Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. gegužės 5 d. 12:54:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Black Veil Brides IV buvo stebėtinai geras albumas man palyginus su dviejais, supančiais jį iš abiejų pusių. Aš buvau jų tos labiau emo fazės klausytoja, bet ne fanatikė, taigi pasikeitęs įvaizdis man nelabai svarbu, bet galiu pasakyti, kad man patinka, kad jie savo skambesyje įnešė ir alternatyvaus roko kažkiek, kas ir jautėsi 2014 metų albume labiausiai. Dar kas man jame patiko, tai kad dainos labai turtingos gitarų melodijomis, stipriomis muzikinėmis kompozicijomis, nebuvo nuobodžios nušlifuotos monotonijos, kuri jaučiasi, pavyzdžiui, Vale albume. Pastarąjį buvo netgi sunku iki galo perklausyti.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
velniux
2018 m. gegužės 4 d. 23:46:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visiškai nepritariu dėl paskutinio sakinio :p 


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. gegužės 2 d. 22:59:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikriausiai jau atsiklausiau, o gal muzikinis skonis pasuko tokia kryptimi, kur vietos jiems nebelieka. Wretched and Divine pasiklausiau naujai, sunkoka buvo ilgai ištempti dėmesį ties kiekviena daina, išskyrus Lost It All. Dar reiktų ausį permesti ant paskutinių dviejų albumų. 2014-ųjų atrodo kažkas šiek tiek geresnio, o šių metų darbas - vėl nusileidimas žemyn, tačiau taip griežtai kol kas neteisiu, kol neįsiklausiau.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Alvydas1
2014 m. rugpjūčio 18 d. 20:57:05 2015-01-10 18:41:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Praėjo pusantrų metų ir aš vėl pasiklausiau Black Veil Brides, šį kartą jų naujojo albumo Wretched and Divine. Skirtumas yra, net akivaizdus - melodijos, melodijos ir dar kartą melodijos, neišstenėtos, nesukurptos, o tiesiog viena plaukia iš kitos. Greičiausiai tai įtakojo žanras - kokia roko opera be arijų ar chorų. Šis konceptualus albumas turi tokį užmojį, visai kaip Queensryche Mind Crime. Ne veltui albumo išleidimas vėlavo pusmetį - padirbėta atsakančiai.

 Faktiškai tokio stiliaus muzika nėra mano žavėjimosi rate, bet nėr taisyklės be išimties, ir BVB yra toji išimtis. Penki praklausymai per tris dienas  - skaitau daug ir tai sako, kad man patinka.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
RaudonaPieva
2013 m. birželio 17 d. 21:27:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nerealūs jie, nors ir niekada negalvojau, kad tokios grupės klausysiu. Aišku net pribijojau, nes nežinojau ką teks išgirsti, bet kai pradėjau klausytis užkabino, kad net nei diena nepraeina be jų muzikos. :){#}


Atsakyti
Killgreen
2013 m. birželio 16 d. 22:47:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai nebloga grupe.O ju naujausias albumas tiesiog puikus!


____________________
...
Atsakyti
missdarkness
2013 m. sausio 29 d. 12:20:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va tokią nuomonę visada įdomu išgirsti. :)


Atsakyti
Alvydas1
2013 m. sausio 28 d. 18:23:23 2013-01-28 18:28:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Perklausiau tris albumus vienu prisedimu (buvo įdomu, ką gali pasiųlyti glam metal ir melodingo metalcore grupė,  turinti gotic metalo šaknų ). Iki Black Vail Brides teko klausytis Avenged Sevenfold dar Bullet For My Valentine, tad sąsajų aptikti netruko. Labiausiai patikęs albumas yra We Stitch These Wounds, kur gotikos dar yra ir metalcore melodingas maišomas su geru hard roku. Tačiau ką nors konkrečiai išskirti negalėčiau, nebent kas grynai krenta iš konteksto tiek pačiu pavadinimu, tiek savo akustiniu lyriškumu.Tokia būtų daina The Mortician's Daughter ir dar kelios kitos. Dainų dauguma susilieja į vieną visumą, prarasdamos individualumą dėl nusistovėjusios formulės: melodingas švaraus balso pradainavimas palydimas metal hardcoro ekspresyvesne fraze. Čia mano labai paviršutiniška analizė - vieno perklausymo ir dar beveik visoa diskografijos, suniveliuoja dainas, nes atbunka ausis ir išsisklaido dėmesys. Geriausias būdas analizei, įsikelti gyminingų grupių kokį dešimt dainų ir pasiklausyti porą kartų iš eilės. Skirtumuose atsiskleidžia kiekvienos dainos stipriosios vietos.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Trampumpoolee
2013 m. sausio 28 d. 02:52:52 2013-01-28 13:33:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prisipazinsiu, bijojau paleist grotuva kai tas fotkes pamaciau. Galvojau bus koks fag metal band'as, bet galvoju kad negalima vertint grupes vien is to kaip ji atrodo, tad isdrisau pasileist grotuva ir tikrai nenusivyliau - nes pasirodo, kad tai kuo tikriausias fag metal band'as. Ta prasme, nenusivyliau savo nuovoka  {#}

(per rimtai nepriimkit)


Atsakyti
TomaKilljoy
2013 m. sausio 26 d. 14:04:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Myliu aš juos. Viena iš mėgstamiausių grupių ^^

 


Atsakyti
SweetSix
2012 m. rugpjūčio 29 d. 16:04:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LittlRocker
2012 m. rugpjūčio 24 d. 01:30:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pradedu pamėgt juos. Tikrai gera grupė! n.n ir įvaizdis puikus


Atsakyti
4Blackberry
2012 m. kovo 4 d. 16:30:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Įvaizdis labai geras. Dainos puikios, gal ne visos, bet dauguma tai tikrai... Keista, kad Black Veil Brides tokie nepopuliarūs music'e {#}


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Joaniukas
2012 m. vasario 27 d. 19:31:54 2013-01-12 20:44:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man patinka ir jų įvaizdis ir dainos {#}


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Domantas Razauskas Domantas Razauskas
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 185
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 174531