Evanescence rašė: man "Origin" kazhko labiau patiko... "Fallen" truputi komercinis... gal kitas albumas kitoks bus... juk galu gale pakeite gitarista,tapo tikra grupe...
visiskai sutinku,kad "origin" visais atzvilgiais buvo pranasesnis uz "fallen",net nzn,kodel pastarasis buvo taip gerai ivartintas.zinoma,ir sis albumas ne sh vertas,taciau net nera ko lyginti su "origin".taip pat pridursiu,jog i rinka(kalbu apie radija ir etc.)neisleistos dainos gerokai geresnes.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
man px ka kiti mano man asm. patinka tas cd....
wat dabar siunciuosi ,,makin' of fallen"
____________________
Bring an extra pair of socks because i guarantee at least the first pair will be rocked off! - Amy Lee
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v408/etterf/avarts/0e361e73.gif[/IMG]
they say we all lose 21grams at the exact moment of our death...
vat kas labiausiai uzknisa, tai kad visuomet prasuku velniop visas iki kaulu smegenu uzsiedusias dainas milijardus kartu leistas per radio (siuo atveju going under, my immortal, bring me to life). ir visada bet kokiam cd randi zymiai geresniu gabalu, kurie galbut niekada nepateks i eteri..
____________________
because i'm living in the fourth dimension, not paying attention to the fools around me
Evanescence (Užblokuotas)
2004 m. spalio 29 d. 11:16:27
man "Origin" kazhko labiau patiko... "Fallen" truputi komercinis... gal kitas albumas kitoks bus... juk galu gale pakeite gitarista,tapo tikra grupe...
pvs> as pirksiu - 100%, nors irr nesu giminaitis
@fanelp galiu lazintis, kaad siais metais pasirodis naujas, daarr geresnis albumas,
____________________
Ne dolazi kokio veleno
tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma
— Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. sausio 23 d. 15:01:16
____________________
Leis laiką linksmai! Nešvaistyk gynenimo vėjais!
2005 m. sausio 7 d. 15:34:28
man "Origin" kazhko labiau patiko... "Fallen" truputi komercinis... gal kitas albumas kitoks bus... juk galu gale pakeite gitarista,tapo tikra grupe...
visiskai sutinku,kad "origin" visais atzvilgiais buvo pranasesnis uz "fallen",net nzn,kodel pastarasis buvo taip gerai ivartintas.zinoma,ir sis albumas ne sh vertas,taciau net nera ko lyginti su "origin".taip pat pridursiu,jog i rinka(kalbu apie radija ir etc.)neisleistos dainos gerokai geresnes.
____________________
Pykšt pokšt visi pautai į šalis ;X
2005 m. sausio 7 d. 15:23:53
,,truputi komercinis''...
au jeą.
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2004 m. lapkričio 6 d. 14:17:03
@fanelp galiu lazintis, kaad siais metais pasirodis naujas, daarr geresnis albumas,
Nu tai ir sakau...lazinames
2004 m. lapkričio 3 d. 15:22:17
____________________
Criminally Insane
2004 m. lapkričio 2 d. 14:31:32
____________________
www.mix.puikiai.lt ;) viskas bus puikiai ar ne?
2004 m. lapkričio 2 d. 14:27:15
MoHax>>lazinames
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2004 m. lapkričio 2 d. 14:09:47
____________________
Criminally Insane
2004 m. lapkričio 2 d. 11:09:51
wat dabar siunciuosi ,,makin' of fallen"
____________________
Bring an extra pair of socks because i guarantee at least the first pair will be rocked off! - Amy Lee [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v408/etterf/avarts/0e361e73.gif[/IMG] they say we all lose 21grams at the exact moment of our death...
2004 m. spalio 30 d. 12:58:52
____________________
Khult!!!
2004 m. spalio 30 d. 12:34:08
2004 m. spalio 29 d. 17:24:28
____________________
because i'm living in the fourth dimension, not paying attention to the fools around me
2004 m. spalio 29 d. 11:16:27
____________________
Criminally Insane
2004 m. spalio 29 d. 11:15:07
bybis raibas...
nu ir negrazhiai kalbi
____________________
Criminally Insane
2004 m. spalio 27 d. 18:33:26
____________________
www.LMPbalsas.ten.lt
2004 m. spalio 27 d. 18:23:27
____________________
Life sucks.
2004 m. spalio 27 d. 18:09:40
____________________
Žmonės žaidžia gyvenimą – kuo tragiškesnė kaukė, tuo didesnis juokdarys po ja slepiasi. [Ch.Ortega I Gasetas]
2004 m. spalio 25 d. 11:48:31
@fanelp galiu lazintis, kaad siais metais pasirodis naujas, daarr geresnis albumas,
____________________
Ne dolazi kokio veleno tas kas pazista moterys retai linkes i optimizma — Dancing: The vertical expression of a horizontal desire legalized by music.
2004 m. spalio 24 d. 10:39:45
2004 m. spalio 22 d. 21:49:41
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?