Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Soundgarden albumas "Superunknown"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 25 d. 17:25:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perklausiau visa albuma 9/10
labiausiai patinka dainos Black Hole Sun ir 4th of July

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 17 d. 13:53:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visai nieko

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Alvydas1
2009 m. gegužės 17 d. 10:50:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neįtikėtina, mano lygiai tos pačios mėgiamos dainos, kaip ir LoseControl.
Kuris geresnis: BMF ar Superunknown? Geresnis tas, kurį tuo metu klausau.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
LoseControl
2009 m. gegužės 13 d. 20:59:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patinka labiausiai šitas ir Badmotorfinger, bet sunku apsispręst kuris labiau. BMF patiko dėl Rusty Cage, Outshined, Somewhere, o Superunknown dėl ypač patinkančios Black Hole Sun ir Spoonman. Apylygiai, sakyčiau.

Atsakyti
Dzimas
2007 m. lapkričio 19 d. 00:18:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jooo. Geriausias Soundgarden albumas for sure ir Sietle vienas geriausiu. Niekaip tik nesuprantu, kad atsitiko Cornell'iui, koki sh jis dabar groja, balsas ant keik suprastejes. Nes Superunknown'e tai kazkas nepakartojamo

____________________
All things to all men
Atsakyti
Aitvaras
2007 m. lapkričio 18 d. 19:25:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano nuomone, geriausias jų šedevras...

____________________
Dirty little monsters.
Atsakyti
AngelDust
2007 m. rugsėjo 18 d. 14:37:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kas liechia SUPERUNKOWN tai super albumas 1995 metais pelne grammy kaip geriausias metu roko albumas.

is dainu man labai ispudi palieka HEAD DOWN, labai gera bugnu partija pabaigoj,

shiep sunku butu rusiuot dainas shiame albume pagal geruma, nes jos visos yra geros, persmilkusios ta 90ju sietlo dvasia.

manau jis nusileidzia nebent PERAL JAM - TEN

ten irgi nei vienos dainos negali isimt, ir svarbiausia nepastebi kaip albmas baigiasi ir prasideda is naujo, nes jis vientisas.

Atsakyti
AngelDust
2007 m. rugsėjo 18 d. 14:33:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iron_Meal rašė:
Mano nuomone kokia ? Ogi as manau, kad albumas tikrai nera blogas, bet man labiau patinka Ultramega Unknown atrodo taip jis vadinasi... Bei Badmotorfinger... Seniau buvau blogesnes nuomones apie Soundgarden, nors zinojau tik Black Hole Sun ir dar kelias dainas... Man atrodo Superunknown buvo pirmas albumas kuri klausiau is Soundgarden, pirma man jis nelabai patiko, bet paklauses ilgiau susiprotejau, kad Soundgarden visai ne tai ka as galvojau, o ir albumas visai nieko... Let Me Down, Mailman, Limo Wreck, Half, Like Suicide, Spoonman - sitos isvardintos danos tikriausiai ir butu sio albumo klausomiausios...

Beje - pastebejimas - Soundgarden - Fell On Black Days daina labai panasi i Jerry Cantrell - My Song (ar kazkas panasaus)... Cia kalbant apie gitaros partija... O seip daina is siu dvieju tikriausiai patinka labiau Jerry Cantrell'o, galbut todel, kad ten vokalo partija siek tiek idomesne ar priedainis... Net nelabai atsimenu...

Is esmes albuma vertinu visai neblogai...

del jerry cantrell tai jis sheip savo solinius darbus isleido daug veliau negu buvo isleistas superunknown, tiesiog kai abu kurejai vos ne vienam kieme uzhauge tai del to panasumu gal but ir yra, be to sietlas visada turejo savo specifini garsa
jerry cantrell - (alice in chains gitaristas)

Atsakyti
Iron_Meal
2006 m. rugsėjo 5 d. 20:41:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nirvana daug ka uzgoze... Beje is sietlo grupiu ne tik Sonic Youth ivairesne muzika groja... Yra ir nemazai kitu grupiu vertu demesio, bet dauguma is ju nusipelnyto demesio nesulaukia...

____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
Atsakyti
Akupunkturadusk
2006 m. rugsėjo 5 d. 20:15:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skystokas. Bando kažką su gitarom panoizint, bet jau ne tas. Ar būtų tas "Black hole Sun" išlindęs į MTV, jei anie būtų BadMotorFingeriškai užnoizinę - abejoju. beje, iš to paties Sietlo Sonic Youth grajina įvairiau. Geras tas Badmotorfingeris, bet ko tai jį Nirvanos Nevermindas užgožė. O šiaip neblogi gitarinio rokelio atstovai. Galima įtraukt į sąrašus

Atsakyti
xdm
2006 m. rugsėjo 2 d. 16:53:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
daug negalvojau, bet virš 9 vertas tikrai badmotorfinger irgi
super!!!

Atsakyti
Iron_Meal
2006 m. rugpjūčio 31 d. 21:55:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano nuomone kokia ? Ogi as manau, kad albumas tikrai nera blogas, bet man labiau patinka Ultramega Unknown atrodo taip jis vadinasi... Bei Badmotorfinger... Seniau buvau blogesnes nuomones apie Soundgarden, nors zinojau tik Black Hole Sun ir dar kelias dainas... Man atrodo Superunknown buvo pirmas albumas kuri klausiau is Soundgarden, pirma man jis nelabai patiko, bet paklauses ilgiau susiprotejau, kad Soundgarden visai ne tai ka as galvojau, o ir albumas visai nieko... Let Me Down, Mailman, Limo Wreck, Half, Like Suicide, Spoonman - sitos isvardintos danos tikriausiai ir butu sio albumo klausomiausios...

Beje - pastebejimas - Soundgarden - Fell On Black Days daina labai panasi i Jerry Cantrell - My Song (ar kazkas panasaus)... Cia kalbant apie gitaros partija... O seip daina is siu dvieju tikriausiai patinka labiau Jerry Cantrell'o, galbut todel, kad ten vokalo partija siek tiek idomesne ar priedainis... Net nelabai atsimenu...

Is esmes albuma vertinu visai neblogai...

____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
Atsakyti
Creed_fanas
2006 m. rugpjūčio 31 d. 21:42:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
biski suklydau parases 17 dainu.Oficialiam albume ju 15,weliau buwo perleista su ''She likes surprises'' tai is wiso 16

Atsakyti
Creed_fanas
2006 m. rugpjūčio 31 d. 21:40:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kokios nuomones apie si 1994m. , albuma.?Man tai sis albumas yra kazkas tokio,ka as galiu po bele kiek laiko pasisimti ir klausyt wel bele kiek kartu.17 puikiu ,wiena kitai nenusileidzianciu dainu.Tokie hitai kaip Black Hole Sun ir Spoonman yra anaiptol ne geriausios dainos siam albume.Man tai geriausias SG albumas ,daugiau nei valanda fanatstisko 90 metu roko, duodu 10 balu is 10 galimu.Kokios jusu nuomones?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Chris Isaak Chris Isaak
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1915
  Iš viso užsiregistravę: 73339
  Naujausias narys: Alantas
  Šiandien apsilankė: 295673