na man nera tokios grupes kuios visos dainos patiktu.kaikuriu tik po viena gabaliuka patinka.bet pes pjankes geriausia buna zvagulis ir sadunai.na dar kitokios tokio tipo dainos.
____________________
" Būtent toks ir yra gyvenimo tikslas: gyventi taip, kad ir po mirties liktum gyvas. "
M. Džalilis
Man geriausi BiplanGroja visada gyvai
Apdovanojimai manau nieko nereiskia,nes balsuoja 11-13m.vaikuciai,kurie nelabai nusimano apie muzika,ir ju muzikinis "skonis" kaiciasi kas dvi savaites
Na aisku, kad Amberlife!!!
Jis nelenda y lietuvisko popso stiliu, o pats jy kuria!
Kitos lietuvos grupes galetu is jo daug ko pasimokyti.
Na dar galeciau pamineti SH, Rebelheart arba Weekends, jie dar neispuikia ir paprasti zmogeliukai
grinder rašė: frekenbok, lagamino turinys, vonia, senukai bites, mano juodoji sesuo, sportas..zodziu tikraiira neblogai, tik gaila kad jie neislenda is underground..
shitos grupes pilnay galetu ishlyst ish undergruond [ir zhinoma dawg kitu...] tachiaw to padaryti neleydzhia lietuwiay su sawo unreal kulrtoora ir suwokimu, kad popsas ir tay kas patinka dawgumay yra geray!
frekenbok, lagamino turinys, vonia, senukai bites, mano juodoji sesuo, sportas..zodziu tikraiira neblogai, tik gaila kad jie neislenda is underground..
ish estrados "princu" ir "princesiu" neistengchiaw iwardinti ney wieno kayp tkr gero muzikanto ar bent jaw atlikejo... o ish undergroundo yra lb dawg:
konektas, karuna, shmekla, wiper, NL [] ir dawg kitu...
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2004 m. lapkričio 11 d. 17:20:16
____________________
black celebration.
2004 m. lapkričio 11 d. 16:49:34
____________________
" Būtent toks ir yra gyvenimo tikslas: gyventi taip, kad ir po mirties liktum gyvas. " M. Džalilis
2004 m. lapkričio 10 d. 22:26:46
2004 m. lapkričio 10 d. 22:24:38
2004 m. lapkričio 10 d. 14:37:34
Apdovanojimai manau nieko nereiskia,nes balsuoja 11-13m.vaikuciai,kurie nelabai nusimano apie muzika,ir ju muzikinis "skonis" kaiciasi kas dvi savaites
2004 m. lapkričio 10 d. 14:09:54
Jis nelenda y lietuvisko popso stiliu, o pats jy kuria!
Kitos lietuvos grupes galetu is jo daug ko pasimokyti.
Na dar galeciau pamineti SH, Rebelheart arba Weekends, jie dar neispuikia ir paprasti zmogeliukai
____________________
www.goodcharlotte.visiems.lt
2004 m. lapkričio 10 d. 13:29:45
____________________
Life is not a game. Don't play with your life.
2004 m. lapkričio 10 d. 11:22:39
2004 m. lapkričio 7 d. 15:53:15
frekenbok, lagamino turinys, vonia, senukai bites, mano juodoji sesuo, sportas..zodziu tikraiira neblogai, tik gaila kad jie neislenda is underground..
2004 m. lapkričio 7 d. 15:52:38
____________________
Don’t ever let anybody tell you music is stupid. Fucking assholes! (John Frusciante)
2004 m. lapkričio 7 d. 15:49:18
2004 m. lapkričio 7 d. 15:46:41
konektas, karuna, shmekla, wiper, NL [
2004 m. lapkričio 5 d. 21:52:08
____________________
n00bs will destroy world....
2004 m. lapkričio 5 d. 19:48:03
2004 m. lapkričio 5 d. 16:29:22
2004 m. lapkričio 5 d. 15:33:43
____________________
Roses are red, violets are blue, I am schizophrenic and so am I
2004 m. lapkričio 5 d. 15:28:32
2004 m. lapkričio 5 d. 15:21:13
2004 m. spalio 31 d. 20:17:11
o jei rimtaj taj net nzn...
2004 m. spalio 29 d. 23:17:11