____________________
‚‘Mano sakinį nuryki. Prieš tai pasverk, neužsigerk. Turi ką pridurt? Įtark. Mano žodžiai prasmingi. Nesijuok mintyse, nes mano mintys tave girdi. Nebūk kandus, nebaigiau takto. Viskas tau - nepamiršk šio fakto.‘‘
mano manymu jog geriausia yra Pirmo Invalidumo Grupe. O jei rimtai kalbet, tai butu gan sunku pasakyti, nes lietuvoj tiek daug slamsto, kuris uzvercia visa kas yra gero. Nenoriu atrodyti banaliai, bet turbut Skamp ir G&G Sindikatas. Gal meskiukai... ai...
_Mopey_ (Užblokuotas)
2004 m. spalio 21 d. 14:11:25
Siaip durnai cia pasakei marciauxx.Nei tiksliai suformuluotas klausimas nei dar kas.
Bet jei jau tenka rinktis is visiskai visu lietuvos grupiu,tai butu dvi olly ir Dissimulation.
____________________
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31014739
Have you ever wondered what`s it like to be a vampire?
man gereusi sh ir atika
daugiausiu gerbeju man atrodo kad turi foje arba skampai (nors nei vieni nei kiti nera man labaj jau prie sirdies)
daugiausei apdovanojimu man atrodo kad yra susislavusios mango (bet kas is to kad jos ne dajnuot normalei nemoka, bei atrodo kajp is stoties)
____________________
Who loves the Offspring ? - ME
[img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
wisos grupes kazhkam yra gerewsios,nes jos wisos turi sawu fanu..na o del apdowanojimu, taj newisada geriauwsios grupes juos gawna - gawna tie, kurie turi dawg fanoo..na, man asmenishkaj gerewsi G&G
ishviso geriausia grupe.. kaip suprast..? geriausia rocko; geriausia metalo; geriausia popso ir t.t. tai suprantu.. galima pasakyt.. bet apskritai tai neymanoma..
pf... ziurint i gerbejus ar i apdovanojimus tai tikrai nekas gautusi, bent as manau kad buvo tai Antis. Is dabartiniu gyvuojanciu tai gal mountainside...
ta kuri, kuria gera muzika, nes apdovanojimai nieko nereiskia, kai renka visokie nevisprociai, o gerbejai - tai 12-13 metu vaikai(arba vyresni su tokiu protu) nelabai dar pavadinsi, nes nelabai patys supranta ko nori.
____________________
Angels was the first song Robbie Williams and Guy Chambers co-wrote together, and it was finished in under 30 minutes! To this day, it remains Robbie's most famous and loved song.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2004 m. spalio 23 d. 14:18:19
____________________
‚‘Mano sakinį nuryki. Prieš tai pasverk, neužsigerk. Turi ką pridurt? Įtark. Mano žodžiai prasmingi. Nesijuok mintyse, nes mano mintys tave girdi. Nebūk kandus, nebaigiau takto. Viskas tau - nepamiršk šio fakto.‘‘
2004 m. spalio 23 d. 12:45:46
____________________
I like my coffee black as my metal.
2004 m. spalio 22 d. 19:28:13
2004 m. spalio 22 d. 19:16:39
2004 m. spalio 22 d. 19:10:24
2004 m. spalio 22 d. 14:28:38
2004 m. spalio 21 d. 20:39:10
____________________
Niekada nežinai, ar pakelsi rankas, ar atmerkęs akis dar išvysi šviesas.
2004 m. spalio 21 d. 14:11:25
Bet jei jau tenka rinktis is visiskai visu lietuvos grupiu,tai butu dvi
____________________
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31014739 Have you ever wondered what`s it like to be a vampire?
2004 m. spalio 21 d. 11:04:17
daugiausiu gerbeju man atrodo kad turi foje arba skampai (nors nei vieni nei kiti nera man labaj jau prie sirdies)
daugiausei apdovanojimu man atrodo kad yra susislavusios mango (bet kas is to kad jos ne dajnuot normalei nemoka, bei atrodo kajp is stoties)
2004 m. spalio 20 d. 20:18:43
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2004 m. spalio 20 d. 17:28:49
2004 m. spalio 20 d. 16:11:34
2004 m. spalio 20 d. 12:45:18
2004 m. spalio 19 d. 21:23:25
____________________
life is a beautifull thing..sometimes http://www.placebo.ten.lt/
2004 m. spalio 19 d. 21:19:34
____________________
www.jukebox.lt
2004 m. spalio 19 d. 21:17:33
____________________
Parašas.
2004 m. spalio 19 d. 21:05:48
gaila kad lietuva valdo popsas
2004 m. spalio 19 d. 18:32:43
2004 m. spalio 19 d. 18:29:22
____________________
Angels was the first song Robbie Williams and Guy Chambers co-wrote together, and it was finished in under 30 minutes! To this day, it remains Robbie's most famous and loved song.
2004 m. spalio 19 d. 18:26:59