Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kuri grupė Lietuvoje geriausia?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456789 ... 25
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
TakeYourTime
2008 m. birželio 12 d. 16:56:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
TakeYourTime rašė:
lietusryte rašė:
Užsikalė pakankamai pinigėlių.

jo jo? aš tikiuos tu juokauji? Jie iš tos muzikos net nepragyveno, iš kur tie pinigėliai?

Tai ir nebūtinai turi pragyvent.Kalbu apie debilišką jų išsiskyrimą..reiškias jie nieko daugiau ir nesugeba padaryt.Normalios grupės taip nežaidžia.O čia rodo,kad jau baigės viso įdėjos ir dingo originalumas.O pasišaipyti iš Dviratuko,bet kas gali...

Tai aš suprantu tavo kitas mintis, bet man būtent tie pinigėliai užkliuvo ;p

nežinau baigės ten ar nesibaigė tos įdėjos, bet man jie patiko, nors ir nieko ultra naujo iš jų neišgirdau. O tas dviratukas juk nebuvo jų kažkoks hit'as, pajuokavo ir tiek.


Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 16:43:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TakeYourTime rašė:
lietusryte rašė:
Užsikalė pakankamai pinigėlių.

jo jo? aš tikiuos tu juokauji? Jie iš tos muzikos net nepragyveno, iš kur tie pinigėliai?

Tai ir nebūtinai turi pragyvent.Kalbu apie debilišką jų išsiskyrimą..reiškias jie nieko daugiau ir nesugeba padaryt.Normalios grupės taip nežaidžia.O čia rodo,kad jau baigės viso įdėjos ir dingo originalumas.O pasišaipyti iš Dviratuko,bet kas gali...

Atsakyti
TakeYourTime
2008 m. birželio 12 d. 16:40:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Užsikalė pakankamai pinigėlių.

jo jo? aš tikiuos tu juokauji? Jie iš tos muzikos net nepragyveno, iš kur tie pinigėliai?

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 16:38:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
lietusryte, nervini ;} Žvelgi į viską tik iš neigiamos pusės.

Supranti, originalūs jie ar neoriginalūs, bet Gravel buvo įnešę gyvybės mūsų muzikos scenoje. Jie buvo įdomūs, MAN jie buvo įdomūs.

Galų gale, paklausyk „Kur žiūri mamos, kur žiūri tėvai“ ar pvz. „Trust“. Palygink jas su kitų lietuvos rock atlikėjų muzika ir nuoširdžiai, pridėjęs ranką prie širdies pasakyk: negi tos dainos tokios blogos? Negi visi kiti groja tikrai geriau?

Atsakant į temą, man asmeniškai Gravel buvo ir tebėra daugiausia reiškianti Lietuvos grupė ir dėl to dedu juos į pirmą poziciją.

Nesakau kad tos dainos blogos.Gal net visai nieko,bet nematau už ką juos taip užkelt aukštai.Plius nesupratau,kodėl Sinickis ant Mamontovo varė...Man tai atrodo kvaila...

Atsakyti

2008 m. birželio 12 d. 16:37:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte, nervini ;} Žvelgi į viską tik iš neigiamos pusės.

Supranti, originalūs jie ar neoriginalūs, bet Gravel buvo įnešę gyvybės mūsų muzikos scenoje. Jie buvo įdomūs, MAN jie buvo įdomūs.

Galų gale, paklausyk „Kur žiūri mamos, kur žiūri tėvai“ ar pvz. „Trust“. Palygink jas su kitų lietuvos rock atlikėjų muzika ir nuoširdžiai, pridėjęs ranką prie širdies pasakyk: negi tos dainos tokios blogos? Negi visi kiti groja tikrai geriau?

Atsakant į temą, man asmeniškai Gravel buvo ir tebėra daugiausia reiškianti Lietuvos grupė ir dėl to dedu juos į pirmą poziciją.

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 12 d. 13:47:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką dar norėčiau apie Gravel pasakyt - stengdamiesi būti originalūs,tapo labai neoriginalūs.O kodėl išsiskyrė?Užsikalė pakankamai pinigėlių,ir gerbėjų [ypač moteriškos lyties] turėjo pakankamai,tai galvoja - Ką čia apgaudinėsim publiką toliau...Nebesugalvojam nieko originalesnio,tai išsiskirkim...

Atsakyti
Dilgele
2008 m. birželio 12 d. 00:46:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gravel pro visus galus brukamas orginalumas-unikalumas man ties gerkle. Bet tai ką.. Tegul.

Axis ir Brainers palaikau. Gal dar kas nors gero iš COB ateity bus.

Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2008 m. birželio 12 d. 00:34:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gravel ir aš geriausia nepavadinčiau.
Foje šiuo atveju idealiai tinka.

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 11 d. 22:08:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
frize rašė:
lietusryte rašė:
....Imkit pavyzdį iš Happyendless - tikrai originalūs klipai,negėda užsieniui parodyt...

