Muzika vertinu pagal : techniskuma , originaluma , unikaluma. Popsas - isigimimas , o visokios mango , delfinai ir t.t - tera muzika , kuria galima monipuoliuoti zmones , sukti pinigus. I sia industrija idedamos bapkes ,ir nulis nuosirdumo , sudetingumo.Todel rodau Fuck'a tiems prodiuseriaism ir atlikejams ( sorry , ka izeidziau , tokia mano nuomone)
Mandragora - bene texniskiausia grupe baltijos regione.Pasizymi tiek ispudinga texnika , tiek originalumu.Ka gi , vyrukams po 30 ir daugiau metu.///
Katedra - legenda ir kultas. Pzdc , kuri dar grupe lietuvoje gyvuoja jau 18 metu ir dar netapo popsu ? Ogi katedra maladiec ,seniai sukuria pragara su savo trash / heavy metal.Tuo labiau , kad grupes texnikos ivaldymas , be abejo patirtis , tiek originalumas , tiek isgarsejimas dar sovietmieciu , kada buvo ryskiai ignoruojama is vakaru sklindama muzika ar ten idejos....o ka bepasakyti apie tokius smotus " Mes - Jega " , "Akmenys" , " Dvasiu Selsmas" ...pzdc - aziotazas ir respectas~!
Ghostrom - daugiausiais pasiekusi @ Lt grupe , stebinanti Unikalumu , Superine texnika , puikia muzikine harmonja + atmosfera.nerealus albumai irasyti pries 10 ir daugiau metu Svedijoje , talkinant Dan Swano.Uzgirdus juos nepatikesit kad taip vare lietuvaiciai beje , pirmam albume vokalo partijas iriaumojo ( labai gerai ) True Sabaka - marius berenis is Zas .
Girnu Giesmes , Donis - be komentaru.
Naujas debiutas industrineje scenoje - Lauxna Lauksna daug zadantis projektas
Analines Fekalines idejos nesejai GROL - laukiu ju albo!!!!!
Anal Grind Is My Way!
Terra Cremata ( kaip gi cia nepaminesi savo draugu ) Agresyvus , kartai melodingas Blackas . Deja , tiek Mariui , tiek Viktorui , tiek Justei reiketu padirbeti ties gitarinemis savomis soluotemis , susigrojimo (!) .Lauryno voklas ( tiksliau screemingas growlingas ) pritrenkiantis! manau , po keleriu meteliu turesim galinga Blacko banda.Sekmes kuryboje.
NAHASH .0 ka ir pasakyti , naujas albumas - SPROGIMAS !!!!!!!!! Pzdc , geresnes blacko grupes nera baltijos teritorijoje .Nors blackui ir nereikia ispudingesnes technikos , taciau nahash irodo jog instrumentu valdo geriau negu kiti.
ANTIS . Be komentaru. demesio verta grupe
kas liecia DJ , tai Astralas , Pagalve , Pussy Shaver , ir Android'as - man geriausi.
siaip kiekvienam pagal skoni....
____________________
Muzika , Merginos , Mokslas ir t.t
na nera normaliu grupiu lietuvoj...ansciau tai bent sis tas o dabar mango baigia visus augalus apdainuoti, bavarija visas spalvas apiedopti, delfinai apie dangaus kunus nusigrybauja....o geltona nu ji gelto ir to uztenka....cia tai ka lietuvoj groja suda is didziosios raides nori stauk nori rek bet taip yra....
____________________
Nėra laiko mąstyti apie mirtį, neužtenka laiko gyventi....
Tai kad Lietuvoj geru grupiu nebera. Anksciau tai gal rebelheart, pelenai, rojaus tuzai, bix'ai. dabar nieko nebeliko.niurus vaizdelis ant lietuvos zemeles.
jei pradejom apie skamp ir apie tai kad jie vyksta uz atlanto tai galiu papasakot toki bajeri ... buvom ju koncerte ir vedejas pristatydamas juos sako : '' skamp tiesiai is londono pas mus .. per atlanto vandenyna perisgavo ir atvyko cia '' .........
