V3rtig0 rašė: Deja, teko susipažinti tik su populiariausiom dainom - White Rabbit, Somebody To Love ir dar keliom. Bet tikrai nieko neturiu prieš juos. Reikės kada labiau pasidomėt, kai vėl užsiiminėsiu tos epochos kultūrinio-muzikinio konteksto plėtimu.
Būtinai taip daryk, gal atrasi gerų dainų. Aš taip šiuo metu darau. Visas grupes iš pagrindų nagrinėju.
Deja, teko susipažinti tik su populiariausiom dainom - White Rabbit, Somebody To Love ir dar keliom. Bet tikrai nieko neturiu prieš juos. Reikės kada labiau pasidomėt, kai vėl užsiiminėsiu tos epochos kultūrinio-muzikinio konteksto plėtimu.
Man asmeniškai tai geriausia psichodelinio roko grupė, visos iki vienos dainos man patinka, tokios kaip White Rabbit, Somebody to Love, If you feel, Freedom ir t.t
Dar nepamirÅ¡au, kad visai gera pažiÅ«rÄ—ti youtube video ir už tai nemokÄ—t. Ir tuo paÄiu neva pabÅ«t koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdÄ… galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius deÅ¡imtmeÄius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems bÅ«tų suteiktas Napoleono vardas, Å¡alyje praktiÅ¡kai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per deÅ¡imtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2020 m. balandžio 22 d. 11:40:46
Spare Chaynge - kazkas vau... o youtube klajoja pilna jos versija.
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
2011 m. gruodžio 1 d. 21:45:01
Â
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2011 m. gruodžio 1 d. 20:47:46
Deja, teko susipažinti tik su populiariausiom dainom - White Rabbit, Somebody To Love ir dar keliom. Bet tikrai nieko neturiu prieš juos. Reikės kada labiau pasidomėt, kai vėl užsiiminėsiu tos epochos kultūrinio-muzikinio konteksto plėtimu.
Būtinai taip daryk, gal atrasi gerų dainų. Aš taip šiuo metu darau. Visas grupes iš pagrindų nagrinėju.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2011 m. gruodžio 1 d. 20:39:49
____________________
bacon
2011 m. gruodžio 1 d. 18:18:53
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2011 m. lapkriÄio 27 d. 01:12:31
____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
2011 m. lapkriÄio 26 d. 23:42:18
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas