ne answer, bent jau as turbut nebuciau jais susidomejusi, jei nebuciau ju pamaciusi. Rimtai. bet man jie dabar kazkodel biski komercija? nemanot?Visokie sou ir t.t Ju nemegtu taip manau, jei nebutu tokie grazus.
AnsweR rašė: noreciau jusu vieno dalyko paklausti: jei jie nebutu tokie pupuliukai, o butu ne itin ishvaizdus bichai tai jus ju butumet jais susidomejusios (ar tiksliau ju muzika)?
kas butu jeigu butu?..... manau buciau jais susidomejusi,tiesa sakant is pradziu isgirdau ju wiena daina ir man ji labai patiko,net nezinojau kaip jie atrode....paskui juos pamaciau,tai tada ir pradejau jais kaip reikiant dometis
noreciau jusu vieno dalyko paklausti: jei jie nebutu tokie pupuliukai, o butu ne itin ishvaizdus bichai tai jus ju butumet jais susidomejusios (ar tiksliau ju muzika)?
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2004 m. lapkričio 21 d. 19:26:24
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2004 m. lapkričio 19 d. 22:35:34
2004 m. lapkričio 18 d. 17:34:35
2004 m. lapkričio 18 d. 11:59:40
Mane geriau veza Blink 182 arba Good Charlotte!!Jie tikrieji pankai!!!
____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
2004 m. lapkričio 17 d. 19:06:11
2004 m. lapkričio 13 d. 10:34:31
2004 m. lapkričio 13 d. 10:25:47
____________________
JEI TAU KAZKAS TRUKDO EITI,VADINASI EINI NEPAKANKAMAI GREITAI.
2004 m. lapkričio 12 d. 21:26:58
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 12 d. 21:11:26
2004 m. lapkričio 12 d. 14:18:23
noreciau jusu vieno dalyko paklausti: jei jie nebutu tokie pupuliukai, o butu ne itin ishvaizdus bichai tai jus ju butumet jais susidomejusios (ar tiksliau ju muzika)?
2004 m. lapkričio 11 d. 22:59:03
____________________
Parašas.
2004 m. lapkričio 11 d. 17:37:42
2004 m. lapkričio 11 d. 14:40:30
2004 m. lapkričio 10 d. 20:21:26
2004 m. lapkričio 2 d. 19:29:19
2004 m. lapkričio 2 d. 14:23:28
2004 m. lapkričio 1 d. 22:16:45
____________________
[img]http://images.google.lt/images?q=tbn:xtJQ6NvTL_wJ:www.gent.be/gent/historis/monument/gravensteen/en/collecties/kzwakzinnigenbed.jpg[/img]
2004 m. spalio 31 d. 17:39:19
____________________
[img]http://www.gffn.com/web_assets/blink182/downloads/blink-icon-3.gif[/img]
2004 m. spalio 31 d. 11:00:38
____________________
Dievinu Vienatve!!!!!!!
2004 m. spalio 31 d. 10:00:14