Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Klausomos muzikos diskriminacija

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
tristessy
2012 m. lapkričio 10 d. 22:10:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man apskritai yra nesuprantama kai zmones eina y nemegstamu grupiu ar atlikeju video, kuriu niekada neklauso ir komentuoja kad tai nesamones ir pan, nu kas is to? Juk kiekvieno kitas muzikos skonis, todel ir yra tu grupiu visokiu. Tipo kad uzstumei geriau pasidare? Niekada nesupratau ir nesuprasiu sito... :/


____________________
Just my opinion...
Atsakyti
kalipse
2012 m. rugpjūčio 4 d. 15:30:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikrai niekada nesisaipau is zmoniu,kurie megsta kita muzika nei as... Zinoma,man nepatinkanacia daina,stengiuos isklausyti...Bet pavyksta labai sunkiai...Tai yra skonio reikalas..Vienam patinka vienas,kitam kitas...Jau seniai ismokau nekreipti demesio,i kalbas,kad mano muzika s..ir t.t...


Atsakyti
Moonshine
2012 m. rugpjūčio 4 d. 15:17:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tiesiog nori parodyti savo ale pranašumą. Kaip ir kitose srityse. Aš sunkiai ištveriu, kai tenka klausytis man nepatinkančios muzikos. Taip nutinka, kai muzika leidžiama iš telefonų, mašinų ir panašiai. Bet nešaukiu visu balsu, kad tai šlamštas. Pati stengiuosi naudotis ausinėmis, jos visada su manimi... {#}


Atsakyti
DeathLetter
2012 m. gegužės 18 d. 14:52:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Niekad jokiu būdu nekišu savo muzikos kitiems. Už namų ribų jos klausausi tik su ausinėm. Niekada nesu buvus pasakius žmonėms, kurių muzikos netoleruoju, kad čia "Šūdas" ar kažką tai tokio, na nabent kad nepatinka ši daina ar pan. , jei siūlo pasiklausyt. Kai manęs paklausia ko klausau, atsakau, kad beveik  visko.Esu tokios nuomonės, kad kiekviename muzikos stiliuje yra "perliukų", tik vienur mažiau,kiur daugiau.

Bet. Nesulaukiu to paties iš kitų. Iš kaikurių bendraklasių esu girdėjus ne vieną, ale, mitą apie tai, ko klausau. Esu girdėjus, kad klausau sunnkiojo metalo, klasicistinės muzikos, kad esu pati didžiausia džiaso bei bliuso mėgėja, o rokas iš jų pusės yra suprantams kaip gitaų laužymas ir rėkimas ne į taktą.

Jau seniai išmokau nekreipti į viską dėmesio ir daryt tai kas patinka man, o ne kitiems.


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti

2012 m. gegužės 16 d. 14:40:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Klausomos muzikos diskriminacija yra prastai skambanti kokybe, kuri isplitusi visur, o kas ka kalba neidomu. Svarbu zinau muzika geriau nei kiti, nei kurie tai akivaizdziai demonstruoja.


Atsakyti
Synesthesia
2012 m. gegužės 16 d. 14:31:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Diskriminacija. Taip nekenčiu šito dalyko, visada sugadina nuotaiką, nors ir žinau, kad tie žmonės, kurie taip elgiasi tiesiog neturi elementaraus supratimo apie muziką apskritai kalbant ir demonstruoja savo atitinkamą intelektą. :D  

Aš jau nevienus metus vis išgirstu kažką panašaus: o varge, klausai rusišką muziką, o siaube, kokia tu lieva, kaip taip galima. net mano buvęs mokytojas yra pasakęs: nėra nei geros nei blogos rusiškos muzikos, ji rusiška... (su tokiu pasibjaurėjimu).

Atsiprašau, bet žmonės, čia jau toks žemas lygis taip kalbėti. Sutinku, tikrai nesižaviu Rusijos politika ir visom nesąmonėm, kurias daro valdžia -  tai tikrai nieko gero. Bet muzika, juk menas, o ne kokia politinė sistema, o menas, visame pasaulyje vienodas, jeigu jis tikras. Čia tas pat būtų sakyti: eina sau, nieko nežinau apie šveicarus, tai turbūt jų dailininkai paskutiniai kvailiai ir atsilikėliai, o Estija man išvis nepatinka, nes per daug pasikėlę, tai jų apsoliučiai visi menininkai nevykėliai ir nieko gero nėra padarę, o jeigu tau jie patinka, tai su tavim  kažkas negerai.

Tai sakau, pasibaisėtinas mąstymas, kažkokie nepagrįsti standartai. Rusiškos muzikos yra labai geros ir labai blogos. Kaip ir visur.  


____________________
"Bet iš tikrųjų ši daina apie tai, kaip save izoliuojame tiek, kad vieną dieną suprantame, jog nebeturime nė vieno draugo ir nieko, su kuo galėtume nuoširdžiai pasikalbėti".
Atsakyti
ep
2007 m. birželio 30 d. 20:32:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist rašė:
nyyndze rašė:
Kodel zmogai isjuokia ar izeidineja kitus zmogus del ju klausomos muzikos? juk taip yra....

Gal turi problemų darbe/mokykloj/smėlio dėžėj. Kiekvieno žmogaus neigiamas kito vertinimas be argumentų yra jo problemiškumo projekcija.

sitas komentaras, is cia perskaitytu bene labiausiai patiko! ;] good!

