Na štai, grįžo Andrius... Su pirmomis frazėmis, ypatingai po žodžių "kokia to prasmė?", pirma mintis buvo "na štai, ir vėl kartojasi " Bet pamažu, iš lėto, žodžių dermė su muzika, paprastumas (na, žinot, ne tas prastas paprastumas, bet tas kristalinis...) pradeda sklaidyti skepticizmą ir suvoki, kad štai - grįžo... grįžo ne kartoti, o po ilgų klajonių gludinti tą deimančiuką, kurį išeidamas ieškoti laimės po platų Pasaulį, pasiliko paslėptą kažkur. Kažkur, kur ir pats buvo primiršęs. Na,bent toks pirmasis mano įspūdis. Tikiuosi, kad tai - užuomina į būsimą albumą. Labai laukiu
Ot velniava... matai, pasirodo tai ne naujiena... Pasirodo tiesiog buvau nustojęs klausytis... Nevermind - įspūdis išlieka bet kokiu atveju
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Na štai, grįžo Andrius... Su pirmomis frazėmis, ypatingai po žodžių "kokia to prasmė?", pirma mintis buvo "na štai, ir vėl kartojasi " Bet pamažu, iš lėto, žodžių dermė su muzika, paprastumas (na, žinot, ne tas prastas paprastumas, bet tas kristalinis...) pradeda sklaidyti skepticizmą ir suvoki, kad štai - grįžo... grįžo ne kartoti, o po ilgų klajonių gludinti tą deimančiuką, kurį išeidamas ieškoti laimės po platų Pasaulį, pasiliko paslėptą kažkur. Kažkur, kur ir pats buvo primiršęs. Na,bent toks pirmasis mano įspūdis. Tikiuosi, kad tai - užuomina į būsimą albumą. Labai laukiu
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2014 m. birželio 29 d. 01:52:50
Ot velniava... matai, pasirodo tai ne naujiena... Pasirodo tiesiog buvau nustojęs klausytis... Nevermind - įspūdis išlieka bet kokiu atveju
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
2014 m. birželio 29 d. 01:48:42
Na štai, grįžo Andrius... Su pirmomis frazėmis, ypatingai po žodžių "kokia to prasmė?", pirma mintis buvo "na štai, ir vėl kartojasi
" Bet pamažu, iš lėto, žodžių dermė su muzika, paprastumas (na, žinot, ne tas prastas paprastumas, bet tas kristalinis...) pradeda sklaidyti skepticizmą ir suvoki, kad štai - grįžo... grįžo ne kartoti, o po ilgų klajonių gludinti tą deimančiuką, kurį išeidamas ieškoti laimės po platų Pasaulį, pasiliko paslėptą kažkur. Kažkur, kur ir pats buvo primiršęs. Na,bent toks pirmasis mano įspūdis. Tikiuosi, kad tai - užuomina į būsimą albumą. Labai laukiu 
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.