alamanda rašė: Man ati jie 100% nepatinka... dainos lekstos, be jokios prasmes... va, pamaciau mergaite, kokia ji grazi, varom i lova, bye bye... nu blemba mokinukiu stilius... man nepatinka
nu da!kokioj konkreciai Busted dainoj isgirdai siuos zodzius,a?kazkaip tokios negirdejauhelp
dunc_lover rašė: kaip faina,faina,faina ad yra normaliu ant Busted newaranciu zmoniu
Heh...perskaiciau visa sia diskusija ir galiu pasakyt,kad sitas mano pacituotas komentaras man labai istrigo - cia tipo isvada,kad zmones normalus jei nevaro ant busted ar kaip cia suprast?
Na gerai,gryztant prie temos,jos autores ir siaip - prasmingumo,tiesiai sviesiai galiu pasakyt keleta dalykeliu.Surasysiu tai punktais :
* Temos autore prase bet kokios nuomones,taciau kiekviena neigiama nuomone (na beveik kiekviena) buvo palydeta klausimais,irodymu prasymu ir pan. bet pati nesugebejo itikinamai argumentuoti savo nuomones.
*Puse is cia vykusiu gincu (na gerai,'diskusiju') - pilstymas is tuscio i kiaura.
* Nelabai zaviai is tiesu atrode ir komentuojanciuju nuomone (nzn ar labai prasminga rasyt 'shudas' ir pan..nes diskusija cia vistik,o siaip diskusijose yra tam tikros taisykles..na cia aisku ne man aiskint,bet vistik ziurisi nekaip...)
Zodziu,as kadangi cia savo nuomone apie diskusija parasiau,tai dabar parasysiu nuomone atsakancia i temos klausima : ne ,man nepatinka busted,nes manes nedomina ju muzika.Kazkada man ji patiko bet labai greit atsibodo.
Ai,o gincas kad Busted NERA popsas yra labai beprasmis - atsimerk,Busted ne kas kita o popsas.Tai,kad skamba gitaros, kad bugnais grajina,kad apsirenge kaip pispankiai tai dar nereiskia kad tai ne popsas.Ir jokia tai tarpine stotele tarp popso ir rocko - geriausiu atveju pavadinciau sunkiu popsu.Isiklausyk i tai ,kas yra Tarpine Stotele ir paziek,kiek sasaju su Busted.Abejoju,ar dawg rasi...
P.S. Ei,SEX PISTOLS man labai patinka,nervarykit! (cia perkeltine prasme nevarykit,varykit jei norit,man tiesa sakant dzin.. )
P.P.S. Is tiesu jus klausykit ko norit,man tai gyvent netrukdo,manes tai needa,bet visgi man butina buvo issakyt savo nuomone siais ankstesniuose postuose gvildentais klausimais...
nu ne as nemanau kad tie kuriems nepatinka Busted yra nenormalus ar pan..ir toli grazu nenorejau taip pasakyti,nu zodziu neradau zozdziu sawo mintims isreiksti....taigi norejau pasakyti,kad mane labai pradziuginu tu zmniu kurie Busted neuzare komentarai...
gerai dabar pabadykim pakalbeti is kitos puses...argumentuokit kodel Busted yra popsas,ir jei Busted popsas tai kas tada geltona,brit,madona?a?nu cia man neaisq
dunc_lover rašė: kaip faina,faina,faina ad yra normaliu ant Busted newaranciu zmoniu
Heh...perskaiciau visa sia diskusija ir galiu pasakyt,kad sitas mano pacituotas komentaras man labai istrigo - cia tipo isvada,kad zmones normalus jei nevaro ant busted ar kaip cia suprast?
Na gerai,gryztant prie temos,jos autores ir siaip - prasmingumo,tiesiai sviesiai galiu pasakyt keleta dalykeliu.Surasysiu tai punktais :
* Temos autore prase bet kokios nuomones,taciau kiekviena neigiama nuomone (na beveik kiekviena) buvo palydeta klausimais,irodymu prasymu ir pan. bet pati nesugebejo itikinamai argumentuoti savo nuomones.
*Puse is cia vykusiu gincu (na gerai,'diskusiju') - pilstymas is tuscio i kiaura.
* Nelabai zaviai is tiesu atrode ir komentuojanciuju nuomone (nzn ar labai prasminga rasyt 'shudas' ir pan..nes diskusija cia vistik,o siaip diskusijose yra tam tikros taisykles..na cia aisku ne man aiskint,bet vistik ziurisi nekaip...)
