Nepatinka man nei Timberlake'ai nei jo kūryba. Bet klipas "what goes around"- patiko, dėl ne-lėkštumo, bendro lyrinio plaukimo ir dar poros dalykų. Nustebino, tikrai.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Man labai patinka šitas video ;] nors ir ilgas,niekad neprailgsta bežiūrint :> daina taip pat patinka,tik va tos pusaštuntos minutės versijos pabosta klausyt,niekur nerandu trumpesnės.
;]
Kaip jums?
____________________
jump off of a bridge,
and if you live,
do it again.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2008 m. rugsėjo 25 d. 14:51:38
nieko asmenisko? visai kaip tu pats... jokios asmenybes...
Aisq , tu tai ziurau didele asmenybe esi , jau vadoveliuose raso koks LoseControl yra nevykelis.
2008 m. rugsėjo 23 d. 19:26:40
____________________
Je parle français un peu.
2008 m. rugsėjo 23 d. 18:45:05
2008 m. rugsėjo 23 d. 18:21:48
NESAMONE...jau nieko lieviau jis sukurt negalejo
Turbut tavo tevai nieko lieviau sukurt nehalejo kaip tu.
Nieko asmenisko.
2008 m. rugsėjo 16 d. 19:16:51
____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
2008 m. rugpjūčio 27 d. 22:44:09
2008 m. rugpjūčio 27 d. 22:19:50
2008 m. rugpjūčio 27 d. 19:31:39
2007 m. birželio 13 d. 19:36:41
bet nervina tipogabalas bet kai kuriose vietose ner muzikos
2007 m. birželio 12 d. 20:54:04
šiaip daina labai graži ir žodžiai visai nieko,bet pripažinkit - viskas per ilgai užtęsta.
nusibosta viskas per tą patį
____________________
I have woken now to find myself I'm lost in shadows of my own I'm longing to be lost in you Away from me.
2007 m. birželio 8 d. 02:11:19
2007 m. balandžio 16 d. 21:51:06
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2007 m. balandžio 4 d. 15:12:10
2007 m. balandžio 4 d. 09:30:02
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2007 m. balandžio 1 d. 11:37:26
____________________
jamam taika!! =P
2007 m. kovo 31 d. 23:42:28
____________________
Quick fix, don`t fall
2007 m. kovo 26 d. 20:50:07
2007 m. kovo 26 d. 14:27:45
;]
Kaip jums?
____________________
jump off of a bridge, and if you live, do it again.