Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1 ... 4567891011121314
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
dunc_lover
2004 m. gruodžio 3 d. 16:30:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
saunu kad netrukdudo

Atsakyti
violin
2004 m. gruodžio 1 d. 19:14:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei atsakyt i temos klausima,tai atsakau:man jie netrukdo

Atsakyti
dunc_lover
2004 m. gruodžio 1 d. 16:23:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
alamanda rašė:
Man ati jie 100% nepatinka... dainos lekstos, be jokios prasmes... va, pamaciau mergaite, kokia ji grazi, varom i lova, bye bye... nu blemba mokinukiu stilius... man nepatinka

nu da!kokioj konkreciai Busted dainoj isgirdai siuos zodzius,a?kazkaip tokios negirdejauhelp

Atsakyti
dunc_lover
2004 m. gruodžio 1 d. 16:19:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kvakva rašė:
dunc_lover rašė:
kaip faina,faina,faina ad yra normaliu ant Busted newaranciu zmoniu

Heh...perskaiciau visa sia diskusija ir galiu pasakyt,kad sitas mano pacituotas komentaras man labai istrigo - cia tipo isvada,kad zmones normalus jei nevaro ant busted ar kaip cia suprast?
Na gerai,gryztant prie temos,jos autores ir siaip - prasmingumo,tiesiai sviesiai galiu pasakyt keleta dalykeliu.Surasysiu tai punktais :
* Temos autore prase bet kokios nuomones,taciau kiekviena neigiama nuomone (na beveik kiekviena) buvo palydeta klausimais,irodymu prasymu ir pan. bet pati nesugebejo itikinamai argumentuoti savo nuomones.
*Puse is cia vykusiu gincu (na gerai,'diskusiju') - pilstymas is tuscio i kiaura.
* Nelabai zaviai is tiesu atrode ir komentuojanciuju nuomone (nzn ar labai prasminga rasyt 'shudas' ir pan..nes diskusija cia vistik,o siaip diskusijose yra tam tikros taisykles..na cia aisku ne man aiskint,bet vistik ziurisi nekaip...)

Zodziu,as kadangi cia savo nuomone apie diskusija parasiau,tai dabar parasysiu nuomone atsakancia i temos klausima : ne ,man nepatinka busted,nes manes nedomina ju muzika.Kazkada man ji patiko bet labai greit atsibodo.

Ai,o gincas kad Busted NERA popsas yra labai beprasmis - atsimerk,Busted ne kas kita o popsas.Tai,kad skamba gitaros, kad bugnais grajina,kad apsirenge kaip pispankiai tai dar nereiskia kad tai ne popsas.Ir jokia tai tarpine stotele tarp popso ir rocko - geriausiu atveju pavadinciau sunkiu popsu.Isiklausyk i tai ,kas yra Tarpine Stotele ir paziek,kiek sasaju su Busted.Abejoju,ar dawg rasi...

P.S. Ei,SEX PISTOLS man labai patinka,nervarykit! (cia perkeltine prasme nevarykit,varykit jei norit,man tiesa sakant dzin.. )

P.P.S. Is tiesu jus klausykit ko norit,man tai gyvent netrukdo,manes tai needa,bet visgi man butina buvo issakyt savo nuomone siais ankstesniuose postuose gvildentais klausimais...

nu ne as nemanau kad tie kuriems nepatinka Busted yra nenormalus ar pan..ir toli grazu nenorejau taip pasakyti,nu zodziu neradau zozdziu sawo mintims isreiksti....taigi norejau pasakyti,kad mane labai pradziuginu tu zmniu kurie Busted neuzare komentarai...
gerai dabar pabadykim pakalbeti is kitos puses...argumentuokit kodel Busted yra popsas,ir jei Busted popsas tai kas tada geltona,brit,madona?a?nu cia man neaisq


Atsakyti
Cocaine_Katie
2004 m. lapkričio 30 d. 19:28:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu nemanau, kad lb jau isisskirianti kazkuom grupe...

____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
Atsakyti
Kvakva
2004 m. lapkričio 30 d. 19:14:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dunc_lover rašė:
kaip faina,faina,faina ad yra normaliu ant Busted newaranciu zmoniu

Heh...perskaiciau visa sia diskusija ir galiu pasakyt,kad sitas mano pacituotas komentaras man labai istrigo - cia tipo isvada,kad zmones normalus jei nevaro ant busted ar kaip cia suprast?
Na gerai,gryztant prie temos,jos autores ir siaip - prasmingumo,tiesiai sviesiai galiu pasakyt keleta dalykeliu.Surasysiu tai punktais :
* Temos autore prase bet kokios nuomones,taciau kiekviena neigiama nuomone (na beveik kiekviena) buvo palydeta klausimais,irodymu prasymu ir pan. bet pati nesugebejo itikinamai argumentuoti savo nuomones.
*Puse is cia vykusiu gincu (na gerai,'diskusiju') - pilstymas is tuscio i kiaura.
* Nelabai zaviai is tiesu atrode ir komentuojanciuju nuomone (nzn ar labai prasminga rasyt 'shudas' ir pan..nes diskusija cia vistik,o siaip diskusijose yra tam tikros taisykles..na cia aisku ne man aiskint,bet vistik ziurisi nekaip...)

