Oj, burejos tai tikra nesamone. Astrologes tikrai ka nors gali pasakyti pagal zvaigzdes. O kalbant apie magija, uzrasykit nora atvirksciai ir ismokit mintinai - retsykiais pakartokit. Tikrai issipildys. Tik, kaip zinote, viskam reikia laiko
pas bureja nebuvau,bet labai noriu.tiesa,babkiu man gaila o spiritizmu neuzsiiminejau.labai noriu,bet bijau,kad paskui tos dvasios pasiliks pas mane,man vaidensis ir pan.viena karta vos neissikvieciau,bet susilaikiau.galvoju,kad vistiek nesusilaikysiu ir vistiek kada pabanbysiu. su svytuokle tai ten ne dvasiu kvietimas,o i klausimus atsakineji tu pats.kartais pasiburiu ten visokiais burtais is knygos,taro kortom ar siaip paprastom kortom...
Neitin tikiu ir domiuosi siais dalykais, bet yra teke buti pas bioenergetininke del sveikatos problemu.Na ji manes visaj nesuzavejo pasake kuo buvau prateitam gyvenime, paskae kas manes laukia ateiti, kur mano ydos, ko reikia saugotis ir panasiai.
____________________
Zmogaus didybe tuo ir didi, kad jis suvokia savo menkyste.
K.Sirvydas
as tai ne karto nebuwau pas bureja ir neisiu (nors gal ir noreciau), bet yra ir kita medalio puse kam leisti tusciai pinigus jei tai neteisybe kam sukisti pinigus i .... nu cia jau kiekwienam sprest uz save bet mano nuomone tokia
buvau pas bureja ir sumokejau uzh kelis zodziu 40lt..bet kai pinigu turi tai kodel gy ju neishleidus tuo labeu kai tie pinigai ne tawo ..na cia tevai sumokejo bet ten nesamone buwo, seip kad nuejau tai nesigailiu nes buvo ydomu suzinot ka ji man ishburs, bet gailiuosi kad tevai tiek sumokejo ...galejo tuos pinigus gereu man atiduot.. ...spiritizma bandzeu, visai ydomu buwo...bet sako kad kai kvieti su svytuokle, tai gali taip but kad cia visai ne dvasia judina ta svytuokle o tawo aura..ir ji tiesiog atsako i visus klausimus teisingai, nes tu kaip ir pac i juos atsakineji o joke dvasia ...
Hm kai syki uzsiminiau pusbroliui, kad visai noreciau nueiti pas tikra bureja na ne kokia apsimetele kokiu pilna, tai jis sake geriau man neiti nes ta bureja atstatys kryziu ir cesnaku. O jei rimtai tai tikiu, kad yra tikru bureju bet manau, kad ~95% is ju yra apsimeteles, o dar ipatingai tie visi zmogenai kuriuos per teli rodo, nu ten tai isvis sarlatanai.
na, taip.... pati nebuciau niekur ejus, nors kazkas va tox moteriskas gal smalsumas visad budavo, bet eit- NE! tai va, sustabde mane vienasyk gatvej. daug ko pripasakojo, daug kas ir ivyko, bet ar as pati tuo patikejau, kad tai ji mano ateiti mate- NZN! tik tiek, kad pasake daug tiesos.... sakau- gal sutapimas visa tai.... nes tiket, kad 'mato' jos visa tai- per daug kraupu.... ir dar.... per kazkur 5 men turiu isteket cia tai isvis.... sitas tai bijau, kad ir neissipildytu.... kraupu.... o nuop tu 'uzkeikimu', jei jie isvis yra- tai yra ir budu apsigint.... va....
____________________
'aš nematomas jūros vėjas.
aš mėnulio ryški šviesa.
aš erdvė ir bekraštis laikas.
aš tik taškas tuštumoje.
aš aukščiausiai pakilęs paukštis.
aš žemiausia žmogaus aistra.
aš jau miręs, nors dar negimęs.
aš esu ir manęs nėra.'
pas tokius dalykus kaip burejas nevaikstau,bet kazkada prie manes kazkokia prisikabino ir sake,kad mano delnai tinka gydymui ar pan.ir mane labai prajuokino...i kazkoki salona burimu norejo nusivest...ai bet galvoju,kai as jau uzgydysiu per snuki su tokiu gydomuoju delnu,jei dar mane nervins ir nuejau,kad susilaikyciau.
spiritizmu kai maza buvau uzsiiminejau...
