Silentist rašė: Nežinau tokių
T.y. nemerga, bet kritiškai vertinu
1.Justin Timberlake (iš N Sync)
2.Robbie Williams (iš Take That) 3.Ronan Keating (iš Boyzone)
4.Andrius Mamontov (iš Foje) 5.Michael Buble
6.Morten Harket (iš A-Ha)
7.Gavin Rossdale (iš Bush)
8.Adam Ant (iš Ants)
9.Simon Le Bon (iš Duranų)
10.Chris Isaak
11.Steven Morrissey (iš Smiths)
12.Enytė Iglesias (iš ... hm... Chulio Iglesias). Ir tai tik baltaodžiai, nerusai, atlikėjai, kurie dainuoja. O kiek fainų bachūrų groja, kaip Keane klavišininkas. Merginos būkit dėmesingos!
jei šitų nėra, tai aš ne giga-wise-išminčius, ale nesąmonė
Ahem... čia bandymas kažkam įsiteikt ar..? Na aš iš šio sąrašo palieku tik tuos, paryškintus Ir, aišku, pasigendu kai kurių tikrai vertų čia būt (arba čia kažkas turi keist mąstymą.. čiur ne aš, aš savo skoniu patenkinta ): kur Stingas, kur Bryanas Adamsas, Chris Botti? Ne jaunuoliai, bet užtat koookie vyrai...
Tai jei jau Harketas čia, tai kur ponas Furuholmen dingo? aš dar ir Jon Bon Jovi, Slash įrašyčiau...
Prie Matthew Bellamy ir Dominic Howard galejo prideti ir Christopher Wolsteholme. Butu buvusi visa grupe
____________________
When the Zetas fill the skies,
Will our leaders tell us why,
Fully loaded satellites,
Will conquer nothing but our minds.
-Exo Politics. MUSE.
Robbie ir Keating'as vaikystės meilės..
O mane taipogi labiau žavi ne tokie tobulučiai jaunuoliai, užtad vyriški vyrai. [aaii, va Cojų, S. Barrett'ą prisiminiau, tik, deja, į 2011ų m. jie neįsipaišytų].
Sting'as tarp kitko irgi brandžiai simpatiškas atrodo.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Silentist rašė: Nežinau tokių
T.y. nemerga, bet kritiškai vertinu
1.Justin Timberlake (iš N Sync)
2.Robbie Williams (iš Take That) 3.Ronan Keating (iš Boyzone)
4.Andrius Mamontov (iš Foje) 5.Michael Buble
6.Morten Harket (iš A-Ha)
7.Gavin Rossdale (iš Bush)
8.Adam Ant (iš Ants)
9.Simon Le Bon (iš Duranų)
10.Chris Isaak
11.Steven Morrissey (iš Smiths)
12.Enytė Iglesias (iš ... hm... Chulio Iglesias). Ir tai tik baltaodžiai, nerusai, atlikėjai, kurie dainuoja. O kiek fainų bachūrų groja, kaip Keane klavišininkas. Merginos būkit dėmesingos!
jei šitų nėra, tai aš ne giga-wise-išminčius, ale nesąmonė
Ahem... čia bandymas kažkam įsiteikt ar..? Na aš iš šio sąrašo palieku tik tuos, paryškintus Ir, aišku, pasigendu kai kurių tikrai vertų čia būt (arba čia kažkas turi keist mąstymą.. čiur ne aš, aš savo skoniu patenkinta ): kur Stingas, kur Bryanas Adamsas, Chris Botti? Ne jaunuoliai, bet užtat koookie vyrai...
Nežinau tokių
T.y. nemerga, bet kritiškai vertinu
1.Justin Timberlake (iš N Sync)
2.Robbie Williams (iš Take That)
3.Ronan Keating (iš Boyzone)
4.Andrius Mamontov (iš Foje)
5.Michael Buble
6.Morten Harket (iš A-Ha)
7.Gavin Rossdale (iš Bush)
8.Adam Ant (iš Ants)
9.Simon Le Bon (iš Duranų)
10.Chris Isaak
11.Steven Morrissey (iš Smiths)
12.Enytė Iglesias (iš ... hm... Chulio Iglesias). Ir tai tik baltaodžiai, nerusai, atlikėjai, kurie dainuoja. O kiek fainų bachūrų groja, kaip Keane klavišininkas. Merginos būkit dėmesingos!
jei šitų nėra, tai aš ne giga-wise-išminčius, ale nesąmonė
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
O man topas patiko, paminėtieji verti sąrašo. Man pačiai beproto žavūs yra Dave Grohl, Brandon Boyd, Jared Leto, Simon Neil(turiu silpnybę taturuotiesiems).
O šitų aš tikrai pasigedau(nemažas sąrašas, bet jie jo verti) :
Ville Valo,
Josh Todd,
Chris Cornell,
M. Shadows,
Taylor Hawkins,
John Frusciante,
Corey Taylor.
Jei Curt'as Cobain'as būtų gyvas, jis būtų viso topo viršūnėje.
____________________
\"The best is yet to come..\"
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2011 m. liepos 7 d. 15:59:49
pala, ar aš nemačiau, ar tikrai neįdėjo 30 seconds to mars vokalisto?
jis tikrai vertas čia būt
Yra, yra, nusiramink
Tiesa, nelabai suprantu, kaip šiame sąraše atsidūrė Pete Doherty - nebent kažkam laabai seksualu pajuodę nuo narkotikų paakiai...
