hare_bo rašė: apshvieskit mane, nes pasijutau neismanele, Augalams skauda??? wtf ?
mhm.. tai reikshtu, kad augalai turi nervines lasteles lygiai taip pat, kaip ir gyvunai?
apshvieskit mane, nes pasijutau neismanele, Augalams skauda??? wtf ?
mhm.. tai reikshtu, kad augalai turi nervines lasteles lygiai taip pat, kaip ir gyvunai?
____________________
One Ticket To Nothingness.
Thank You. :)
Na.. Tas wegetarizmas sawotishkas. Ashq, yra gerai, kad jie newalgo mesos. Bet pazhiurekim: jie walgo salotas ir shiaip wisokias darzhowes. Tai irgi zhudymas gywo organizmo!. Kas, kad jie nekrioka, newerkia ar kaip kitaip balsiai neishreishkia sawo jausmu. JIems skaudaaaa!..
Bet tie kurie neshioja kailinius, (apie oda nekalbesiu, bo chia pati turiu kerzus, tai bus lewai ), taigi kas neshioja kailinius, tai - slykshtunai. Del negrozhio ir shilumos taip elgiasi? Fui kaka. Nulupt jiems oda patiems.
Psyhobabble (Užblokuotas)
2007 m. balandžio 23 d. 20:24:32
barsuko_letenele rašė:
MusicalBox rašė: bet priciom pieno produktu nevartojimas?.. nepamelzus karves ja gali uzpulti tesmens uzdegimas ir sitaip isvis ja numarinti, tai kur cia gyvunu gelbejimas?
kiek teko girdėt, pasak veganų, karvių pienas turi tekti jų jaunikliams o ne priverstinai atimamas ir suvartojamas žmonių, todėl jie jo ir negeria. panašiai r su medum. atsiet bitės ir taip neduoda mdaus patinams, taupo medų, žmonės atima jį iš jų....
varkshes bitutes ir vargshai ju patineliai :s , gal dar bituciu medaus reikia ir ju jaunikliams, maziesiams bitunukams-smaguriukams. kekviena kuris ragavo medaus kart reketu.ISHGAMOS Bituciu, bitinuku ir ju mazu kudykeliu zudikai jus visi!!
Nu vat ir gaila. Ir ką man dabar daryt? Teigti, kad negaila, nors taip nėra? Tiesiog aš su tuo susitaikiau ir stengiuos apie tai pernelyg negalvoti. That's it.
Psyhobabble (Užblokuotas)
2007 m. balandžio 23 d. 20:13:13
kajp kam.. manau kad 'vegetaruot' reiktu jej organizmas tiesiog nepriima mesos ar neskanu, bet ignoruot mesa delto kad jums tYpo gaila gyvunu ("Tad teko susitaikyt su tuo, kad ir toliau tenka valgyti vargšus išžudytus padarėlius") yra nelogishka. gi jie tam ir auginami - zmoniu maistui. jej jau tokie esat gailestingieji taj tada nevalgykit nebent zverienos..
beje, https://www.last.fm/group/PETA+-+...f+Tas ty+Animals , junkites
Kažkada norėjau tapti vegetare. Bet supratau, kad nesugebėsiu. Tiesiog mano organizmas nesugebės prie to priprasti, o jokių komplikacijų aš nenoriu. Tad teko susitaikyt su tuo, kad ir toliau tenka valgyti vargšus išžudytus padarėlius
Varna_ rašė: hmm,.Seniai norėjau būti vegetare;>,,Tačiau nesugebuD..
nesuprantu tavęs. taip parašei lyg tapimas vegetaru būtų koks fizinis pratimas. arba apie tai galvojai tik dėl mados ar dar nežinia ko, nes vegetarizmas manau yra psichologinis nusiteikimas ir tada arba tau tas pats kad valgai nužudytą padarą arba ne.
Tikrai ne dėl mados.Aš išvis nesuprantu žmonių kurie turi "bandos jausmą".Turėjau omeny kad esu už vegetarus.Pati norėčiau tokia būti,nes manau jog tai šaunu.Ir tiek.
jau taip nusisnekejai, zmones is prigimties vegetarai?
dar ir kokie mesedziai , tik proto daugiau nei pas vilka ar geju liuta, todel ir nebutini tie dantys
Oi ilga ir ginčytina diskusija gautųsi. Pagal Č. Darvino evoliucijos teoriją žmogus prieš 5-6 mln metus išsivystė iš bezdžionės. Pasidomėkim bezdžionių maisto racione visokios žolės, be to, ir pirmykštis žmogus pradžioje mito visokiausiais vaisiais, žolėmis. Tik po to atsirado ginklai ir medžioklė.
xnxx rašė: Jūsų manymu, augalai - negyvi? Mano mimoza - gyvesnė už kai kurias merginas. Aš šuns nevalgyčiau, nes susiformafo taip galvoje - jog jis nevalgomas. Štai todėl vegetarizmas yra išsigimimas, nes jis išgalvotas. Laisvi žmonės neapsikarsto nereikalingais tabu - kaip mėsa.
