Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Vegetarizmas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567 ... 15
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Gabux
2012 m. rugsėjo 17 d. 22:25:08 2012-09-17 22:25:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Savotiškas sulyginimas.

Bet čia tinka tik mėsėdžiui...

 

Nes vegetaras gali jausti visų skonių įvairybę, pa-ti-kė-ki (ir be mėsos).

Na, užeiki į Radharanę kad ir, gal pasišlifuos nuomonė.


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Aratron
2012 m. rugsėjo 17 d. 12:42:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai vegetarizmas primena masturbaciją - pagrindinius poreikius patenkini, bet malonumo po polnoj programe tai nejauti... (c)


____________________
Jei kanibalas valgo su šakute ar tai jau progresas?
Atsakyti
Wolfpaw
2012 m. rugsėjo 16 d. 19:28:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne taip lengva vegetaru būt, iš karto panorėjęs netapsi, iš pirmo reikia pasiskaityt plačiau apie tai ir suprast, kaip tą mėsą pakeisti kitu maistu, jei be mėsos pastoviai jausiesi kaip tešla tai net neapsimoka bandyti vegetaru būti. {#} O šiaip tai žavi mane vegetarizmas, ir pirmas dalyks kurį planuoju padaryti kai pradėsiu savarankišką gyvenimą tai tapti vegetare. Veganizmas irgi yra įdomus daiktas, bet čia jau vajei, visai sudėtinga... kaip kažkas sakė, tam jau pinigų reik, kad surastum pakaitalą visokiem kiaušinim, sviestui, grietinei, sūriui.

 


Atsakyti
Gabux
2012 m. rugsėjo 16 d. 16:00:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Anksčiau visiškai nesuprasdavau vegetarų, juk tokia mėsėdė buvau..

Dabar mėsos norisi vis mažiau ir mažiau... - įsiklausymas į kūną.

Sunkus skrandis ir visa kita...

 

O be to Vilniuje atradau/parodė daugybę puikių vegetariškų barelių/kavinių ir restoranų, kur tikrai gardus maistas.

Tiesa, kiek žinau, vegetarai vengia ir žuvies - o aš ją, dar skaniai paruoštą, labai mėgstu.

 


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
backspace
2012 m. rugsėjo 16 d. 00:42:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

mėsos skonio net nebeatsimenu...


____________________
bet čia tik mano nuomonė....
Atsakyti
be_inis
2012 m. rugsėjo 15 d. 19:34:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iš nesuprantančio, tapau prijaučiančiu mėsvalgiu :D. Abu variantai neblogi, bet būti nevegetaru yra paprasčiau. 


Atsakyti
Sahja
2012 m. rugsėjo 15 d. 16:19:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

buvau metus laiko,bet dabar kai ką ,paukštį valgau,nes be mėsos,reikia daug pinigų turėti, kitiems produktams,nes gali trūkti svarbių medžiagų organizmui.


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
gedged
2012 m. rugsėjo 15 d. 16:15:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O.. Gal vegetaras (-ė) būsi? {#}


Atsakyti
Sahja
2012 m. rugsėjo 15 d. 16:11:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ar norėtumėt,kad jus valgytų,kokie protingi milžinai?{#}


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
gedged
2012 m. rugsėjo 15 d. 16:08:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ar dar gyvena čia vegetarų? {#}


Atsakyti
Stripped
2011 m. balandžio 2 d. 19:15:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
green_moon rašė:
tavo pozicija lygia tokia pati, tik tu ''propaguoji'' mesa. matai? su tavim beprasmiska sneketi. as jau zinau koks tavo sekantis komentaras bus - toks pats, kokie ir iki siol. as nesu vegetare, o matai vistiek neteisi.. nes tau gi nepritariu.
apie ka tu nori su jais diskutuoti? cia tas pats kai snekasi zmones kurie tiki dievu ir tie kurie ne. jau nebe diskusija, o 'diskusija' su tikslu perkasti vienas kitam gerkle.

Dėkoju kad nukryžiavote mane,dėkoju už supratimą...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
green_moon
2011 m. balandžio 1 d. 22:59:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tavo pozicija lygia tokia pati, tik tu ''propaguoji'' mesa. matai? su tavim beprasmiska sneketi. as jau zinau koks tavo sekantis komentaras bus - toks pats, kokie ir iki siol. as nesu vegetare, o matai vistiek neteisi.. nes tau gi nepritariu.
apie ka tu nori su jais diskutuoti? cia tas pats kai snekasi zmones kurie tiki dievu ir tie kurie ne. jau nebe diskusija, o 'diskusija' su tikslu perkasti vienas kitam gerkle.

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
Stripped
2011 m. balandžio 1 d. 22:36:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
green_moon rašė:
as tik norejau pasakyti, kad jei jie nenori valgyt mesos, tai tau tai neturetu trukdyti. vadindamas juos serganciais, kazikokiomis aukomis, tikrai neperkalbesi pietums suvalgyti kepsnio. paskaityk svao komentarus ir jei nors kiek objektyvumo dar turi, tai pamatysi, kad i visus bet kokius pasisakymus 'uz' vegetarizma atsakai su tokia pacia pykcio doze.

pavyyzdziui. as ziauriai nemegstu keptu ir virtu svogunu. ZIAURIAI. mane vimdo vien apie juos pagalvojus. tai jeigu tu man valandu valandas, diena is dienos, pasakotum kokie jie naudingi mano sveikatai, kokie jie skanus, pateiktum dar milijona tikru ir isgalvotu faktu apie ju nauda organizmui - as ju vistiek nevalgyciau, nes nenoriu.

cia gi tas pats. beprasmiska.

