Na manau lietuvos populiariausias daininikas yrawaras , na o atlikeja tai :Atlanta, bet jau taip sako dauguma mano apklaustu..Na o geriausia lietuwiska grupe yra :G&G Sindikatas....bent tai yra mano nuomone...
____________________
i m Alive
[img]http://officialmixtapes.co.uk/catalog/images/2pac%20outlaw%20warriorz.jpg[/img]
ankschew mane galejot pazhint kajp wIn-mOd-b0t2xy_3d
Tear_Of_Blood rašė: geriausia grupe? aisku kad telebimbam ;]]
zinok o apie juos ir nepagalvojaw... tikraj... nu bet paskutiniu metu nieko idomaus nebesukuria... bet turint galvoje visus ju nuopelnus taj jie tikrai geriausi
;]] mylekim uz tai,ka sukure anksciau, o nuo rudens gal vel prasides ju kurybinis procesas;]]
Tear_Of_Blood rašė: geriausia grupe? aisku kad telebimbam ;]]
zinok o apie juos ir nepagalvojaw... tikraj... nu bet paskutiniu metu nieko idomaus nebesukuria... bet turint galvoje visus ju nuopelnus taj jie tikrai geriausi
____________________
Jei tavo gyvenimas slysta iš rankų, jei tavo svajonės sudūžta į krantą, o girtas praeivis dainuoja už lango, žinai- VISKAS GERAI, juk likimas tai mėto, tai krato, nuo kito pirmadienio gersim arbatą, o žemė vis sukasi, sukasi ratais, žinai- VISKAS GERAI!
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2005 m. liepos 21 d. 15:27:21
2005 m. liepos 21 d. 12:48:24
____________________
Man daznai i galva ateina protingos mintys, bet kaip gerai, kad man pavyksta nuo ju pabegti :) pa:*
2005 m. liepos 21 d. 10:20:13
____________________
wdf?
2005 m. liepos 17 d. 06:26:35
____________________
i m Alive [img]http://officialmixtapes.co.uk/catalog/images/2pac%20outlaw%20warriorz.jpg[/img] ankschew mane galejot pazhint kajp wIn-mOd-b0t2xy_3d
2005 m. liepos 16 d. 22:11:04
____________________
I never apologize. I'm sorry, but that's just the way I am.
2005 m. liepos 16 d. 17:49:10
____________________
..Pase lo que pase cueste lo que cueste..
2005 m. liepos 16 d. 16:39:10
2005 m. liepos 16 d. 16:38:51
2005 m. liepos 16 d. 16:32:39
____________________
sweiki!
2005 m. liepos 16 d. 09:12:16
2005 m. liepos 15 d. 23:31:33
2005 m. liepos 14 d. 18:28:31
2005 m. liepos 14 d. 18:15:22
geriausia grupe? aisku kad telebimbam ;]]
zinok o apie juos ir nepagalvojaw... tikraj... nu bet paskutiniu metu nieko idomaus nebesukuria... bet turint galvoje visus ju nuopelnus taj jie tikrai geriausi
;]] mylekim uz tai,ka sukure anksciau, o nuo rudens gal vel prasides ju kurybinis procesas;]]
2005 m. liepos 14 d. 18:09:37
geriausia grupe? aisku kad telebimbam ;]]
zinok o apie juos ir nepagalvojaw... tikraj... nu bet paskutiniu metu nieko idomaus nebesukuria... bet turint galvoje visus ju nuopelnus taj jie tikrai geriausi
2005 m. liepos 14 d. 15:38:05
2005 m. liepos 14 d. 05:21:48
2005 m. liepos 9 d. 18:23:06
____________________
Jei tavo gyvenimas slysta iš rankų, jei tavo svajonės sudūžta į krantą, o girtas praeivis dainuoja už lango, žinai- VISKAS GERAI, juk likimas tai mėto, tai krato, nuo kito pirmadienio gersim arbatą, o žemė vis sukasi, sukasi ratais, žinai- VISKAS GERAI!
2005 m. liepos 9 d. 16:19:59
2005 m. liepos 9 d. 16:11:09
2005 m. liepos 9 d. 16:06:57
____________________
mano asmenybe remia stoga... neieskokime nepaprastumo, geriau pastebekime paprastuma....