Per siauras požiūris. 'kiekvienam savo ; ]' - jei rašai tokias išvadas, tai aišku, nori nenori turi ignoruoti tokį dalyką kaip - tas kiekvienas yra organizmas, kuris labai nedaug kuo skiriasi nuo kiekvieno kito. Taigi ten yra visokios lentelės kiek kokių bakterijų reikia kūnui. Nepradėsiu aš gert benzino, nes man atrodo, jog aš mašina. Čia ne požiūris siauras, o vegetarai siauri : ]
xnxx rašė: Iškrypimas čia. Žoleėdžiai žmonės nėra - ir nieko čia nepakeisi.
Gan siauras poziuris Gi priklauso nuo organizmo. Kai kurie visiskai atsisako mesos ir jauciasi puikiai. Aisku, daznai buna ir taip,jog atsisakoma mesos 'del gailescio gyvunam' -o po to tai atsiliepia sveikatai. Taciau nereikia aiskinti,kad vegetarizmas,tai kazkoks 'iskrypimas'.Gi kiekvienam savo ;]
____________________
'Man juokingas 'išminčių' garbinimas..
Reikia žavėtis mintimi, o ne galva,
kurion ji nusileido..'
oj.. esu vegetarė jau du metai. vienus metus buvau dalinė vegetarė, nes valgiau vištieną ir žuvį, o jau metai kaip ir to atsisakiau.. Ir priešingai, nei daugelis čia rašiusių, jokių pokyčių savo organizme nepastebėjau ir sveikata nesiskundžiu. pastebėjau tik viena, kad organizmas labai reikalauja pieno produktų ( ypač sūrio), todėl nevengiu jo paniamniot , nes žianau, kad jame yra panašių medžiagų kaip ir mėsoje.. o vegetarė todėl, kad mėsa visiškai netraukia, nesinori ir tiek (pasąmoningi veiksniai, kuriuos pati tik labai neseniai atkasiau).. jokių moralinių ar religinių vertybių nepuoselėju tikrai.
____________________
One Ticket To Nothingness.
Thank You. :)
Aš vegetarė dar labai nedaug laiko, kažkur pusė metų. Esu viena iš tų, kuri nevalgo jokios mėsos, bet valgau žuvį ir pieno produktus... Tokią mytybą pasirinkau, nes nemėgstu mėsos.
Na, nedaug dar esu vegetarė. Ir dabar jau tik dalinė. Apie trejus metus. Metus visiškai nevalgiau jokios mėsos, žuvies. Paskui tai labai atsiliepė sveikatai ir dabar jau kartais valgau žuvį ir vištieną, nors šiaip būčiau labai laiminga, jei galėčiau ir to atsisakyti.
Kodėl? Na, man ir šlykštu valgyti lavonus, ir gaila gyvūnų.
Buvau 4 metus, pagal maisto racioną buvau prie tų vegetarų kur vartojau žuvį ir labai retai vištieną, jokios kitos mėsos. Paskatino virškinimo sutrikimai, organizmas ėmė visiškai netoleruoti kiaulienos ir gyvulinės kilmės riebalų, sviesto, taukų. Bet ir užbaigus vegetarizmą, mityba nedaug pakito, daugiausiai vartoju įvairias daržovių sriubas, dražovės ir vaisiai,pvz. bulvės, burokai, svogūnai, obuoliai, braškės, pomidorai, morkos, česnakai, žirniai, bananai,agurkai, kopūstai, mandarinai, įvairios sultys, taip pat grūdinės kultūros - grikiai, avižiniai dribsniai, ryžiai, perlinės kruopos, įvairūs grybai.
neaugallinės kilmės - varškėčiai, virtinukai su varške, blyneliai su varške, bulviniai blynai be mėsos, kiaušiniai, varškė, grietinė, kefyras, jogurtai gerinantys virškinimą,įvairi žuvis (išskyrus silkę), retkarčiais vištienos produktai.
Mano mitybos credo - ne vegetarizmas, bet sveikas maistas, ir kuo mažiau konservantų. Konservantams - NE !!!
Tiek ir vegetarizamas ne visai gali būti toli gražu nekaltas reikalas, abejoju ar daržovių troškiniai su sviestu, įvairūs prieskoniai ar kokie rauginti kopūstai bačkose visų skrandžiams tinkami. Tai tiek.