2011 m. liepos 7 d. 15:50:56
Chris Corner (IAMX)
Jonathan Meiburg (Shearwater)
Eskil Simonsson (Covenant)
Alexander Veljanov (Deine Lakaien)
2011 m. liepos 7 d. 15:26:14
____________________
It's okay to eat fish 'Cause they don't have any feelings !!
2011 m. liepos 7 d. 15:25:06
jis tikrai vertas čia būt
____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
2011 m. liepos 7 d. 15:21:02
Prie Matthew Bellamy ir Dominic Howard galejo prideti ir Christopher Wolsteholme. Butu buvusi visa grupe
jie kažkaip atrodo perspausti, kaip citrinos po naudojimo.
nuuu, jei vyras seksi ir aktyvus dieną naktį, tai kaip Muse ir atrodo...
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2011 m. liepos 7 d. 15:13:42
Nežinau tokių
T.y. nemerga, bet kritiškai vertinu
1.Justin Timberlake (iš N Sync)
2.Robbie Williams (iš Take That)
3.Ronan Keating (iš Boyzone)
4.Andrius Mamontov (iš Foje)
5.Michael Buble
6.Morten Harket (iš A-Ha)
7.Gavin Rossdale (iš Bush)
8.Adam Ant (iš Ants)
9.Simon Le Bon (iš Duranų)
10.Chris Isaak
11.Steven Morrissey (iš Smiths)
12.Enytė Iglesias (iš ... hm... Chulio Iglesias). Ir tai tik baltaodžiai, nerusai, atlikėjai, kurie dainuoja. O kiek fainų bachūrų groja, kaip Keane klavišininkas. Merginos būkit dėmesingos!
jei šitų nėra, tai aš ne giga-wise-išminčius, ale nesąmonė
Ahem... čia bandymas kažkam įsiteikt ar..?
____________________
Pavasaris širdyje
2011 m. liepos 7 d. 15:07:26
____________________
When the Zetas fill the skies, Will our leaders tell us why, Fully loaded satellites, Will conquer nothing but our minds. -Exo Politics. MUSE.
2011 m. liepos 7 d. 14:15:33
O mane taipogi labiau žavi ne tokie tobulučiai jaunuoliai, užtad vyriški vyrai. [aaii, va Cojų, S. Barrett'ą prisiminiau, tik, deja, į 2011ų m. jie neįsipaišytų].
Sting'as tarp kitko irgi brandžiai simpatiškas atrodo.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2011 m. liepos 7 d. 13:49:43
Nežinau tokių
T.y. nemerga, bet kritiškai vertinu
1.Justin Timberlake (iš N Sync)
2.Robbie Williams (iš Take That)
3.Ronan Keating (iš Boyzone)
4.Andrius Mamontov (iš Foje)
5.Michael Buble
6.Morten Harket (iš A-Ha)
7.Gavin Rossdale (iš Bush)
8.Adam Ant (iš Ants)
9.Simon Le Bon (iš Duranų)
10.Chris Isaak
11.Steven Morrissey (iš Smiths)
12.Enytė Iglesias (iš ... hm... Chulio Iglesias). Ir tai tik baltaodžiai, nerusai, atlikėjai, kurie dainuoja. O kiek fainų bachūrų groja, kaip Keane klavišininkas. Merginos būkit dėmesingos!
jei šitų nėra, tai aš ne giga-wise-išminčius, ale nesąmonė
Ahem... čia bandymas kažkam įsiteikt ar..?
2011 m. liepos 7 d. 13:34:10
Bet man graziausi Jared Leto ir Brandon Flowers ; p
2011 m. liepos 7 d. 13:27:02
____________________
If the music is too loud, youre too old.
2011 m. liepos 7 d. 13:20:29
T.y. nemerga, bet kritiškai vertinu
1.Justin Timberlake (iš N Sync)
2.Robbie Williams (iš Take That)
3.Ronan Keating (iš Boyzone)
4.Andrius Mamontov (iš Foje)
5.Michael Buble
6.Morten Harket (iš A-Ha)
7.Gavin Rossdale (iš Bush)
8.Adam Ant (iš Ants)
9.Simon Le Bon (iš Duranų)
10.Chris Isaak
11.Steven Morrissey (iš Smiths)
12.Enytė Iglesias (iš ... hm... Chulio Iglesias). Ir tai tik baltaodžiai, nerusai, atlikėjai, kurie dainuoja. O kiek fainų bachūrų groja, kaip Keane klavišininkas. Merginos būkit dėmesingos!
jei šitų nėra, tai aš ne giga-wise-išminčius, ale nesąmonė
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2011 m. liepos 7 d. 12:47:48
2011 m. liepos 7 d. 12:35:54
2011 m. liepos 7 d. 12:31:03
2011 m. liepos 7 d. 12:24:30
O šitų aš tikrai pasigedau(nemažas sąrašas, bet jie jo verti) :
Ville Valo,
Josh Todd,
Chris Cornell,
M. Shadows,
Taylor Hawkins,
John Frusciante,
Corey Taylor.
Jei Curt'as Cobain'as būtų gyvas, jis būtų viso topo viršūnėje.
____________________
\"The best is yet to come..\"
2011 m. liepos 7 d. 11:10:32
ir rudaakių , o tai jau šis tas , ŠIS TAS.
2011 m. liepos 7 d. 11:09:57
Na už Jared Leto nieko geriau nėra
Visiškai pritariu.
2011 m. liepos 7 d. 10:15:11
2011 m. liepos 7 d. 10:10:54
Tik Matt Bellamy iš sąrašo.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .