Be to, pirmą kartą po 4 metų pertraukos įsijungiau My Dark Reflections of Life And Death. Beveik nepamiršau šio didelio šmoto, vis dar puikiai atsimenu tas įdomias muzikines temas.
Man patinka Alvydo awareness apie įdomias muzikinio pasaulio naujienas. Va nežinojau, kad Green Carnation turi parengę naują leidinį, labai įdomu, labai laukiu.
Ar jūs irgi gaunat Spotify embed'ams music'e upstream request timeout / no healthy upstream error'us pastarosiomis dienomis? Nesuprantu, ar problema on my end, ar globali. Lygtais internetas stabilus ir su naršykle viskas tvarkoj, tai nežinau.
2012 m. vasario 20 d. 20:41:32
aahaha, uoj bliaaa... nu net nežinau kaip čia bepakomentuot. Tik ką galiu psakyt jog buvo geriau nei tikėjaus, daug geriau: )
____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
2012 m. vasario 20 d. 17:54:46
Ujujuj! Pritrūko dėmesio vaikinukas
P.S. Labai jau graži Whitney nuotrauka įdėta, negaliu atplėšt akių
____________________
They say that the world was built for two.. Only worth living if somebody is loving you..