Vegetarizmas - tai mityba, kuri apsiriboja tik tik augalinės kilmės maistinėmis medžiagomis, įtraukiant vaisius, grūdus ir riešutus arba iš dalies įtraukiant ir gyvulinį maistą. Vegetarizmo idėjų ištakomis laikomos Vedų knygos iš Indijos.
Vegetarizmas yra kelių skirtingų rūšių. Kai kurie vegetarai valgo paukštieną ir žuvį. Kiti vegetarai visiškai atsisako mėsos, bet kartais valgo kiaušinius, sūrį, geria pieną. Yra vegetarų kurie visiškai vengia bet kokių gyvūninių produktų, tokių kaip pienas ir kiaušiniai, netgi šalutinių produktų - saldainių ir želatinos. Žmonės tampa vegetarais dėl įvairių priežasčių. Kai kurie pasirenka tokį kelią dėl dvasingumo reikalavimų, filosofijos, sveikatos, ar dėl susirūpinimo gamtai.
Tad ar yra šiame tinklpyje vegetarų ? Jei taip, kiek laiko esatę atsisakę mėsos ir kas paskatino taip pasielgti ?
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. kovo 26 d. 23:53:35
____________________
'Man juokingas 'išminčių' garbinimas.. Reikia žavėtis mintimi, o ne galva, kurion ji nusileido..'
2007 m. kovo 26 d. 23:48:16
2007 m. kovo 26 d. 23:39:21
Iškrypimas čia. Žoleėdžiai žmonės nėra - ir nieko čia nepakeisi.
Gan siauras poziuris
____________________
'Man juokingas 'išminčių' garbinimas.. Reikia žavėtis mintimi, o ne galva, kurion ji nusileido..'
2007 m. kovo 26 d. 23:31:06
2007 m. kovo 26 d. 16:54:53
____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
2007 m. kovo 26 d. 16:40:03
vengiu valgyt mesa
kolkas atsisakiau tik zuvies
2007 m. sausio 27 d. 21:31:56
____________________
Nupirk man banana
2007 m. sausio 27 d. 21:30:21
2007 m. sausio 27 d. 21:21:12
Kodėl? Na, man ir šlykštu valgyti lavonus, ir gaila gyvūnų.
____________________
Aš Turbūt Dievas.
2007 m. sausio 27 d. 20:59:53
Ir nereikia visur įžvelgti sąmokslo, nukreipto prieš tavo svarbią asmenybę
____________________
Oooooo... what does this button do?
2007 m. sausio 27 d. 20:57:53
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.
2007 m. sausio 27 d. 20:42:50
____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
2007 m. sausio 27 d. 20:00:40
neaugallinės kilmės - varškėčiai, virtinukai su varške, blyneliai su varške, bulviniai blynai be mėsos, kiaušiniai, varškė, grietinė, kefyras, jogurtai gerinantys virškinimą,įvairi žuvis (išskyrus silkę), retkarčiais vištienos produktai.
Mano mitybos credo - ne vegetarizmas, bet sveikas maistas, ir kuo mažiau konservantų. Konservantams - NE !!!
Tiek ir vegetarizamas ne visai gali būti toli gražu nekaltas reikalas, abejoju ar daržovių troškiniai su sviestu, įvairūs prieskoniai ar kokie rauginti kopūstai bačkose visų skrandžiams tinkami. Tai tiek.
____________________
Funky_beat !!!
2007 m. sausio 27 d. 19:02:42
Vegetarizmas yra kelių skirtingų rūšių. Kai kurie vegetarai valgo paukštieną ir žuvį. Kiti vegetarai visiškai atsisako mėsos, bet kartais valgo kiaušinius, sūrį, geria pieną. Yra vegetarų kurie visiškai vengia bet kokių gyvūninių produktų, tokių kaip pienas ir kiaušiniai, netgi šalutinių produktų - saldainių ir želatinos. Žmonės tampa vegetarais dėl įvairių priežasčių. Kai kurie pasirenka tokį kelią dėl dvasingumo reikalavimų, filosofijos, sveikatos, ar dėl susirūpinimo gamtai.
Tad ar yra šiame tinklpyje vegetarų ? Jei taip, kiek laiko esatę atsisakę mėsos ir kas paskatino taip pasielgti ?
____________________
Nežiūrėkite į save per daug asmeniškai.