Tai kad tokie kaip Happyendless - retenybe Lietuvoj...

Happyendless jau gyvuoja apie 10 metų.Tik paskutiniu metu ėmė labiau populiarėti.

Atsakyti
frize
2008 m. birželio 11 d. 21:52:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
....Imkit pavyzdį iš Happyendless - tikrai originalūs klipai,negėda užsieniui parodyt...

Tai kad tokie kaip Happyendless - retenybe Lietuvoj...

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 11 d. 21:41:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gravel - tikrai negeriausi.Jų išsiskirimas tai tik patvirtina.

Atsakyti
braskiote
2008 m. birželio 11 d. 21:00:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gravel ir Foje.. deja nei vienos jau nebera.. bet jos paliko daug puikiu kuriniu kuriais vis dar galim dziaugtis

____________________
:)
Atsakyti
neruse
2008 m. birželio 10 d. 22:23:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vaje, labai daug patinkančių, bet paminėsiu keletą.

I.R., Mamontovas, Sportas, Kernagis, Caramel Members, Arbata, Atika, Lemon Joy, Requiem, Katedra, Atalyja, Magic Mushrooms, Flamingo etc. etc


____________________
Too young to care.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 10 d. 14:52:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kas dėl Gravel - geriausias dalykas,ką jie galėjo padaryti - Išsiskirti.Vo matėsi,kad berniukams reikėjo šlovės ir pinigėlių.Net šlykštu,kai norėdami į save atkreipti dėmesį ''varo'' ant Mamontovo,arba ten šaiposi iš ''Dviratuko''.O patys grojo pačią paprasčiausią muzikikę - kaip kokie Brainers.Tik klube ar pub'e jiems tinka groti,nes tai tik labai vidutiniškos dainelės.O kas dar man užkliuvo - jei nusprendi dainas dainuoti angliškai,tai sukurk gerą dainą,kad nebūtų gėda - o dabar tekstai be ryšio - jokios prasmės,o ir prikolo jokio.Klipas tai iš vis - labai blanki užsienio video klipų kopija.Imkit pavyzdį iš Happyendless - tikrai originalūs klipai,negėda užsieniui parodyt...

Atsakyti
alamanda
2008 m. birželio 10 d. 12:13:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gravel

____________________
Be yourself by yourself
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 9 d. 23:18:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
InFamOus_DoMiniOn_ rašė:
lietusryte rašė:
Sand rašė:
O geriausia grupe buvo FOJE, db shnipshtas, popsas uzvalde LT!

Popsas užvaldė Lt,prieš 10 metų,nors ne popso grupės buvo gyvos,jos tik turėjo savo gerbėjų ratą....O dabar - viskas atsigauna....Net muzikos kritikai,tai pastebi...

Na jau atsigauna...Su realybes sou "zvaigzdemis", "Yvomis" ir kt.Lietuvos muzika tikrai atsigaus

Tos realybės šou žvaigždės,ar Yvos - visada išliks...O ir Foje laikais buvo Paltinienė.Esmė ta,kad dabar atsoranda naujų,perspektyvių grupių,o ir senesnės grupės labiau vertinamos.

Atsakyti
Darkshines
2008 m. birželio 9 d. 21:41:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerų grupių ne vien "paviršiuje' yra. Man asmeniškai kažkas magiško ir nepakartojamo yra Vilkduja. Jei kur pamatysit, kad jie groja, nepraleiskit progos ir ateikit, nepasigailėsit. Tikrai, magiška atmosfera, į nieką nepanaši unikali muzika, mįslingi tekstai...
Taip pat Svefn-g-Englr, rami muzika, kai esi pavargęs nuo visko, pakyli kitan lygmenin, atsipalaiduoji, pailsi, bet tūsui netinka, tik relaxui. (beje, jų koncertas visai greitai)

Atsakyti
InFamOus_DoMiniOn_
2008 m. birželio 9 d. 21:34:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Sand rašė:
O geriausia grupe buvo FOJE, db shnipshtas, popsas uzvalde LT!

Popsas užvaldė Lt,prieš 10 metų,nors ne popso grupės buvo gyvos,jos tik turėjo savo gerbėjų ratą....O dabar - viskas atsigauna....Net muzikos kritikai,tai pastebi...

Na jau atsigauna...Su realybes sou "zvaigzdemis", "Yvomis" ir kt.Lietuvos muzika tikrai atsigaus

Atsakyti
Sand
2008 m. birželio 9 d. 19:29:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O geriausia grupe buvo FOJE, db shnipshtas, popsas uzvalde LT!

____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
Atsakyti
siurbele
2008 m. birželio 9 d. 17:32:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
stuck rašė:
visos LT grupės š**as išskyrus "Ossasotrium" ar kaip ten

nu tokie komentarai tai patys protingiausi DDD

____________________
o kodėl ne?
Atsakyti
Puslapiai: 123456789 ... 25
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antonio Vivaldi Antonio Vivaldi
9,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 3631
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 178918