Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

AFI - "Love like winter"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
edvuxas
2009 m. kovo 31 d. 14:59:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kalbat, kad ši daina popsas... Ši daina buvo sukurta kaip Blaqk Audio daina... Blaqk Audio yra Davey Ir Jade, Vokalisto ir gitaristo pop grupė... Vėliau jie nusprendė ja išleisti kaip AFI dainą ir pridėjo instrumentinės muzikos.. taip ir gavosi popsinė daina. Beje AFI žada išleisti naują albumą šiais metais (Crash Love) ir kiek patys AFI nariai kalbėjo.. sakė, kad tai bus ROKO albumas.. nes Decemberunderground buvo nukrypimas nuo AFI stiliaus..

Atsakyti

2008 m. vasario 21 d. 19:25:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Afi kelios dainos wisai geros , ilgai klausiaus sitos patiko man ;]

Atsakyti
lila13
2008 m. sausio 21 d. 17:26:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man labiau patinka miss murder daina ir klipas

____________________
Rest In Popularity
Atsakyti
Xandrija
2007 m. rugpjūčio 23 d. 22:38:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
WaLLa rašė:
AFI gėėėris begalinis;>

Sutinku labai man jie patinka o daina, na tokia visai nieko , bet ne mano megstamiausia..

Atsakyti
AFI
2007 m. balandžio 5 d. 00:46:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai labai geras gabalas ir klipas fainas... nu tiesiog fantastika, super

____________________
This unknow feeling makes me want you to stay all of my life and all of my day...
Atsakyti
musebz
2007 m. balandžio 3 d. 16:50:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ai nu grazi daina beje tikrai,niekaip neimanoma isstumti to nelemto POPso o dauguma geru grupiu net nepasiekia lietuvos....bet nors tiek gerai kad lietuvij jau lenda pirmieji(o gal ir ne)alternatyvios muzikos daigeliai...

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti
Slave_of_dark
2007 m. vasario 17 d. 18:09:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nesu afi klausytoja, bet daina pasirode gal nebloga, visai geraj klausosi.

Atsakyti
KingRoach
2007 m. vasario 16 d. 19:34:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Negerietis << juk nebereikalo perspejau,kad tiek 2001 tiek 2006 vardinau tik absoliutaus pasisekimo sulaukusias grupes.. beda ta,kad The Killers, Arctic Monkeys, Snow Patrol, Muse buvo populeresnes tik europoje,tiksliau UK, o Blue October,Panic! At The Disco uz atlanto.. Palyginus su RHCP sekme,jie nieko bendro neturi,todel ir neatkreipiau demesio..
Man irgi patiko P.O.D ar Godsmack`ai bet europoje jie liko nepastebeti,nzn kas kaltas,galbut muzikos revoliucija .. kuri manau,artimiausiu metu nieko gero nezada Rokui.
p.s Juk mes puikiai zinome,kad Lietuva visdar atsilieka nuo pasaulio,muzika neisimtis

neruse << butent elektronine muzika ir stumia lauk instrumentine Man asmeniskai mieliausiai klausosi gerai atidirbtas siu dvieju derinys.Beja,tavo pamastymai apie AFI,teisingi. Valgyt reikia


____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
WaLLa
2007 m. vasario 16 d. 16:47:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AFI gėėėris begalinis;>

____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.
Atsakyti
neruse
2007 m. vasario 15 d. 21:03:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na jei tu tooooks protingas, tai gal man vaikeliui su iskrypusia logika galetum paaiskinti kuom ji iskrypusi

____________________
Too young to care.
Atsakyti
Negerietis
2007 m. vasario 15 d. 07:26:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neruse, vaikeli, tavo logika visiškai iškrypus.

Atsakyti
neruse
2007 m. vasario 14 d. 21:36:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
to Negerietis

na.. sutinku, kad anksciau ju muzika buvo kitokia.. gyvesne, maziau elktronikos taciau jie isliko tokie patys.. turiu omeny pats stiliu, tekstas.. na nezinau. man jie blogesni netapo, pabande kazka naujo ir tiek. ir tai padejo jiems labiau ispopuliareti. juk valgyti tai irgi reikia.

issireiskimas manau per grubus. pries tai noreciau taipogi paklasuti ar girdejes pats ju ankstesne kuryba? jei taip tai labai puiku. o del to tai pasidairyk placiau po muzikos padange.. gal tu nemates ir negirdejes???

tai va.. isvados butu tokios, kad su metais keiciasi, poziuris, nuomone, taip pta pats atlikeju muzikos skonis ir stilius.. gal cia ju buvo tik bandymelis, gal jie gris prie senosios muzikos, bet del to ju peikt nereiketu

____________________
Too young to care.
Atsakyti
snoopy_dreams
2007 m. vasario 14 d. 15:29:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sakot AFI.. ta daina man... na pasirode nuobodoka. is tikruju nedaug ka ten jos ir klausiau.. aika as zinau... sunku man apibudint ta ju sedevra.

____________________
niekam nedaryk įspūdžio
Atsakyti
Negerietis
2007 m. vasario 14 d. 14:25:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
15 metų sakai. Manau esi nors kiek susipažinus su jų ankstesne kūryba. Ir kokios išvados? Nupopsėjimas visiškas. Kažin jiem patiem negėda tokį šūdą kurt? Man klausyt tai gėda.

