Siaip tai pirmas, nes dainos geriau skamba, ir jos ne tokios komerciskos kaip antrajame albume. beje, Shakirai manyciau labiau sekasi rasyti dainas ispanu kalba, nei anglu Nors abu albumai yra super, gaila kad Shakira labai nedaug singlu isleidzia - per metus tik 2 singlai ir daina groja tol, kol visiems igrista
____________________
*for you i'd give up all i own and move to a communist country if you came with me of course*and i'd file my nails so they don't hurt you*lose those pounds*learn about football*if it made you stay*but you won't*but you won't*
nu čia su tuo "niekur kitur to neišgirsi" tai jau tikrai per stipriai pasakyta, vis dėlto jokie ne stebuklai ten
nors, antra vertus, kiekvienam savas stebuklas
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
šiaip sunku man spręst, tiek vieną, tiek kitą iš eilės - nuo pradžios iki galo - tik po vieną kartą perklausiau, muzika abiejų visai maloni, bet kažką lygint per daug nelabai galėčiau.
bendrai galiu pasakyt tik tiek, kad Shakira geriau skamba gimtąja kalba, tada ji tokia tikresnė (o šiaip galbūt čia galima taikyt visiems dainininkams, gimtoji yr gimtoji), bet man asmeniškai daug labiau patinka, kai gali suprasti dainų tekstus, o Shakiros tekstai bendrai paėmus visai neblogi yra
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. sausio 31 d. 00:29:53
2007 m. sausio 3 d. 18:11:04
____________________
crystal bits of snowflakes is all around my head and in the wind i had no illusions
2007 m. sausio 2 d. 12:36:55
2006 m. rugsėjo 2 d. 12:14:28
2006 m. rugpjūčio 26 d. 16:06:13
____________________
*for you i'd give up all i own and move to a communist country if you came with me of course*and i'd file my nails so they don't hurt you*lose those pounds*learn about football*if it made you stay*but you won't*but you won't*
2006 m. rugpjūčio 25 d. 18:36:47
2006 m. rugpjūčio 24 d. 08:57:46
2006 m. rugpjūčio 23 d. 11:15:49
____________________
The Riddle Wants To Be...
2006 m. rugpjūčio 23 d. 09:57:28
2006 m. rugpjūčio 17 d. 22:38:41
nors, antra vertus, kiekvienam savas stebuklas
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2006 m. rugpjūčio 17 d. 11:40:44
"Niekur daugiau tokiu neisgirsi"
2006 m. rugpjūčio 17 d. 10:19:21
Shakira tikrai pasistengia su savo tekstais
2006 m. rugpjūčio 11 d. 14:44:51
bendrai galiu pasakyt tik tiek, kad Shakira geriau skamba gimtąja kalba, tada ji tokia tikresnė (o šiaip galbūt čia galima taikyt visiems dainininkams, gimtoji yr gimtoji), bet man asmeniškai daug labiau patinka, kai gali suprasti dainų tekstus, o Shakiros tekstai bendrai paėmus visai neblogi yra
____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
2006 m. rugpjūčio 11 d. 14:13:27
As asmenishkai uz Fijacion oral vol 1
Kaip jus?