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2006 m. liepos 27 d. 13:12:46
Na, bet kokiu atveju, as i gincus veltis nenoriu
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2006 m. liepos 26 d. 21:27:43
p.s. crazy in love (kaip klipas) yra gerokai silpnesnis visom prasmem,ir cia visai ne skonio reikalas,cia faktas.
sutinku 100proc
____________________
there is no white power
2006 m. liepos 26 d. 21:24:52
p.s. crazy in love (kaip klipas) yra gerokai silpnesnis visom prasmem,ir cia visai ne skonio reikalas,cia faktas.
____________________
Quick fix, don`t fall
2006 m. liepos 25 d. 16:45:28
____________________
Happiness isn't good enough for me! I demand EUPHORIA!!! 8-)
2006 m. liepos 24 d. 23:39:26
2006 m. liepos 23 d. 10:28:18
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2006 m. liepos 22 d. 22:12:11