Atsakyti
neruse
2007 m. vasario 13 d. 23:17:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pastebejau cia labiau diskusija isirutuliojo ne apie LLW o apie rock'o populiarejima arba nepopuliarejima
vis del to, mano nuomone, alternatyviosios muzikos grupiu, o ir klausytoju tikrai daugeja.. as nieko pries, bet kai kurios naujos grupes, toks vaizdas susikure vien del populiarumo (dabar atejo tokia "mada" ). na prie temos pridursiu kad AFI jau gyvuoja 15 metu, tai nenoreciau sios grupes priskirti prie tokiu
o siaip as UZ kad tokiu grupiu daugetu, bet abejoju ar imanoma isstumt ta nelemtaji popsa... ka jau padarysi.. o ypac dar kas mane nervuoja, tai vis daugeja elektronines - techno muzikos, visur tik pilna DJ visokiu..

neliudim

____________________
Too young to care.
Atsakyti
Negerietis
2007 m. vasario 12 d. 01:38:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, jei aš sakau rock'as tai ir reiškia rock'ą, o ne metalą ar dar kažką.

Kalbant apie 2006-uosius, pamiršai (nenorėjai?) paminėti keletos grupių. Iš dalies suprantu, turbūt jos net nevertos paminejimo, tokie niekam nežinomi ansambliai kaip The Killers, Arctic Monkeys, Snow Patrol, Muse, Blue October, Panic! At The Disco, Weezer, Staind ir t.t.
Ir tai vien tik 2006 TOP chart'ai! Pop muzika visada buvo populiaresnė už rock, antraip ji ir nesivadintų pop muzika, todėl nereikia užmiršti grupių, kurios ne visada patenka i top'us, bet paskutiniu metu taip pat yra aktyvios ir klausomos: Dream Theater, Tool, Pearl Jam, Disturbed, P.O.D., Soil, Breaking Benjamin, Godsmack, Seether ir dar BEGALĖS kitų. Jau neminint tavo kažkodėl nuvertintų (???) Evanescence ar tų pačių My Chemical Romance, kurių paskutiniai albumai buvo kritikų pripažinti kaip turbūt brandžiausi šių grupių darbai ir puikiai įvertinti melomanų, Pipirams 2006-ieji taip pat nebuvo juodžiausi kurybos metai, švelniai tariant.

Be viso šito, paskutiniu metu kuriasi daug jaunų alternatyvios muzikos grupių, beja šita maloni tendencija ryškėja ir Lietuvoje, atlikėjai pamažu pradeda lįsti iš rūsių ir garažų, taigi jau su džiugesiu kartais pasvajoju, kas bus po kelių metų

Manau, kad neprieštarausi, kita vertus, įdomu padiskutuoti.

Atsakyti
KingRoach
2007 m. vasario 11 d. 01:05:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Negerietis << nelygu,ka tu tikru rocku laikai.. speju,kad tau taj galetu buti "garazo muzika" arba juodas metalas.. tuomet musu poziuriai smarkiai skiriasi.
Ka KingRoach turi omenyje sakydamas,kad rockas merdi.. ogi stai :
2001 - The Calling,Crazy Town,Limp Bizkit,Papa Roach,Creed,Incubus,LifeHouse,Linkin Park,Nickelback,Puddle Of Mudd,Staind ir dar nemaza banginiu ,kurie susilauke didziausio pasisekimo,isgyveno geriausius laikus ! Drebino svieta ! ir taj per vienus susiktus metus..

Paziurekime ka turime 2006 siokios tokios sekmes sulauke vos kelios grupes (Ir taj tik per savo varda) Evanescence,My Chemical Romance,RedHotai,Nickelback.. apibendrinus galima pasakyti kad kiekviena si grupe turejo kur kas geresniu laiku.. o kur nauji veidai?

PERSPEJU,as cia kalbu tik didziausias mastais,bet is to ir sudaromas bendras vaizdas.. zmoniu paklausa ir tt. Jeigu tu manai kad sekmingas Brit Pop/Rock gyvavimas yra Renesansas taj man nebelieka ko pridurti.

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
Negerietis
2007 m. vasario 10 d. 20:55:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KingRoach, pastebėjau jau ne pirmą kartą vapi, kad "rock'as merdėja", "dabar itin nepalankus metas tikram rock'ui", etc. Gal galėtum pagrįst šitą savo nuomonę, būtų tikrai įdomu išgirst. Nes man atrodo dabar rock'as ir apskritai visa "sunkioji" muzika išgyvena renesansą.

Beje, man šita daina labiau primena tikrą pop'są, o ne tikrą rock'ą.

Atsakyti
KingRoach
2007 m. vasario 10 d. 17:00:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taj va,as irgi laukiau kol AFI fanai sukurs tema apie sia daina,norejau isreiksti savo susizavejima ir pan.. bet tik dbr ledus pralauzei siaip manau problema yra ta kad didzioji dalis lankytoju gyvena bitlu,kiss`u,nirvanos laikais ar tiesiog klausosi tik britu muzika (taj isties nepakeliama)

Kas liecia daina tj manau,kad ji galbut netgi per mazai ivertinta,nors.. dabar itin nepalankus metas tikram Rock`ui. Klipas 8/10 nes as kajp meniskos sielos zmogus izvelgiu dar daug potencialo ji tobulinant ir tobulinant

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
neruse
2007 m. vasario 9 d. 23:06:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal jau per velu sukurt apie sia daina foruma, taciau noriu suzinot kitu zmoniu nuomone apie sia daina ir klipa.

in my opinions - nuostabi daina kaip ir pati grupe <3

____________________
Too young to care.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Afrika Bambaataa Afrika Bambaataa
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 88
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 26617