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism.
_____________________
Aš gerai rusiškai keikiuosi.
Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs.
_________________
svarbiausios gyvenimo tiesos:
1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi.
2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug.
3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi.
4. Aluje nepaskęsi
5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi.
6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus.
7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos.
8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus.
to be continued..
Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
visi tie burejai tikri sarlatanai. paprasciausiai daufg knygu pasiskaite, ypac apie psichologija. bureja sneka sneka, o tu atsirenki, kas tau tinka ir paskui sakai, "aha, teisybe". o kiek nesamoniu priburia, visiems dzin. dar daug ka daro ir saviitaiga. horoskopu kurejai is to ir gyvena.is ryto paskatai horoskopa, ir ten paraso ka tau bus xrenova diena, ir ne duok dieve, kad horoskopais tiki. pats to nenoredamas save tai isitiknsi kazkur pasamoneje, ir po to tik nervu ir raumenu deka is tikruju taip ir bus.
mano mama bureja Ragana bent ji jau save tokia lajko
turi tas Taro kortas ir kiek jai teko burt taj viskas tiesa... Mama turi daug knygu apie dvasias, spiritizma... Ji tiki tokiais dalykajs ir yra viska bandziusi, ishbandzisui... uch...zhiauri ta mano mama
wiena karta pas bureja nuejom ant bajerio paeme 5 lt uzh burima bet wisokiu nesamoniu pasake wisa diena zhwengiau...pasake kad pabegsiu ish westuwiu DDD
____________________
You laugh at me because I'm different. I laugh at you because You're the same.
burejos tay nepatinka man... shiayp megstu burtis su drawgem wisokiays pagoniu burtays ish zholeliu... arba burtays ish "shesheliu knygos", kurie sunkiays iskaytomi tachiaw weyksmingi...
o del spiritizmo tay... bandzhiaw kazhkada, bet netikiu... nes ishpranashawja grynas nesamones, kurios niekada neishsipildo..
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. birželio 10 d. 07:31:04
geriau ateities keitimas
____________________
gyvenimas lyg tekanti upė... nieko nėra pastovaus... paranoiškos mintys, fantasmagoriškam pasaulėly
2005 m. birželio 9 d. 11:26:16
____________________
I want more than I am
2005 m. sausio 17 d. 16:31:50
2005 m. sausio 17 d. 15:15:42
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2005 m. sausio 14 d. 15:51:09
____________________
Zmogaus didybe tuo ir didi, kad jis suvokia savo menkyste. K.Sirvydas
2005 m. sausio 14 d. 15:49:48
____________________
nenorek, kad per diena pastatytum tai kas statoma metus,,,,
2005 m. sausio 14 d. 15:44:30
____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
2005 m. sausio 13 d. 19:59:52
____________________
[url][/url]
2005 m. sausio 13 d. 17:43:58
2005 m. sausio 13 d. 17:40:16
2005 m. sausio 13 d. 17:20:42
o spiritizmu vos vos nebandzeu uzsimt!
____________________
Jegaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2004 m. gruodžio 28 d. 13:12:39
____________________
'aš nematomas jūros vėjas. aš mėnulio ryški šviesa. aš erdvė ir bekraštis laikas. aš tik taškas tuštumoje. aš aukščiausiai pakilęs paukštis. aš žemiausia žmogaus aistra. aš jau miręs, nors dar negimęs. aš esu ir manęs nėra.'
2004 m. gruodžio 2 d. 14:00:35
spiritizmu kai maza buvau uzsiiminejau...
____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
2004 m. gruodžio 2 d. 14:00:21
____________________
...o aš turiu gitarą...
2004 m. lapkričio 7 d. 19:02:38
2004 m. lapkričio 7 d. 18:56:31
2004 m. lapkričio 5 d. 18:41:11
turi tas Taro kortas ir kiek jai teko burt taj viskas tiesa...
____________________
[img]http://images.google.lt/images?q=tbn:xtJQ6NvTL_wJ:www.gent.be/gent/historis/monument/gravensteen/en/collecties/kzwakzinnigenbed.jpg[/img]
2004 m. lapkričio 5 d. 12:56:43
____________________
You laugh at me because I'm different. I laugh at you because You're the same.
2004 m. lapkričio 5 d. 12:12:44
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 5 d. 10:00:32
o del spiritizmo tay... bandzhiaw kazhkada, bet netikiu... nes ishpranashawja grynas nesamones, kurios niekada neishsipildo..