Kalėdos be Killersų dainų - ne Kalėdos! Čia tikrai vienas šauniausių jų klipų, kaip kokia mini horror comedy :) Smagu, kai muzikantai moka būti ir rimti, ir linksmi. O Brandonas taip pamėgo savo odinę striukę, kad net su ja miega naktį :) Pati daina, manau, tai trečia geriausioji iš visų jų septynių kalėdinių (po "A Great Big Sled" ir "Don't Shoot Me Santa"). O dar tas creepy'iškai sudainuotas "Silent Night" stulpelis... :)) Beje, ar tik tas stop kadras pačiame gale nesufleruoja to be continued...? Būčiau net visai nieko prieš, jei ir visuose būsimuose kalėdiniuose "žudikų" video (kurių, vadinasi, bus kiekvienais metais per visą jų karjerą) vaidintų Kapitonas :)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. gruodžio 4 d. 18:44:41
Kalėdos be Killersų dainų - ne Kalėdos! Čia tikrai vienas šauniausių jų klipų, kaip kokia mini horror comedy :) Smagu, kai muzikantai moka būti ir rimti, ir linksmi. O Brandonas taip pamėgo savo odinę striukę, kad net su ja miega naktį :) Pati daina, manau, tai trečia geriausioji iš visų jų septynių kalėdinių (po "A Great Big Sled" ir "Don't Shoot Me Santa"). O dar tas creepy'iškai sudainuotas "Silent Night" stulpelis... :)) Beje, ar tik tas stop kadras pačiame gale nesufleruoja to be continued...? Būčiau net visai nieko prieš, jei ir visuose būsimuose kalėdiniuose "žudikų" video (kurių, vadinasi, bus kiekvienais metais per visą jų karjerą) vaidintų Kapitonas :)