Zodziu,as kadangi cia savo nuomone apie diskusija parasiau,tai dabar parasysiu nuomone atsakancia i temos klausima : ne ,man nepatinka busted,nes manes nedomina ju muzika.Kazkada man ji patiko bet labai greit atsibodo.

Ai,o gincas kad Busted NERA popsas yra labai beprasmis - atsimerk,Busted ne kas kita o popsas.Tai,kad skamba gitaros, kad bugnais grajina,kad apsirenge kaip pispankiai tai dar nereiskia kad tai ne popsas.Ir jokia tai tarpine stotele tarp popso ir rocko - geriausiu atveju pavadinciau sunkiu popsu.Isiklausyk i tai ,kas yra Tarpine Stotele ir paziek,kiek sasaju su Busted.Abejoju,ar dawg rasi...

P.S. Ei,SEX PISTOLS man labai patinka,nervarykit! (cia perkeltine prasme nevarykit,varykit jei norit,man tiesa sakant dzin.. )

P.P.S. Is tiesu jus klausykit ko norit,man tai gyvent netrukdo,manes tai needa,bet visgi man butina buvo issakyt savo nuomone siais ankstesniuose postuose gvildentais klausimais...

Atsakyti
lighty
2004 m. lapkričio 30 d. 18:47:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
alamanda, tikriausiai nesupranti tekstu. Siaip jie tikrai labai reiksmingi ir net pamokantys. Visai nekalbama apie "tu grazi, varom ilova", o kaiptik visa tai graziai pateikiama.

Atsakyti
alamanda
2004 m. lapkričio 30 d. 17:52:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ati jie 100% nepatinka... dainos lekstos, be jokios prasmes... va, pamaciau mergaite, kokia ji grazi, varom i lova, bye bye... nu blemba mokinukiu stilius... man nepatinka

____________________
Be yourself by yourself
Atsakyti
dunc_lover
2004 m. lapkričio 29 d. 15:32:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lighty rašė:
Man tai Busted geriausia grupe. O ypac faina dainiuska That thing you do! dunc_lover

jo That Thing You Do tikrai nemirtinga daina

Atsakyti
lighty
2004 m. lapkričio 28 d. 14:59:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai Busted geriausia grupe. O ypac faina dainiuska That thing you do! dunc_lover

Atsakyti
dunc_lover
2004 m. lapkričio 27 d. 14:16:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RIT rašė:
man tai nepatinka...ne mano stilius,ir siaip ne i ta puse...mano nuomone..

ka turi galwoje sakydama ne i ta puse?

Atsakyti
violin
2004 m. lapkričio 27 d. 13:28:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Fanams<<

Atsakyti
Bakuzhis
2004 m. lapkričio 26 d. 22:51:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o as juos tik prie popso galetciau priskirt o sios grupes stiliuje rosko visaj nematau

Atsakyti
brigituxe
2004 m. lapkričio 26 d. 17:48:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man wisai nieko kai buna labai...gera nuotaika

____________________
rytojui reikia nedag....
Atsakyti
RIT
2004 m. lapkričio 26 d. 17:24:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai nepatinka...ne mano stilius,ir siaip ne i ta puse...mano nuomone..

Atsakyti
ulira
2004 m. lapkričio 26 d. 14:32:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
teisingai sakai.cia skonio reikalas,vieniems patinka tas,o kitiems tas

____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Atsakyti
violin
2004 m. lapkričio 23 d. 21:48:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu man gal dar pakenciama ir tokia faina Thunderbirds are go<<

Atsakyti
ulira
2004 m. lapkričio 23 d. 20:04:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ju dainos labai uzvedancios!

____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
Atsakyti
dunc_lover
2004 m. lapkričio 23 d. 16:45:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip faina,faina,faina ad yra normaliu ant Busted newaranciu zmoniu

Atsakyti
LadyLove
2004 m. lapkričio 21 d. 20:24:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mmm nebloga kompanija

Atsakyti
Puslapiai: 1 ... 4567891011121314
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Wolfgang Amadeus Mozart Wolfgang Amadeus Mozart
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2849
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 236219