Nium klaaaaaasika..... tai nuo , ko prasidėjo normalus muzikos suvokimas, o ne vien bukas , vaikiškas klausimas.... Nors dabar retokai klausau Him , bet kartais su didžiule nuostalgija ir malonumu paklausau "Enjoy the Silence" nors tai ir ne jų , o Depesh Mode gabalas , bet būtent toje dainoje Vile balsas skamba taip gyliai, persmelkiančiai...na jo balsas man visada bus klasiku klasika, grožis Joy Me In Death tiek prisiminimu sukelia...
____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
cool daina, seniau ja lb daznai klausydavausi ir nors db ja klausau reciau vistiek sia daina myliu <3
____________________
zinau, kad pasaulis nera tobulas ir geresnis buti negali, bet privalau gyventi ir galvoti taip tarsi jis galetu buti tobulesnis... Zmogus nera tobulas ir tobulesnis buti negali, bet zinau, kad privalau gyventi ir galvoti taip, tarsi jis galetu buti kitoks...
Smashing---> jej man uznesa tai nereiskia kad ir tau turi uznest, nesijaudink, neuzsikresi kaip man atrodo taip ir pasakiau ce mano nuomones, klausi kodel? nes man taip atrodo, man taip uznesa
ice_dream (Užblokuotas)
2006 m. sausio 2 d. 22:19:57
visai patinka.muzika tokia faina.nu, gan gera daina, mano nuomone.
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti."
F. Dostojevskis
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. vasario 24 d. 14:55:01
____________________
[P!ATD]
2006 m. lapkričio 15 d. 22:43:35
____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
2006 m. lapkričio 11 d. 21:17:31
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2006 m. lapkričio 11 d. 21:14:06
____________________
EADBGe | 965 | This Place is Death
2006 m. rugpjūčio 6 d. 16:19:19
____________________
DUDE <- kreipkis taip :)
2006 m. liepos 29 d. 16:37:13
2006 m. liepos 23 d. 18:58:29
____________________
zinau, kad pasaulis nera tobulas ir geresnis buti negali, bet privalau gyventi ir galvoti taip tarsi jis galetu buti tobulesnis... Zmogus nera tobulas ir tobulesnis buti negali, bet zinau, kad privalau gyventi ir galvoti taip, tarsi jis galetu buti kitoks...
2006 m. liepos 5 d. 20:11:10
2006 m. liepos 5 d. 19:37:46
____________________
charmant :*
2006 m. liepos 5 d. 01:26:23
____________________
apres novs le delvge!:)
2006 m. liepos 4 d. 20:59:19
2006 m. birželio 25 d. 22:49:23
visai grazi, biski man i klubine uznesa kazkodel bet seip gera
Nuo kada ROKAS užneša į KLUBINĘ? xDD Ir kuo užneša?
2006 m. birželio 24 d. 15:35:33
2006 m. gegužės 25 d. 23:01:30
____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
2006 m. gegužės 25 d. 22:55:41
2006 m. gegužės 25 d. 21:50:33
____________________
Follow the White Rabbit.
2006 m. balandžio 16 d. 19:09:34
____________________
Do you want a song of glory.? Well I'm fucking screaming at you..
2006 m. sausio 2 d. 22:19:57
____________________
"Atveskite ir pastatykite kautynėse kareivį priešais pačią patranką ir šaukite į jį, jis vis dar turės viltį, bet perskaitykite tam pačiam kareiviui nuosprendį, kad jis tikrai mirs, ir jis iš proto išsikraustys arba ims verkti." F. Dostojevskis
2005 m. gruodžio 28 d. 18:45:20
____________________
Ir kodėl čia negalima slapyvardžio pakeist..? _______________________________________ http://www.last.fm/user/Nostalgija/
2005 m. gruodžio 28 d. 17:51:23
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.