Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
R7wa
2012 m. vasario 19 d. 23:36:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nežinau, ar po dvylikos, nes paprastai man tas limitas dingsta vidury dienos :/ Dar neperpratau šios sistemos {#}


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
velniux
2012 m. vasario 19 d. 23:35:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ai, tai po dvyliktos vėl dings tas limitas? Ok, dabar žinosiu :)


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
R7wa
2012 m. vasario 19 d. 23:32:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Yra toks limitas "Per dieną galima palaikyti 3 to pačio vartotojo komentarus" {#}


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
velniux
2012 m. vasario 19 d. 23:28:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jo, tik kartais jau darosi nebe juokinga, o graudu dėl tokio nemokšiškumo... Ir aš nesuprantu, kodėl music'as man nebeleidžia mėgti tavo komentarų {#}

 


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
R7wa
2012 m. vasario 19 d. 23:24:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip gimsta anekdotai {#}


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
velniux
2012 m. vasario 19 d. 23:17:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nesuvokiama man, kaip galima šitaip nesigaudyti :). Britanija Kanadoje :D Čia geras.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
R7wa
2012 m. vasario 19 d. 23:15:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, tuomet yra naudingų knygų, kaip atpažinti istorinius žemėlapius :) Niekad tokios neturėjau, bet kiek girdėjau iš pažįstamų, jos tikrai veiksmingos {#} O egzamine (jeigu žadi tokį laikyti) nuo žemėlapių neišsisuksi {#}


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
R7wa
2012 m. vasario 19 d. 23:14:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O va taip būna. Sako, susimaišo, kai tiek visko daug reikia parašysi: čia sąvoką, čia datą, čia dar prakeiktą miestą ir net ne sostinę parašyti :/ Jeigu mokeisi, tai vien iš to ką perskaitei, gali išmąstyti, ko tavęs klausia, bet ne visi žmonės mąsto {#} Gal.

 

Ir ne vien šios dvi maišomos. Per imperializmo laikotarpį duodamas ne šiaip kokio žemyno, bet viso pasaulio žemėlapis. Tuomet prasideda, kad D.Britanija atsiduria Kanadoje ar Grenlandijoje, o kartais ir Norvegijos bei Švedijos viduryje {#} 


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
gedged
2012 m. vasario 19 d. 23:11:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tiesa. Būna ir žiauresnių atvejų, tik man baisu pasakot {#}


Atsakyti
velniux
2012 m. vasario 19 d. 23:10:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

No comments tada...


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 19 d. 23:09:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iš gedged išgirdau tokį dalyką, kad 10-tokai maišo Lenkiją su Alžyru. gedged, ar tai tiesa?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 19 d. 23:08:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va čia jau drįstu tave palaikyti.

Atleiskit, kad įsiterpiau į diaro svečių diskusiją {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
velniux
2012 m. vasario 19 d. 23:08:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, jeigu dar yra 10-12 klasėse tokių, kurie maišo Vokietiją su Prancūzija, tai nežinau, ką jie apskritai tokiose klasėse veikia. Tokius dalykus žinojau dar prieš eidamas į mokyklą. Aišku, nedaug pažįstu tokių žmonių, kurie kaip aš dar iki mokyklos nuolat kiurksodavo prie žemėlapio ir mokindavosi valstybių sostines bei vėliavas. Na, bet nežinoti, kur yra Vokietija ir kur Prancūzija dvyliktoj klasėj yra tikrai žemiau visko :)


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
gedged
2012 m. vasario 19 d. 23:07:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oj. Iš geografinės pusės žemelapyje aš esu beveik "profė". Nei sostinės, nei šalių vieta man ne problema. Bet va tos rodyklės, frontų linijos ir visi tie dalykai.. Pvz: paaiškink ką reiškia tos rodyklytės arba tos linijos, kai jų pilna įvairiausių yra man labai sudėtinga. 


Atsakyti
cccrazyggirl
2012 m. vasario 19 d. 23:05:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Devintokė . 10 niekad iš istorijos pusmetį nesu turėjus :D . Senojoj mokykloj turėjau 8 ar 9 . O dabar tai pff...

 


____________________
One day I will find the right words, and they will be simple , - J.Kerouac
Atsakyti
velniux
2012 m. vasario 19 d. 23:03:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tada viskas suprantama. Kai didelės apimtys, tai ir datų daug būna :)


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
cccrazyggirl
2012 m. vasario 19 d. 23:03:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne , žodis į žodį nereikia , bet tų sąvokų pavadinimus įsimint ir jų nesupainiot man yra neįmanoma . Datos , iš dviejų skyrių jų taip normaliai galima pririnkt , aišku kontruose būna pagrindinės . Užduotys su žemėlapiais yra  bent jau man pakankamai sunkios . Galiu pasakyt tiek , kad mano klasėj tų , kuriem iš istorijos išeina 8-10 yra gal tik kokie 4 ar 5  žmonės iš 30  . 


____________________
One day I will find the right words, and they will be simple , - J.Kerouac
Atsakyti
R7wa
2012 m. vasario 19 d. 23:03:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Manau, kad čia jau regimosios atminties trūkumas :) Tarkim man visad keista, kaip galima sumaišyti tarkim Vokietiją su Prancūzija, tieisog galvoj tai netelpa, o dauguma ima ir sumaišo, niekaip nesugeba įsidėmėti :/ Gal tiesiog reikėtų pažaisti žaidimukus su geografinio mąstymo lavinimu (nete jų apstu), patyrinėti žemėlapius, tik nenuobodžiaujant ;)


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
R7wa
2012 m. vasario 19 d. 23:00:45 2012-02-19 23:01:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Am, jei apie tuos senus laikus, tai kontrolinis buvo iš visos Antikos (Senovės Graikijos ir Romos) plius kryžiaus žygiai :) Paprastai kontroliniai pas mus trunka dvi pamokas, kartais per jas turi neatitraukdamas tušinuko rašyti, nes visko nespėji {#} Taip buvo per atsisakitymą iš Pirmojo pasaulinio karo ir Lietuvos nuo nepriklausomybės paskelbimo iki 1940 okupacijos :)


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
gedged
2012 m. vasario 19 d. 23:00:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Išduok paslaptį kaip :D Nes man niekaip nesiseka žemėlapį išmokt :D


Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tankard Tankard
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 943
  Iš viso užsiregistravę: 73400
  Naujausias narys: ehhbijyxhn
  Šiandien apsilankė: 61972