Man vegetarai netrukdo ir netrukdė,tačiau man trukdo vegetarų prievarta kišama absoliučiai nelogiška informacija,paprasčiau tąriant - gryna propoganda žmonėms,su tikslu kad kuo daugiau žmonių taptų vegetarais.Tokiais kaip ir jie.

Ar gali abi pusės padiskutuoti argumentuotai,kai lapėdžiai parašo ''Esu vegetarė[as].Mėsa yra šlykštu ir nesveika.Pažiūrėkit į mane - koks[ia] aš sveika[s],o jūs kokie nenormalūs''.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
green_moon
2011 m. balandžio 1 d. 22:14:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as tik norejau pasakyti, kad jei jie nenori valgyt mesos, tai tau tai neturetu trukdyti. vadindamas juos serganciais, kazikokiomis aukomis, tikrai neperkalbesi pietums suvalgyti kepsnio. paskaityk svao komentarus ir jei nors kiek objektyvumo dar turi, tai pamatysi, kad i visus bet kokius pasisakymus 'uz' vegetarizma atsakai su tokia pacia pykcio doze.

pavyyzdziui. as ziauriai nemegstu keptu ir virtu svogunu. ZIAURIAI. mane vimdo vien apie juos pagalvojus. tai jeigu tu man valandu valandas, diena is dienos, pasakotum kokie jie naudingi mano sveikatai, kokie jie skanus, pateiktum dar milijona tikru ir isgalvotu faktu apie ju nauda organizmui - as ju vistiek nevalgyciau, nes nenoriu.

cia gi tas pats. beprasmiska.

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
Stripped
2011 m. balandžio 1 d. 21:07:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
green_moon rašė:
stripped, tu esi slykstus, netolerantiskas, absoliuciai aklas ir kurcias kitu zmoniu nuomonei ir asmeniniams pasirinkimams.

beje, jei konkretinti, tai argumentu sia tema tamstai jau pries kelis puslapius pritruko. tos pacios mintys is simto ir vieno galo parasytos taves protingesniu nedaro. aciu uz demesi.

Tikriausiai būčiau ''tolerantiškesnis'' jei, žmogus parašytų -''eisiu poryt prie miškelio ir pasikarsiu'',o aš parašyčiau jam - ''Taip,puikus tamstos pasirinkimas.Eik ten ir būtinai pasikark'',vien dėl to,kad pasirodyčiau tolerantiškas to žmogaus pasirinkimui.

Na,niekada neįžeidžiau nė vieno vegetaro... Aš esu labai tolerantiškas,tačiau kai kurie žmonės mano,kad vien dėl to,kad nesutinku su jų nuomonėmis,lieku netolerantišku pikčiurna...Tai čia tik jų bėdos...

Šita diskusija nėra skirta vien tik vegetarams. Tačiau atrodo,kad tik jie vieninteliai labai protingus argumentus pasitelkę į pagalbą...


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
rabithunter
2011 m. balandžio 1 d. 18:39:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as tiesa sakant normaliu argumentu nei isvienos nei is kitos puses nematau

Atsakyti
green_moon
2011 m. balandžio 1 d. 18:35:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
stripped, tu esi slykstus, netolerantiskas, absoliuciai aklas ir kurcias kitu zmoniu nuomonei ir asmeniniams pasirinkimams.

beje, jei konkretinti, tai argumentu sia tema tamstai jau pries kelis puslapius pritruko. tos pacios mintys is simto ir vieno galo parasytos taves protingesniu nedaro. aciu uz demesi.

____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
RockPrincess
2011 m. balandžio 1 d. 14:38:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš ir toli gražu ne viskam pritariu kas parašyta antrajame, jį patalpinau, tik dėl to, kad ten apie A.M. užsimenama.
Pateikiau nuorodas kurios įrodo, kad mano parašyti žodžiai yra tiesa, o į savo klausimus ats. negavau. Taigi, būkit laimingi, daugiau mano pasisakymų čia nebematysit.

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
LoseControl
2011 m. kovo 31 d. 20:24:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RockPrincess rašė:
https://www.zebra.lt/lt/laikas_sa. ..kos-166584.html
(''Andrius viešai pasisako už sveiką gyvenseną bei prieš svaigalų vartojimą, jau nuo 1994 metų pats yra vegetaras.'')
*
https://webcache.googleuserconten...e=www .google.lt
(klausime "Kodėl vegetarai atrodo visada taip nesveikai?")

Sorry, nenoriu veltis, bet tas antras linkas yra totalus bullshitas ir visiškai nelogiškas. Bent prajuokino.

Atsakyti
Stripped
2011 m. kovo 31 d. 20:17:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Štai kokį šlykštų melą ir idiotizmą perskaičiau iš suktų propagandininkų lapėdžių:

''Gerai, būk pats vegetaru ar veganu, bet bent savo vaiko nekankink, tegul pats, jei norės, pasirinks vegetarizmą, kai suaugs, o dabar tegul valgo mėsą…''
''Būtent, nenorėčiau savo vaiko kankint ir žlugdyti jo sveikatos, todėl tegul jisai dabar valgo sveiką augalinį maistą, o kai paaugs, tegul pats nusprendžia, ar jam reikia mėsos.''

Tai jau yra didžiulis melas,eilinis akių dūmimas - Vaikams mėsa [ypač šviežia] yra būtina,nes ji suteikia tų maistinių medžiagų kurių jokia daržovė suteikti negali.Aišku,galite pasirinkti - verskit vaiką ryti sintetines salotas su nitratais ir ryti tabletes,kurios tėra tik vitaminų ir mikroelementų kurie yra mėsoje,nekokybiškas pakaitalas.Tikriausiai jis užaugs didelis ir labai sveikas vegetaras,toks pats kaip ir jūs...


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Puslapiai: 1234567 ... 15
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


ColdWorld ColdWorld
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3548
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 357519