discotadas rašė: manau kad buvo verta pamineti ir 2003 vasaros megahita - Ozone - Dragostea Din Tei. Nebudavo nei vienos dienos kad neišgirstum šios dainos, ji skambėdavo praktiškai visur ir visada
Na tada dar vieną reikia paminėt. Nesakau, kad ji man patiko, bet ir ji laaaabai daug kur sukosi. Kalbu apie Carrapichio Tic tic tac.
manau kad buvo verta pamineti ir 2003 vasaros megahita - Ozone - Dragostea Din Tei. Nebudavo nei vienos dienos kad neišgirstum šios dainos, ji skambėdavo praktiškai visur ir visada
per toki karsti ir tos vasariskos muzikos nesinorisi, reikia su karsciu kovoti. vesesne diena, tai yra normalesne, butu visai faina pasiklausyt tokio rinkinio, ypac is vertingesniu senesniu dainu.
Nors su music'o administravimu man visados taip buvo – kadangi HTML ir panašių dalykų niekur kitur nepraktikuoju, tai tiesiog mokaisi iš kitų jau tinklalapyje esančių pavyzdžių ir viskas.
Šiaip, sukurti bazinį renginį (be jo aprašymo) yra ganėtinai paprasta (tiesa, iš duoto šablono neaišku, kokių matmenų norima iš didelės ir mažos nuotraukos). Bet gražiai pateikti aprašą reikia mokėti. Gerai, kad yra gerų pavyzdžių, be jų sunkiai.
Norėjau įkelti šiandien vyksiantį The Skys koncerto anonsą į music'ą, tai teko išpildyt seniai duotą pažadą pasimokyt renginius įkėlinėt. Damnit, yra ką paveikt, ypač kai ničnieko apie HTML neatsimeni.
Gavau Silentist kvietimą į draugus music'e. Būtent tada, kai aš pradėjau rimtai diskutuoti apie galimas jo besikartojančio neapdairaus elgesio pasekmes. Ne, nepriimsiu, Silentist, bet ačiū (o ir šiaip priėmimas į draugus music'e turi tik simbolinę prasmę)
Kai yra ne vienas ir ne du žmonės, kurie yra pasipiktinę tamstos elgesiu, galbūt problema ne visuose tuose žmonėse, o tamstoje? – klasikinis psichologinis klausimas, bet labai tinka šioje situacijoje.
2011 m. birželio 8 d. 17:37:09
____________________
Dark Matter, we love you.
2011 m. birželio 7 d. 23:59:50
manau kad buvo verta pamineti ir 2003 vasaros megahita - Ozone - Dragostea Din Tei. Nebudavo nei vienos dienos kad neišgirstum šios dainos, ji skambėdavo praktiškai visur ir visada
Na tada dar vieną reikia paminėt. Nesakau, kad ji man patiko, bet ir ji laaaabai daug kur sukosi. Kalbu apie Carrapichio Tic tic tac.
2011 m. birželio 7 d. 21:57:13
2011 m. birželio 7 d. 18:26:26
____________________
eziukas
2011 m. birželio 7 d. 17:08:22
2011 m. birželio 7 d. 13:40:14
2011 m. birželio 7 d. 09:44:18
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2011 m. birželio 7 d. 08:41:45
bent galėjo paminėt Laid back - sunchine reggae, Opus - live is life
____________________
Funky_beat !!!
2011 m. birželio 7 d. 08:36:18
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2011 m. birželio 7 d. 02:22:18
2011 m. birželio 7 d. 01:30:15
5. Bryan Adams - Summer Of '69
____________________
Quick fix, don`t fall
2011 m. birželio 7 d. 00:51:08
2011 m. birželio 7 d. 00:48:02
o šiaip apie 18 dainų užskaitau : D
2011 m. birželio 7 d. 00:41:15
____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
2011 m. birželio 7 d. 00:23:49
____________________
Never stop smiling, not even when you’re sad, someone might fall in love with your smile.