O kodėl vegetarai gali valgyti žuvį ir vistiek būti vegetarais?
Argumentų, jog žmonės nebuvo mėnulyje, kaip ir buvo yra milijonas.
Pasidomėk - vegetarai pagal mitybos racioną yra klasifikuojami, yra dalinių vegetarų kategorija kurie valgo žuvį, kiaušinius bei paukštieną.
MusicalBox rašė: bet priciom pieno produktu nevartojimas?.. nepamelzus karves ja gali uzpulti tesmens uzdegimas ir sitaip isvis ja numarinti, tai kur cia gyvunu gelbejimas?
kiek teko girdėt, pasak veganų, karvių pienas turi tekti jų jaunikliams o ne priverstinai atimamas ir suvartojamas žmonių, todėl jie jo ir negeria. panašiai r su medum. atsiet bitės ir taip neduoda mdaus patinams, taupo medų, žmonės atima jį iš jų....
Varna_ rašė: hmm,.Seniai norėjau būti vegetare;>,,Tačiau nesugebuD..
nesuprantu tavęs. taip parašei lyg tapimas vegetaru būtų koks fizinis pratimas. arba apie tai galvojai tik dėl mados ar dar nežinia ko, nes vegetarizmas manau yra psichologinis nusiteikimas ir tada arba tau tas pats kad valgai nužudytą padarą arba ne.
visiskai pritariu varna, matosi, kad parasei tik tam, kad ka nors parasyt. "norejau bet nesugebu".. tokiu dalyku kai labai nori ne sugebet nereikia..
man netrukdo vegetarai, bet veganai tai kazkoks issigalvojimas grynai nu ok, kiausiniu valgymas irgi savotiskas pauksteliu zudymas ir panasiai, nu bet priciom pieno produktu nevartojimas?.. nepamelzus karves ja gali uzpulti tesmens uzdegimas ir sitaip isvis ja numarinti, tai kur cia gyvunu gelbejimas?
Varna_ rašė: hmm,.Seniai norėjau būti vegetare;>,,Tačiau nesugebuD..
nesuprantu tavęs. taip parašei lyg tapimas vegetaru būtų koks fizinis pratimas. arba apie tai galvojai tik dėl mados ar dar nežinia ko, nes vegetarizmas manau yra psichologinis nusiteikimas ir tada arba tau tas pats kad valgai nužudytą padarą arba ne.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. gegužės 1 d. 18:04:39
apshvieskit mane, nes pasijutau neismanele, Augalams skauda??? wtf ?
mhm.. tai reikshtu, kad augalai turi nervines lasteles lygiai taip pat, kaip ir gyvunai?
kad jiems "skauda" sakoma su ironija
____________________
barsuko_letenėlė
2007 m. gegužės 1 d. 17:54:41
mhm.. tai reikshtu, kad augalai turi nervines lasteles lygiai taip pat, kaip ir gyvunai?
____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
2007 m. gegužės 1 d. 17:44:10
Bet tie kurie neshioja kailinius, (apie oda nekalbesiu, bo chia pati turiu kerzus, tai bus lewai
2007 m. balandžio 23 d. 20:43:34
2007 m. balandžio 23 d. 20:31:42
____________________
Parašas.
2007 m. balandžio 23 d. 20:24:32
bet priciom pieno produktu nevartojimas?.. nepamelzus karves ja gali uzpulti tesmens uzdegimas ir sitaip isvis ja numarinti, tai kur cia gyvunu gelbejimas?
kiek teko girdėt, pasak veganų, karvių pienas turi tekti jų jaunikliams o ne priverstinai atimamas ir suvartojamas žmonių, todėl jie jo ir negeria. panašiai r su medum. atsiet bitės ir taip neduoda mdaus patinams, taupo medų, žmonės atima jį iš jų....
varkshes bitutes ir vargshai ju patineliai :s , gal dar bituciu medaus reikia ir ju jaunikliams, maziesiams bitunukams-smaguriukams. kekviena kuris ragavo medaus kart reketu.ISHGAMOS Bituciu, bitinuku ir ju mazu kudykeliu zudikai jus visi!!
2007 m. balandžio 23 d. 20:17:39
____________________
Too young to care.
2007 m. balandžio 23 d. 20:14:58
2007 m. balandžio 23 d. 20:13:13
beje, https://www.last.fm/group/PETA+-+...f+Tas ty+Animals , junkites
2007 m. balandžio 23 d. 19:53:59
____________________
Too young to care.