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Ingutexxx
2007 m. birželio 30 d. 19:46:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau kad muzika atspindi tavo subkultūrą (jei nesi neutralas), o žmonės dažniausiai nori įžeist tavo patį mąstymą, o ne muziką.

Atsakyti
Silentist
2007 m. birželio 30 d. 03:33:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nyyndze rašė:
Kodel zmogai isjuokia ar izeidineja kitus zmogus del ju klausomos muzikos? juk taip yra....

Gal turi problemų darbe/mokykloj/smėlio dėžėj. Kiekvieno žmogaus neigiamas kito vertinimas be argumentų yra jo problemiškumo projekcija.

____________________
Jeigu Jūs dirbate daug, o uždirbate mažai, tai pabandykite dirbti mažai ir gal uždirbsite daug. Jeigu ne, tai darbas – ne Jūsų sritis. (Juozas Erlickas)
Atsakyti
llayla
2007 m. balandžio 16 d. 23:21:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu gad, konkurencija mazdaug varzymasis, diskriminacija mazdaug zeminimas.

____________________
skauto garbes zodis
Atsakyti
gintuks77
2007 m. balandžio 16 d. 21:36:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar nepabodo ginčytis???

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Xpo
2007 m. balandžio 16 d. 20:45:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei kubilius sako, kad pakso programa yra prasta tai turbūt irgi diskriminuoja tą pakselį? Žodžiu, diskriminuoti - gali būti vienas iš konkurencijos būdų.
Ir turbūt ne į temą čia.

Atsakyti
MusicalBox
2007 m. balandžio 16 d. 20:39:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Jei kubilius sako, kad paksas lopas, tai gal jis jo nediskriminuoja, o tiesiog konkuruoja. O šiaip atsakymas pagal klausimą. Ir tiek. Closed.

kaip tai konkuruoja. aiskiai deskriminuoja. gal ateityje jis planuoja konkuruoti, bet kol kas tik deskriminuoja, namanai? prasau neisiplieksti, cia tik as taip manau.

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
Xpo
2007 m. balandžio 16 d. 20:36:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai sakyk kas blogai su mano konkurencijos supratimu, pateik savąjį. Nes gali būti iš tavo tokių komentarų pššššš - ane? Tai laukiu.

Atsakyti
MusicalBox
2007 m. balandžio 16 d. 20:30:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
MusicalBox rašė:
man toks jausmas kad tu siek tiek nenutuoki ka reiskia 'konkuruoti'
Žinok aš nutuokiu ir ne šiek tiek Jei turi ką pasakyti šiuo klausimu sakyk dabar, nes gali būt per vėlu. O tavo jausmai manęs nedomina.


nedomintu nerasytum.

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
Xpo
2007 m. balandžio 16 d. 20:24:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MusicalBox rašė:
man toks jausmas kad tu siek tiek nenutuoki ka reiskia 'konkuruoti'
Žinok aš nutuokiu ir ne šiek tiek Jei turi ką pasakyti šiuo klausimu sakyk dabar, nes gali būt per vėlu. O tavo jausmai manęs nedomina.


Atsakyti
nyyndze
2007 m. balandžio 16 d. 20:13:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zodziu, abipuse netolerancija. jei tu taip tai ir as tau taip..

Atsakyti
MusicalBox
2007 m. balandžio 16 d. 16:08:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tamsuole rašė:
daznai eidama is shules girdziu grojant beonce ir kt shuda... tada lb susierzinu nes tas slamstas vadinamas muzika lb per smegenis vaziuoja... kiek pyktis atsileidzia kai su draugais pasukaujam tiems namuose sedintiems maroziukams ir fyfutems ir besiklausantiems,kaip sakiau,slamsto. Mazdaug buna taip : " visuomenes vargsai, isjunkit sita mesla kol jis jusu smegeneliu neuzvalde!!!"
taigi musu klausomos muzikos netoleruoja ir mes netoleruojam

oi slamstas bejonc vadinamas muzika o pati ka megsti, green day, him ir likusius tingejau skaityt nes vis tiek aisku.. cia ne slamstas? jau geriau bejonc negu gryndei, palygink kas geriau gyvai ir gal persigalvosi

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
MusicalBox
2007 m. balandžio 16 d. 16:07:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Jei kubilius sako, kad paksas lopas, tai gal jis jo nediskriminuoja, o tiesiog konkuruoja. O šiaip atsakymas pagal klausimą. Ir tiek. Closed.

man toks jausmas kad tu siek tiek nenutuoki ka reiskia 'konkuruoti'

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
Tamsuole
2007 m. balandžio 16 d. 16:01:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
daznai eidama is shules girdziu grojant beonce ir kt shuda... tada lb susierzinu nes tas slamstas vadinamas muzika lb per smegenis vaziuoja... kiek pyktis atsileidzia kai su draugais pasukaujam tiems namuose sedintiems maroziukams ir fyfutems ir besiklausantiems,kaip sakiau,slamsto. Mazdaug buna taip : " visuomenes vargsai, isjunkit sita mesla kol jis jusu smegeneliu neuzvalde!!!"
taigi musu klausomos muzikos netoleruoja ir mes netoleruojam

____________________
we are the nobodies
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Justin Bieber Justin Bieber
4,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
17:38 - Silentist
Kurt vilniuje galima aptarti knygas filmus muzika? Zinau knygu muge bet ne knygu muges metu
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 290
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 140450