esu papriestaraves kad sita daina nesulaux pasisekimo, taciau ir vel gi atsiimu savo zodzius, beklausant sitos dainos tokio lengvumo ir gitaros skambesio posmuose neradau ne tik ne vienoj evanescence dainoj, taciau apskritai ir visoj muzikinej platybej. melodija grazi, amy balsas puikiai dera, o ka jau kalbeti apie dainos zodzius, kaip niekad prasmingi ir mano subjektyvia nuomone daug labiau issifruojami nei "fallen'e". Daina jei ir nesusilaux pasisekimo, tai manau kad bent jau nelix nepastebeta tai tikrai, beje ji siuo metu mano klausomiausia.
Man nepatiko nors tu ką. Kažkokia melancholiška ir nuobodi daina. tarkim buvo kokia nors Hello, buvo Anywhere, buvo My Immortal. Jos irgi lėtos, ramios , ,bet kažkaip labai gerai klausosi. O štai ši man nepatiko. na aišku, gal per mažai dar girdėta.
notthatkindagirl_ rašė: labai megstu evanescense muzika
ziauriai patiko visos albumo fallen dainos
bet kzkaip dar negirdejau ne vienos naujos
tikiu kad ir lithium grazi ir ziauriai laukiu pagaliau ja isgirsti
tada ir parasysiu
ne...manau geriausia daina lithium...nes sitoj dainoj atskleidzia amy savo gera balsa ir platu diapazona...tik kad abejoju ar jai taip pukiai pavyks padainuoti sita daina gyvai...
labai megstu evanescense muzika
ziauriai patiko visos albumo fallen dainos
bet kzkaip dar negirdejau ne vienos naujos
tikiu kad ir lithium grazi ir ziauriai laukiu pagaliau ja isgirsti
tada ir parasysiu
____________________
------treat others the way u would like to be treated yourself------
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2006 m. spalio 12 d. 11:14:12
2006 m. spalio 11 d. 23:07:40
2006 m. spalio 11 d. 18:02:44
____________________
I know I can be what I wanna be, if I work hard at it, I'll be where i wanna be.
2006 m. spalio 11 d. 16:23:19
labai megstu evanescense muzika
ziauriai patiko visos albumo fallen dainos
bet kzkaip dar negirdejau ne vienos naujos
tikiu kad ir lithium grazi ir ziauriai laukiu pagaliau ja isgirsti
tada ir parasysiu
va, gali paklausyti:
https://www.esnips.com/doc/eb8b58...4---L ithium.mp3
ir įvertinti pagal savo nuomonę
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. spalio 11 d. 15:12:31
nu labai grazi daina
Bet Lacrymosa geriausia
Drįsčiau ginčytis,bet nesiginčysiu,nes dėl skonio nesiginčijama
____________________
Man, man, man!
2006 m. spalio 11 d. 14:10:00
nu labai grazi daina
Bet Lacrymosa geriausia
Drįsčiau ginčytis,bet nesiginčysiu,nes dėl skonio nesiginčijama
____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.
2006 m. spalio 10 d. 21:43:03
____________________
Gera MuZikA gali žirafą paversti smaugliu
2006 m. spalio 10 d. 19:17:21
____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.
2006 m. spalio 10 d. 18:56:18
2006 m. spalio 10 d. 18:00:37
Bet Lacrymosa geriausia
____________________
Man, man, man!
2006 m. spalio 10 d. 17:49:26
ziauriai patiko visos albumo fallen dainos
bet kzkaip dar negirdejau ne vienos naujos
tikiu kad ir lithium grazi ir ziauriai laukiu pagaliau ja isgirsti
tada ir parasysiu
____________________
------treat others the way u would like to be treated yourself------
2006 m. spalio 10 d. 17:41:15
____________________
Man, man, man!
2006 m. spalio 10 d. 17:15:16
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2006 m. spalio 10 d. 15:15:47
Kaip jums?
____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.