2007 m. balandžio 23 d. 18:33:53
hmm,.Seniai norėjau būti vegetare;>,,Tačiau nesugebu
nesuprantu tavęs. taip parašei lyg tapimas vegetaru būtų koks fizinis pratimas. arba apie tai galvojai tik dėl mados ar dar nežinia ko, nes vegetarizmas manau yra psichologinis nusiteikimas ir tada arba tau tas pats kad valgai nužudytą padarą arba ne.
2007 m. balandžio 23 d. 17:54:57
to here_bo:
jau taip nusisnekejai, zmones is prigimties vegetarai?
dar ir kokie mesedziai , tik proto daugiau nei pas vilka ar geju liuta, todel ir nebutini tie dantys
Oi ilga ir ginčytina diskusija gautųsi. Pagal Č. Darvino evoliucijos teoriją žmogus prieš 5-6 mln metus išsivystė iš bezdžionės. Pasidomėkim bezdžionių maisto racione visokios žolės, be to, ir pirmykštis žmogus pradžioje mito visokiausiais vaisiais, žolėmis. Tik po to atsirado ginklai ir medžioklė.
____________________
Funky_beat !!!
2007 m. balandžio 23 d. 17:48:41
nesamone kaip as buciau aktyvus be mesos?neimanoma man tra lala sriubites netinka
O tu įkalk alaus, ar ko nors stipresnio dar ir kaip energija sugrįžta - nereik ir mėsos
____________________
Funky_beat !!!
2007 m. balandžio 23 d. 17:41:37
Jūsų manymu, augalai - negyvi? Mano mimoza - gyvesnė už kai kurias merginas. Aš šuns nevalgyčiau, nes susiformafo taip galvoje - jog jis nevalgomas. Štai todėl vegetarizmas yra išsigimimas, nes jis išgalvotas. Laisvi žmonės neapsikarsto nereikalingais tabu - kaip mėsa.
O kodėl vegetarai gali valgyti žuvį ir vistiek būti vegetarais?
Argumentų, jog žmonės nebuvo mėnulyje, kaip ir buvo yra milijonas.
Pasidomėk - vegetarai pagal mitybos racioną yra klasifikuojami, yra dalinių vegetarų kategorija kurie valgo žuvį, kiaušinius bei paukštieną.
____________________
Funky_beat !!!
2007 m. balandžio 23 d. 17:37:25
Iškrypimas čia. Žoleėdžiai žmonės nėra - ir nieko čia nepakeisi.
Žmonės tie, kurie turi moralę ir nesielgia kaip prityvūs gyvūnai. Jo, o vagys, narkomanai, žudikai, terotristai žmonės?
____________________
Funky_beat !!!
2007 m. balandžio 23 d. 17:21:26
bet priciom pieno produktu nevartojimas?.. nepamelzus karves ja gali uzpulti tesmens uzdegimas ir sitaip isvis ja numarinti, tai kur cia gyvunu gelbejimas?
kiek teko girdėt, pasak veganų, karvių pienas turi tekti jų jaunikliams o ne priverstinai atimamas ir suvartojamas žmonių, todėl jie jo ir negeria. panašiai r su medum. atsiet bitės ir taip neduoda mdaus patinams, taupo medų, žmonės atima jį iš jų....
____________________
barsuko_letenėlė
2007 m. balandžio 23 d. 17:17:50
hmm,.Seniai norėjau būti vegetare;>,,Tačiau nesugebu
nesuprantu tavęs. taip parašei lyg tapimas vegetaru būtų koks fizinis pratimas. arba apie tai galvojai tik dėl mados ar dar nežinia ko, nes vegetarizmas manau yra psichologinis nusiteikimas ir tada arba tau tas pats kad valgai nužudytą padarą arba ne.
visiskai pritariu
man netrukdo vegetarai, bet veganai tai kazkoks issigalvojimas grynai
____________________
touch my.. garden
2007 m. balandžio 23 d. 16:50:30
hmm,.Seniai norėjau būti vegetare;>,,Tačiau nesugebu
nesuprantu tavęs. taip parašei lyg tapimas vegetaru būtų koks fizinis pratimas. arba apie tai galvojai tik dėl mados ar dar nežinia ko, nes vegetarizmas manau yra psichologinis nusiteikimas ir tada arba tau tas pats kad valgai nužudytą padarą arba ne.
____________________
barsuko_letenėlė
2007 m. balandžio 23 d. 15:14:52
2007 m. balandžio 5 d. 01:20:23
heh..geriausia buvo tada ,kai vegetarizmas dar nebuvo mada..nevalgot tai kam visam pasauliau skelbtis..? bl 'isskirtiniai'
Kas čia skelbias? Yra tema, yra vieta, yra klausimas, ir niekas čia visam pasauliui nesiskelbia.