Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip atrodo tavo kambarys?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
edviu
2024 m. kovo 1 d. 07:27:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
minimalistinis, tik būtiniausi daiktai, švara.. tik lovoje yra šiek tiek gražiau, daug pagalvių, realiai ties ta vieta balansas susikuria https://rustile.lt/collections/pagalves

Atsakyti
thatsme
2011 m. sausio 26 d. 01:48:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tvarkingas, nesimeto jokie nereikalingi daigtai, na tiksliau nesimeto jokie daigtai, viskas turi savo vieta. Kaikas mano kambari apibudina kaip minimalistini, bet man nepanasus i toki, tiesiog nesimeto daigtai ir tiek

Atsakyti
miculka
2011 m. sausio 24 d. 21:08:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lapikoo rašė:
pirmiausia tai ten tamsu. tai paaiškina tamsiai raudona ruletas, per kurį šviesos įeina labai mažai ir ji raudona tad kambarys atrodo vos ne kaip kruvinas. toliau yra spinta, spintelės dvi, lova ( kampinė sofa ) kurie visuomet išskleista ir neklota, stalas kurio paviršiau jau net spalvos nepamenu. ant visko visus yra pridėta visko ant kėdės rūbai, prie spintos pagalviu krūva, į kuria atremta gitara. sienos aptapytos guašu, apklijuotos įvairių lapeliu ir piešinių. labai mažai ten vietos tai tik takelis. Jovalas kitaip tarent

Noriu tokio kambario

Atsakyti
Lapikoo
2011 m. sausio 24 d. 19:17:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pirmiausia tai ten tamsu. tai paaiškina tamsiai raudona ruletas, per kurį šviesos įeina labai mažai ir ji raudona tad kambarys atrodo vos ne kaip kruvinas. toliau yra spinta, spintelės dvi, lova ( kampinė sofa ) kurie visuomet išskleista ir neklota, stalas kurio paviršiau jau net spalvos nepamenu. ant visko visus yra pridėta visko ant kėdės rūbai, prie spintos pagalviu krūva, į kuria atremta gitara. sienos aptapytos guašu, apklijuotos įvairių lapeliu ir piešinių. labai mažai ten vietos tai tik takelis. Jovalas kitaip tarent

Atsakyti
0hAlice
2011 m. sausio 24 d. 16:03:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
keturios sienos, dvi baltos, viena juoda, kita balta su juodom gėlėm, dvi lovos - mano ir sesės, didelė spinta, stalas ant kurio stovi monitorius, virš jo kygų lentyna. Raudonos užuolaidos, raudonas kilimas.

Atsakyti
arbatoholike
2011 m. sausio 23 d. 09:27:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano kambarį galima apibūdinti tik vienu žodžiu: jovalas.

____________________
:)
Atsakyti
stileiva
2010 m. gruodžio 29 d. 17:42:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano kambarys didelis, bet daiktu irgi daug. dvi sienos raudonos, dvi zalios. dvigule lova, rubine su stumdomom raudonom durim, pakabintas telikas lb didelis, ant komodos radijo centras dvi jo kalonkes taip pat pakabintos, langas pro kuri vaizdas i soda, uzuolaidos is permatomos medziagos su raudonom gelem, rasomasis stalas is tamsaus medzio, grindys irgi is tamsaus, nu ir siaip visokiu niekuciu!!! bet jame ziauriai jauku, nors tiek daiktu, bet vietos lieka dar pasokt!!! DD

Atsakyti
neapsakoma
2010 m. gruodžio 4 d. 15:46:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RockPrincess rašė:
Ant durų - siurrealizmas. Rašau visur kur papuola (ant lovos, lubų, sienų...), palangės nudažytos dažais, gėles auga batuose, meninė betvarkė. Labai mieli kambariukai

oooo, kaip norėčiau tokių namų. o pas mane pačią, ta vadinamoji meninė betvarkė ir daugiau nekomentuosiu.

____________________
Klausausi visko.
Atsakyti
Evil_in_a_closet
2010 m. gruodžio 1 d. 12:33:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gimtinėj įsirengiau kambarį Kinų/Japonų kultūrų motyvais, su šiek tiek vakarietiškais bei Egiptietiškais prieskoniais. Sienas klijavau natūraliais bambukiniais tapetais pilkšvos spalvos, turiu baltą lovą, nedidelį staliuką arbatai ir labai gražią smilkalinę. Dar, turiu bambukinę kėdę, spintą. 2 djembes ir 1 mridangą (Indišką būgną) ir dar daug įvairių mažmožių. Labai smagu gryžti namo.

____________________
http://onemantribe.blogspot.com/
Atsakyti
Silentist
2010 m. lapkričio 30 d. 05:22:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
plačiai, su langais.
yra sofa, kompiuteris, šiukšliadėžė, nieko ypatingo nelaikau.

____________________
„Bendrauti su žmonėmis yra bene didžiausia problema, su kuria jūs susiduriate”. Deilas Karnegis
Atsakyti
green_moon
2010 m. lapkričio 30 d. 02:25:17 2010-12-29 23:23:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dabartinis, tai toks nedidelis. ne visai mano, todel ir nekoks: viengule lova, pusantro metro ilgio stalas, gremezdiska lentyna, tokia pati gremezdiska spinta ir radiatorius. negrazios uzuolaidu spalvos. ir kilimo irgi. bet sita bandau slepti po lapais ir knygom.

