nieko gero - eilinis pop rokas...jau avril geresni groja...
bet pa ti pirma ju daina apie ta mokytoja tai visai nieko buvo..veliau jau tokie komerciniai pasidare...(arba bent jau mano akyse tokiais tapo)
____________________
[b][color=red]LINKIN PARK ROOLEZ!!![/color][/b]
hmm.... busted....
man patinka ju klipai,nes yra i ka paziureti. taip pat jie labai grazus waikinukai ir dievinu ju apsirengimo stiliuka
na ju muzika uznesa i light soft pop rocka ju balsai neypatingi, taciau ir ne tokie kad isgirdus prjungciau kita daina
na apibendrinant jie visai nieko
____________________
rather be a bandit than a lover
O apie Busted..neturiu nuomonės, nepatinka man tokie "Rokeriukai" nors vargu ar juos taip vadinti galima..."Popseriukai"..tai teik...mano nuomone, nieko iš jų gero..VISIŠKAI NIEKO.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. sausio 11 d. 18:21:04
2005 m. sausio 10 d. 20:45:01
____________________
WARNING: tas nuostabus jausmas kai, kai svaigsta galva ir linksta kojos vadinamas..girtumu:) cheers..
2005 m. sausio 10 d. 16:19:17
2005 m. sausio 8 d. 14:33:18
2005 m. sausio 8 d. 14:21:42
cia juk TIK musu nuomone...nieko daugiau...
____________________
[b][color=red]LINKIN PARK ROOLEZ!!![/color][/b]
2005 m. sausio 8 d. 13:55:39
2005 m. sausio 8 d. 13:40:26
bet pa ti pirma ju daina apie ta mokytoja tai visai nieko buvo..veliau jau tokie komerciniai pasidare...(arba bent jau mano akyse tokiais tapo)
____________________
[b][color=red]LINKIN PARK ROOLEZ!!![/color][/b]
2005 m. sausio 8 d. 13:26:13
2005 m. sausio 7 d. 23:02:30
2005 m. sausio 7 d. 16:26:14
2005 m. sausio 5 d. 20:12:42
2005 m. sausio 5 d. 14:19:17
____________________
And you and you and you! Party people;D
2005 m. sausio 3 d. 12:25:28
2005 m. sausio 2 d. 15:16:30
man patinka ju klipai,nes yra i ka paziureti. taip pat jie labai grazus waikinukai ir dievinu ju apsirengimo stiliuka
na ju muzika uznesa i light soft pop rocka
na apibendrinant jie visai nieko
____________________
rather be a bandit than a lover
2004 m. gruodžio 31 d. 20:24:04
2004 m. gruodžio 31 d. 20:17:30
2004 m. gruodžio 31 d. 15:18:57
Na, as to dar neizvelgiau, bet kiekvienas atranda kazka savito vienoj ar kitoj grupej..
2004 m. gruodžio 30 d. 19:26:46
Man Busted tikras hiphopas. Aš tuo įsitikinęs. Air Hostess net ir Zanzibare pirmoj Hip hop topo vietoj
čia klasika neišmanėliai
____________________
sugriauk ribą tarp gamintojo ir vartotojo
2004 m. gruodžio 30 d. 18:58:51
2004 m. gruodžio 30 d. 10:59:48
Šiaip jau čia ne "čatas" ...
O apie Busted..neturiu nuomonės, nepatinka man tokie "Rokeriukai" nors vargu ar juos taip vadinti galima..."Popseriukai"..tai teik...mano nuomone, nieko iš jų gero..VISIŠKAI NIEKO.
____________________
Delena.