Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
be_inis
2011 m. gruodžio 12 d. 00:59:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Marka tekstas is izangines dalies

Stinking a issey miyake dark rum ana marijuana...
Step inna mi lake an swim wi da piranha...
Any time we drop mi go put dung a Marka...
If yuh no money seh why yuh buy da fag fah...
Den, Try fi hold up a bank wid a banana...
Yeah we film da whole ting panorama...

Sitas MC yra is kolektyvo Broken English

Atsakyti
be_inis
2011 m. gruodžio 12 d. 00:46:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
R7wa rašė:
Gerai, likimo ironija, jog vakar (t.y. penktadienį) su drauge daug kalbėjome apie Kolumbą, istorijos klaidas ir indėnus. Dub Phizix gal ir nesužavėjo savo dainos skambesiu, bet įvaizdis 10

Kaip ispaniškos kultūros gerbėja, pasakysiu, jog Rodrigo ir Gabrielos man išties patiko, tik manau, kad greitai atsibostų Bent jau tokia nuomonė susidarė klausantis pirmųjų albumo dainų.

Elektro Guzzi bent jau dainoje Pentagonia priminė man, kodėl nemėgstu tokio stiliaus dainų. Jos nusibosta ne klausomos kelis kartus, o dar tą patį pirmąjį kartą

As nesenai skaiciau Donato Katkaus straipsni apie moderniosios muzikos saknis. Idomu stebeti, kaip tokiuose urbanistiniuose metropoliuose kaip Didzioji Britanija daznai yra kartojamas pasaulio muzikos saknu elementas. Tuo labiau kai kalbame apie zmones, siejamais su naujausiais elektronines muzikos bandymais. Tarkime dubstep'e reggae ir dub. O cia drum n' bass'as ! Ir sugriztan prie Katkaus komentaru, juose minimas butent sis aspektas musu siuolaikineje muzikos kulturoje, siejamas labiau su darbo-vidurines klase.

Rodrigo y Gabriela pateikia pateikia daugiau, negu kuriniai, kurios vienas gali ant repeat'o esti. Del ju muzikos galima susidometi pasaulio muzika, noreti pazinti ir plesti poziuri.

Elektro Guzzi reiketu pamatyti gyvai, nes sokiu eikstele priesais gyvais instrumentais apginkluota kolektyva - retas dalykas. Sitie ciuvai yra muzikantai, o tai ka jie daro - yra idomu ir inovatyvu. Jie nebando ilisti i ipodu top perklausas, jie labiau kviecia iseiti is namu ir apsilankyti koncerte.

Apie Goldmund ...
In a Notebook https://www.youtube.com/watch?v=a...featu re=related


Atsakyti
R7wa
2011 m. gruodžio 10 d. 19:11:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The Roots tikrai sužavėjo suderinę nesenstančias hip hopo tradicijas su savitais skambesiais. Tikrai šaunus skambesys

Gerai, likimo ironija, jog vakar (t.y. penktadienį) su drauge daug kalbėjome apie Kolumbą, istorijos klaidas ir indėnus. Dub Phizix gal ir nesužavėjo savo dainos skambesiu, bet įvaizdis 10

Kaip ispaniškos kultūros gerbėja, pasakysiu, jog Rodrigo ir Gabrielos man išties patiko, tik manau, kad greitai atsibostų Bent jau tokia nuomonė susidarė klausantis pirmųjų albumo dainų.

Chevelle daina Hats Off to the Bull tikrai sukėlė nostalgiją, nes kažkada būtent tokią muziką klausiau diena iš dienos. Ne ką blogesnė ir ši daina, todėl žvaigždutę duoti tikrai ne gaila

Trent Reznor & Atticus Ross tame dviejų dainų mikse tikrai negalėjo nukratyti minties, jog kažkur visa tai jau girdėta. Bet šaunus darbas Kitos dainos kiek skystesnės.

Elektro Guzzi bent jau dainoje Pentagonia priminė man, kodėl nemėgstu tokio stiliaus dainų. Jos nusibosta ne klausomos kelis kartus, o dar tą patį pirmąjį kartą

Goldmund kiek grąžino viską į vietas. Švelni, miela ir netgi gan Kalėdas primenanti "The Flag of Columbia Shall Float O er Us Still" įžiebė jaukumą ir šypsenas mano kambaryje.

Guided by Voices - Doughnut for a Snowman tradicinė ir ne per labiausiai kažkuo šokiruojanti, originali daina.

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
SaintJimmy
2011 m. gruodžio 9 d. 15:21:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Trent Reznor - Immigrant Song (su Karren O) :O

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Alvydas1 Jethro Tull Elegy
 Jethro Tull
 Ilsėkis ramybėje David (Dee) Palmer
4Blackberry Riverside Artificial Smile
 Riverside
 
einaras13 Ulver One Last Dance
 Ulver
 Vienas mano go-to atmosferinių gabalų.
DjVaids 16 Hz Būsiu tau (su Helada)
 16 Hz
 
Very_crazy_enough Marijonas Mikutavičius Nebetyli sirgaliai
 Marijonas Mikutavičius
 
Sahja Nu Virgos (VIA Gra) Produser
 Nu Virgos (VIA Gra)
 

Šiuo metu vertiname


Timbaland Timbaland
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

06:08 - Very_crazy_enough
https://www.delfi.lt/veidai/zm ones/ieva-voveris-pranese-apie -skyrybas-su-vyru-120264595
06:03 - Very_crazy_enough
Girdejau, kad Voveris paliko Voveris,
19:43 - Very_crazy_enough
Matytumet, Silentistas online. Viskas regis tvarkoj. Tik metus ne zodzio puslapyj nesurezga, children of bodom ir bury tomorrow 10-ais vertina kasdien.
19:39 - Very_crazy_enough
Jei man taip kirstu kamuolys kaip belgui Lukakui ir as jam, tai iskart analphabetas patapciau, ir grafofobas dar : D
19:27 - Very_crazy_enough
uolys lekia į vartus, Nors kartais kojos, smūgiai – trankūs,
Įvartį, kai muša žvaigždė, Kamuolys galvą paliečia! Lookakoo
19:26 - Very_crazy_enough
2 sportai, kur kartais reikia galvos.
Balti, juodi laukeliai. Karalius, bokštas, pėstininkas...
Čia šachmatų žaidėjai Mintis į priekį gena tinka.
Čia galvą naudot privaloma, Strategija – apgalvota.
O futbolo aikštėje, žiūrėk. Kova verda beprotiška!
Kamu
17:07 - Very_crazy_enough
Bet jeigu is 48 saliu kur LT reitingu lentelej yra140ieji pasaulyje, ateityje turesim gera komanda, to pasekoje - ir stadijona, as nebetylesiu kaip sirgalis. Reksiu, spardysiu kamuoli, losiu totalizatoriu ir nesirgsiu uz kokia yiponcu komanda kaip snd
16:41 - Very_crazy_enough
Ka reik daryti kad nemiegotu ant zemes kamuoliai? Reik juos spardyt metyt ar kitaip gniauzyt, nes apkerpejes daiktas sukiuza, sudziuna, nebestangrus - ypac vasara! Kick de bol ;7]
03:13 - Very_crazy_enough
R,I,P Dee Palmer// David Palmer. July 2, 1937 (vargoneliai Jethro Tull 1968-79)
23:20 - Very_crazy_enough
Keisti futb komentatoriai. Tai jie abu palaiko belgus, paskui abu iskart - egiptiecius! Hipokritikai!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1953
  Iš viso užsiregistravę: 73772
  Naujausias narys: zuokula
  Šiandien apsilankė: 139434