KingRoach rašė: Tamsuole << as toleruoju toleruojancius pagrisk savo nuomone ir spausiu tau penkis,o dbr pasiziurek kokia nesamone parasei ir niekas niekam neaisku ..
kingroach,nekalbek uz visus. Jei nesupratai ka parasiau tj ce tavo problem
KingRoach rašė: vaikuciai pupuliukai mazuliukai suagsit ir pamatysit kas kur kaip yra.o dbr turekite savo mazvaikiska ideologija ir (mergaitems) pavydekit
Miels pabiruti, forumuose dazniausiai buna temos apie kurias gali pareikst vienokia ar kitokia nuomone,o jei tau,miels pabiruti, musu nuomone ne prie sirdies tj neskaityk tada
graziausia? :> na idomu butu pamatyt, naturaliai be spakliaus ;>
nepatiko nei dabar, nei anksciau...
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing.
Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
KingRoach rašė: DABAR Beyonce ieina i nr.1 atlikeju sarasa visame pasaulyje. Galima nemegti jos pacios (nors taj butu iskrypimo apraiska) galima nemegti jos muzikos stiliaus.. bet nevertinti ir ignoruoti jos soliniu bei scenografiniu sugebejimu yra absurdas !
DABAR Beyonce ieina i nr.1 atlikeju sarasa visame pasaulyje. Galima nemegti jos pacios (nors taj butu iskrypimo apraiska) galima nemegti jos muzikos stiliaus.. bet nevertinti ir ignoruoti jos soliniu bei scenografiniu sugebejimu yra absurdas !
____________________
I chose not to choose life. I chose somethin' else. And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?
nedrįsk waryt! nebeklausau Beyonce jau seniaiiiiiii bet negaliu neigt joz talento dainuoti ir shokti. shokiz "deja vu" klipe tai krc jej nesupranti, tai ir nekeik.
____________________
kiaulidej gyvenam tad kodel nesielgti kajp kiaulemz ?!
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. sausio 31 d. 11:51:36
2007 m. sausio 31 d. 00:28:44
I i'm tired to trie,.... listen!!!!
Nerealu!!!!
2006 m. gruodžio 24 d. 16:47:42
Tamsuole << as toleruoju toleruojancius
____________________
we are the nobodies
2006 m. gruodžio 24 d. 16:38:03
____________________
Quick fix, don`t fall
2006 m. gruodžio 24 d. 16:25:09
vaikuciai pupuliukai mazuliukai
Miels pabiruti, forumuose dazniausiai buna temos apie kurias gali pareikst vienokia ar kitokia nuomone,o jei tau,miels pabiruti, musu nuomone ne prie sirdies tj neskaityk tada
____________________
we are the nobodies
2006 m. gruodžio 23 d. 22:32:51
____________________
Quick fix, don`t fall
2006 m. gruodžio 23 d. 21:20:53
Nemuzikalus nuoga besikraipančia subine ir soliariuminiu tvaiku atsiduodantis ir grojantis tipiškas amerikietiškas popsas.
____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..? _______________________________________ http://www.last.fm/user/Nostalgija/
2006 m. gruodžio 23 d. 16:20:25
____________________
we are the nobodies
2006 m. gruodžio 18 d. 16:21:19
____________________
;)
2006 m. gruodžio 16 d. 19:01:04
____________________
...as rare as a blonde virgin... :D
2006 m. gruodžio 16 d. 16:53:30
nepatiko nei dabar, nei anksciau...
____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
2006 m. gruodžio 16 d. 16:15:30
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2006 m. gruodžio 16 d. 13:51:53
2006 m. gruodžio 16 d. 13:41:14
DABAR Beyonce ieina i nr.1 atlikeju sarasa visame pasaulyje. Galima nemegti jos pacios (nors taj butu iskrypimo apraiska) galima nemegti jos muzikos stiliaus.. bet nevertinti ir ignoruoti jos soliniu bei scenografiniu sugebejimu yra absurdas !
2006 m. gruodžio 16 d. 13:16:12
____________________
Quick fix, don`t fall
2006 m. gruodžio 15 d. 19:35:50
____________________
I chose not to choose life. I chose somethin' else. And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?
2006 m. gruodžio 14 d. 19:23:30
2006 m. gruodžio 14 d. 10:45:06
____________________
jamam taika!! =P
2006 m. gruodžio 14 d. 00:04:56
____________________
nebukit madafakos
2006 m. rugsėjo 19 d. 03:52:25
____________________
kiaulidej gyvenam tad kodel nesielgti kajp kiaulemz ?!