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
MsCopa
2010 m. lapkričio 29 d. 12:22:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gelsvos sienos, tamsiai raudonos užuolaidos, pro langą vaizdas į kanalus, baldai mediniai iš Ikea, didelis veidrodis, patalynė tamsiai violetinė, dar yra gitara, laptopas ir dovanų gautas Al Pacino paveikslas Nu ir knygos visur mėtosi, dar kažkokie popieriai ir biškį drabužių.

Atsakyti
gedged
2010 m. lapkričio 28 d. 22:18:11 2010-11-28 22:18:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kambarys didelis ir erdvus. Dazytas geltonai. Turiu balkona i rytu puse ir dideli langa i pietus. Uzuolaidos raudonos.Prie lovos yra staliukas padarytas is seno kompo dezes Prie lovos esancios sienos pakabinta daug plakatu ir foto, rasomas stalas subraizytas citatomis ir apkrautas knygomis, auksta sekcija su viduje teliku, hmm.. pora geliu ir spinta kurioje rubai kaip vienas gumulas.. Aj dar kede apkrauta rubais.

Atsakyti
pagalve
2010 m. lapkričio 28 d. 21:46:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kambarys nedidelis, jame lova, spinta, komoda, stalas, kompas, didelis langas, jokių užuolaidų , todėl truputi nejauku, kelios žvakidės, ant sienos pakabinti Pinkis ir Makaulė (pati piešiau ), daug knygų, manekenas , dviratis ir muzikiniai instrumentai- gitara ir sintezatiorius

____________________
ʞɐıd sǝʞɐsı¿
Atsakyti
astagrin
2010 m. spalio 26 d. 15:27:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano kambarys melynas su melyna lova, dvi durys du langai, spinta, stalas, tv i visur pilna knygu su CD diskais.

Atsakyti
ErikaCHA
2010 m. spalio 24 d. 16:51:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Toks vidutinio didumo, vienoj pusėj didelis langas, prie kurio rašomasis stalas, o ant jo kompas. Kita siena išklota šviesiomis pilkomis lentutėmis, prie jos sekcija. Kita siena melsvos spalva, prie jos lova. Ketvirta siena irgi melsvos spalvos, o joje durys. Šiaip, man patinka mano kambarys, toks gana jaukus, nors ir šaltų spalvų, bet šiltumo suteikia įvairūs daiktai ant sekcijos: spalvotos knygos, piniginės formos laikrodis. Norėčiau tik kompą iš savo kambario išnešti į kurį kitą.

____________________
Būk toks koks esi ir mylės tave visi :)
Atsakyti

2010 m. liepos 7 d. 15:55:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena siena Mėlynos spalvos, kita geltona, kita vėl mėlyna, kita vėl geltona. Geltona lova, pianinas ant kurio daug nuotraukų, gėlė, natos. Rašomas stalas. Geltonos žaliuzės, balta stalinė lempa. Didelė spinta, televizorius, žalia gitara. Per vidurį spalvotas kilimas.

Atsakyti
Sahja
2010 m. birželio 5 d. 21:45:09 2024-03-01 08:43:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
NeBatonas
2010 m. birželio 5 d. 13:29:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dazniausiai suverstas

____________________
2 Nesėkmės - tai tik pradžia
Atsakyti
Bee-Myself
2010 m. birželio 5 d. 11:30:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
thatsme rašė:
ne kambariai, o migiai
barake tai tikrai.

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Duran Duran Duran Duran
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

08:46 - malia
Supratau,kad čia nereikia dėti veidukų iš telefono...
08:26 - malia
Ačiū Sahjai už seniai pamirštą gabaliuką,rytas prasidėjo smagiai ????????????
11:49 - Silentist
Right about now
The funk soul brother
Check it out now
10:49 - einaras13
Aktualesnis - taip. Svarbesnis - tikrai ne. Ir nematau preteksto gedului.
03:04 - Silentist
Mėgstantiems istorinius įvykius: šiandien sueina sukaktis, kai 2021 rugsėjo 16 baigėsi pratybos Zapad. Ir tai mums svarbesnis įvykis, artimesnis realityj nei kažkokio Mindaugo gimtadienis bei LT 1000mecio vardadienis. Zdz, gedulo diena,kabinkim juostelės
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
01:00 - einaras13
Tik dabar sužinojau apie prieš penkias dienas mirusią brazilų legendą Sergio Mendes. RIP.
22:48 - Silentist
Vytautas, kol jusu nebuvo cia prisirinko:as, du apzvalgininkai, keli praeinantys, keli senbuviai, murderatoriai, o daugiau - fantamasai+robotai. Bendrai dbr:806. Kaip jus jauciates del top40/30 prasmes?
22:16 - Silentist
Seniai matytas musico narys Weetas
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 401
  Iš viso užsiregistravę: 73484
  Naujausias narys: vinceneste
  Šiandien apsilankė: 221438