Zodziu,as kadangi cia savo nuomone apie diskusija parasiau,tai dabar parasysiu nuomone atsakancia i temos klausima : ne ,man nepatinka busted,nes manes nedomina ju muzika.Kazkada man ji patiko bet labai greit atsibodo.
Ai,o gincas kad Busted NERA popsas yra labai beprasmis - atsimerk,Busted ne kas kita o popsas.Tai,kad skamba gitaros, kad bugnais grajina,kad apsirenge kaip pispankiai tai dar nereiskia kad tai ne popsas.Ir jokia tai tarpine stotele tarp popso ir rocko - geriausiu atveju pavadinciau sunkiu popsu.Isiklausyk i tai ,kas yra Tarpine Stotele ir paziek,kiek sasaju su Busted.Abejoju,ar dawg rasi...
P.S. Ei,SEX PISTOLS man labai patinka,nervarykit! (cia perkeltine prasme nevarykit,varykit jei norit,man tiesa sakant dzin.. )
P.P.S. Is tiesu jus klausykit ko norit,man tai gyvent netrukdo,manes tai needa,bet visgi man butina buvo issakyt savo nuomone siais ankstesniuose postuose gvildentais klausimais...
alamanda, tikriausiai nesupranti tekstu. Siaip jie tikrai labai reiksmingi ir net pamokantys. Visai nekalbama apie "tu grazi, varom ilova", o kaiptik visa tai graziai pateikiama.
Man ati jie 100% nepatinka... dainos lekstos, be jokios prasmes... va, pamaciau mergaite, kokia ji grazi, varom i lova, bye bye... nu blemba mokinukiu stilius... man nepatinka
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2004 m. gruodžio 3 d. 16:30:58
2004 m. gruodžio 1 d. 19:14:05
2004 m. gruodžio 1 d. 16:23:09
Man ati jie 100% nepatinka... dainos lekstos, be jokios prasmes... va, pamaciau mergaite, kokia ji grazi, varom i lova, bye bye... nu blemba mokinukiu stilius... man nepatinka
nu da!kokioj konkreciai Busted dainoj isgirdai siuos zodzius,a?kazkaip tokios negirdejauhelp
2004 m. gruodžio 1 d. 16:19:50
kaip faina,faina,faina ad yra normaliu ant Busted newaranciu zmoniu
Heh...perskaiciau visa sia diskusija ir galiu pasakyt,kad sitas mano pacituotas komentaras man labai istrigo - cia tipo isvada,kad zmones normalus jei nevaro ant busted ar kaip cia suprast?
Na gerai,gryztant prie temos,jos autores ir siaip - prasmingumo,tiesiai sviesiai galiu pasakyt keleta dalykeliu.Surasysiu tai punktais :
* Temos autore prase bet kokios nuomones,taciau kiekviena neigiama nuomone (na beveik kiekviena) buvo palydeta klausimais,irodymu prasymu ir pan. bet pati nesugebejo itikinamai argumentuoti savo nuomones.
*Puse is cia vykusiu gincu (na gerai,'diskusiju') - pilstymas is tuscio i kiaura.
* Nelabai zaviai is tiesu atrode ir komentuojanciuju nuomone (nzn ar labai prasminga rasyt 'shudas' ir pan..nes diskusija cia vistik,o siaip diskusijose yra tam tikros taisykles..na cia aisku ne man aiskint,bet vistik ziurisi nekaip...)
Zodziu,as kadangi cia savo nuomone apie diskusija parasiau,tai dabar parasysiu nuomone atsakancia i temos klausima : ne ,man nepatinka busted,nes manes nedomina ju muzika.Kazkada man ji patiko bet labai greit atsibodo.
Ai,o gincas kad Busted NERA popsas yra labai beprasmis - atsimerk,Busted ne kas kita o popsas.Tai,kad skamba gitaros, kad bugnais grajina,kad apsirenge kaip pispankiai tai dar nereiskia kad tai ne popsas.Ir jokia tai tarpine stotele tarp popso ir rocko - geriausiu atveju pavadinciau sunkiu popsu.Isiklausyk i tai ,kas yra Tarpine Stotele ir paziek,kiek sasaju su Busted.Abejoju,ar dawg rasi...