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2004 m. gruodžio 27 d. 15:29:39
____________________
[img]http://www.black-and-blue.net/limecircuitsm.gif[/img] Kur bundanti gamta - ten ir aš!
2004 m. gruodžio 27 d. 15:27:07
Mandragora - bene texniskiausia grupe baltijos regione.Pasizymi tiek ispudinga texnika , tiek originalumu.Ka gi , vyrukams po 30 ir daugiau metu.///
Katedra - legenda ir kultas. Pzdc , kuri dar grupe lietuvoje gyvuoja jau 18 metu ir dar netapo popsu ? Ogi katedra maladiec ,seniai sukuria pragara su savo trash / heavy metal.Tuo labiau , kad grupes texnikos ivaldymas , be abejo patirtis , tiek originalumas , tiek isgarsejimas dar sovietmieciu , kada buvo ryskiai ignoruojama is vakaru sklindama muzika ar ten idejos....o ka bepasakyti apie tokius smotus " Mes - Jega " , "Akmenys" , " Dvasiu Selsmas" ...pzdc - aziotazas ir respectas~!
Ghostrom - daugiausiais pasiekusi @ Lt grupe , stebinanti Unikalumu , Superine texnika , puikia muzikine harmonja + atmosfera.nerealus albumai irasyti pries 10 ir daugiau metu Svedijoje , talkinant Dan Swano.Uzgirdus juos nepatikesit kad taip vare lietuvaiciai
Girnu Giesmes , Donis - be komentaru.
Naujas debiutas industrineje scenoje - Lauxna Lauksna daug zadantis projektas
Analines Fekalines idejos nesejai GROL - laukiu ju albo!!!!!
Anal Grind Is My Way!
Terra Cremata ( kaip gi cia nepaminesi savo draugu
NAHASH .0 ka ir pasakyti , naujas albumas - SPROGIMAS !!!!!!!!! Pzdc , geresnes blacko grupes nera baltijos teritorijoje .Nors blackui ir nereikia ispudingesnes technikos , taciau nahash irodo jog instrumentu valdo geriau negu kiti.
ANTIS . Be komentaru. demesio verta grupe
kas liecia DJ , tai Astralas , Pagalve , Pussy Shaver , ir Android'as - man geriausi.
siaip kiekvienam pagal skoni....
____________________
Muzika , Merginos , Mokslas ir t.t
2004 m. gruodžio 20 d. 18:24:03
2004 m. gruodžio 19 d. 19:26:32
____________________
Nėra laiko mąstyti apie mirtį, neužtenka laiko gyventi....
2004 m. gruodžio 6 d. 16:58:15
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2004 m. gruodžio 6 d. 11:29:41
____________________
Aurelija Viluckyte MikJ
2004 m. lapkričio 23 d. 12:13:39
____________________
...o aš turiu gitarą...
2004 m. lapkričio 22 d. 17:45:38
____________________
Ar tiki i Dieva? Ne, as tikiu i John'a Lennon'a
2004 m. lapkričio 22 d. 17:19:12
2004 m. lapkričio 22 d. 12:11:53
____________________
Per aspera ad astra...
2004 m. lapkričio 22 d. 12:10:28
____________________
Gyvenu tam kad gyvenčiau, o ne tam kad egzistuočiau! :O)
2004 m. lapkričio 21 d. 12:26:05
2004 m. lapkričio 21 d. 12:17:33
2 Biplan
3 Gintare
____________________
Gyvanymas yra grazus :)
2004 m. lapkričio 20 d. 17:55:55
2004 m. lapkričio 20 d. 17:21:19
____________________
Show me ya lighter Dat's brighter I R buffaalo jamaican fighter Real dreadlocks no joker Admiral rasta ganja smoker:-S ~eGleetia~
2004 m. lapkričio 13 d. 17:56:13
____________________
...
2004 m. lapkričio 13 d. 15:12:29
2004 m. lapkričio 13 d. 15:06:03
____________________
Kodėl turime taukšti nesąmones, kad jaustumėmės patogiai?
2004 m. lapkričio 12 d. 20:30:52
2004 m. lapkričio 12 d. 20:28:25