P.S. Ei,SEX PISTOLS man labai patinka,nervarykit!
P.P.S. Is tiesu jus klausykit ko norit,man tai gyvent netrukdo,manes tai needa,bet visgi man butina buvo issakyt savo nuomone siais ankstesniuose postuose gvildentais klausimais...
nu ne as nemanau kad tie kuriems nepatinka Busted yra nenormalus ar pan..ir toli grazu nenorejau taip pasakyti,nu zodziu neradau zozdziu sawo mintims isreiksti....taigi norejau pasakyti,kad mane labai pradziuginu tu zmniu kurie Busted neuzare komentarai...
gerai dabar pabadykim pakalbeti is kitos puses...argumentuokit kodel Busted yra popsas,ir jei Busted popsas tai kas tada geltona,brit,madona?a?nu cia man neaisq
2004 m. lapkričio 30 d. 19:28:34
____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
2004 m. lapkričio 30 d. 19:14:18
kaip faina,faina,faina ad yra normaliu ant Busted newaranciu zmoniu
Heh...perskaiciau visa sia diskusija ir galiu pasakyt,kad sitas mano pacituotas komentaras man labai istrigo - cia tipo isvada,kad zmones normalus jei nevaro ant busted ar kaip cia suprast?
Na gerai,gryztant prie temos,jos autores ir siaip - prasmingumo,tiesiai sviesiai galiu pasakyt keleta dalykeliu.Surasysiu tai punktais :
* Temos autore prase bet kokios nuomones,taciau kiekviena neigiama nuomone (na beveik kiekviena) buvo palydeta klausimais,irodymu prasymu ir pan. bet pati nesugebejo itikinamai argumentuoti savo nuomones.
*Puse is cia vykusiu gincu (na gerai,'diskusiju') - pilstymas is tuscio i kiaura.
* Nelabai zaviai is tiesu atrode ir komentuojanciuju nuomone (nzn ar labai prasminga rasyt 'shudas' ir pan..nes diskusija cia vistik,o siaip diskusijose yra tam tikros taisykles..na cia aisku ne man aiskint,bet vistik ziurisi nekaip...)
Zodziu,as kadangi cia savo nuomone apie diskusija parasiau,tai dabar parasysiu nuomone atsakancia i temos klausima : ne ,man nepatinka busted,nes manes nedomina ju muzika.Kazkada man ji patiko bet labai greit atsibodo.
Ai,o gincas kad Busted NERA popsas yra labai beprasmis - atsimerk,Busted ne kas kita o popsas.Tai,kad skamba gitaros, kad bugnais grajina,kad apsirenge kaip pispankiai tai dar nereiskia kad tai ne popsas.Ir jokia tai tarpine stotele tarp popso ir rocko - geriausiu atveju pavadinciau sunkiu popsu.Isiklausyk i tai ,kas yra Tarpine Stotele ir paziek,kiek sasaju su Busted.Abejoju,ar dawg rasi...
P.S. Ei,SEX PISTOLS man labai patinka,nervarykit!
P.P.S. Is tiesu jus klausykit ko norit,man tai gyvent netrukdo,manes tai needa,bet visgi man butina buvo issakyt savo nuomone siais ankstesniuose postuose gvildentais klausimais...
2004 m. lapkričio 30 d. 18:47:48
2004 m. lapkričio 30 d. 17:52:13
____________________
Be yourself by yourself
2004 m. lapkričio 29 d. 15:32:37
Man tai Busted geriausia grupe. O ypac faina dainiuska That thing you do! dunc_lover
jo That Thing You Do tikrai nemirtinga daina
2004 m. lapkričio 28 d. 14:59:01
2004 m. lapkričio 27 d. 14:16:04
man tai nepatinka...ne mano stilius,ir siaip ne i ta puse...mano nuomone..
ka turi galwoje sakydama ne i ta puse?
2004 m. lapkričio 27 d. 13:28:21
2004 m. lapkričio 26 d. 22:51:34
2004 m. lapkričio 26 d. 17:48:27
____________________
rytojui reikia nedag....
2004 m. lapkričio 26 d. 17:24:40
2004 m. lapkričio 26 d. 14:32:26
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2004 m. lapkričio 23 d. 21:48:55
2004 m. lapkričio 23 d. 20:04:51
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2004 m. lapkričio 23 d. 16:45:34
2004 m. lapkričio 21 d. 20:24:14