G&G sindikatas, K.U.R.W.A. , Zenitas ( nors jau ir nėra šios gruoės) , Foje, Sfera, o iš atlikėjo būtų: Mamontastovas, shamas viesai nieko, Monte, Nasty shit lyg ir tiek
seniau galvojau ,kad isvis nera jokiu geru lietuvisku grupiu,bet klydau po truputi atrandu nuostabiu dainu,na taip tik dainu,nes grupes kurios man patinka yra nekomercines,tai sunku ju dainu rasti o siaip pamilau labai atika.
____________________
My angel guides me through the night,protects my soul from those who fright.
kad ir ka besakysit... FOJE, FOJE, FOJE. gal dabar pagal ju muzika klube nepasoksi, bet vienam ramiai klausyt tai liux. Tai nemirtinga grupe. jos dabar mazai kas klauso, nes, toks stilius- senas dainas klausyt- gruzas.
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. spalio 21 d. 17:17:38
AngelDust rašė: shiuo metu kiek esu mates gyvu pasirodymu tai tikrai labai akyse pakilo REBELHEART
tiesiog nuostabiai skambina, kartais gal netgi progresyvu roka, maisyta su granzhu ir saskambiai persmelgti sietlo dvasios, Tikrai buvau suzavetas, nors nepamenu kad anskchiau jie butu taip gerai groje kaip dabar. Svarbiausia kokybe. Tiesiog labai puikiai susigroja
Tie kas dabar ironiskai shypsosi skaitydami, tiesiog nueikit i ju Live pasirodyma (siulau i unplugged) gali but kad jusu nuomone pasikeis.
Gravel :} originalūs.Tomas Sinickis galbūt balso ir neturi bet jo humoro jausmas mane veža. :} taip pat Foje - nors jų muzikos beveik negirdėjau.bet iš jų fanų pasakojimų - jie nerealūs.na nesiginčysiu.
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
shiuo metu kiek esu mates gyvu pasirodymu tai tikrai labai akyse pakilo REBELHEART
tiesiog nuostabiai skambina, kartais gal netgi progresyvu roka, maisyta su granzhu ir saskambiai persmelgti sietlo dvasios, Tikrai buvau suzavetas, nors nepamenu kad anskchiau jie butu taip gerai groje kaip dabar. Svarbiausia kokybe. Tiesiog labai puikiai susigroja
Tie kas dabar ironiskai shypsosi skaitydami, tiesiog nueikit i ju Live pasirodyma (siulau i unplugged) gali but kad jusu nuomone pasikeis.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. spalio 31 d. 18:06:58
2007 m. spalio 31 d. 08:27:21
Weekends
Amberlife
2007 m. spalio 30 d. 21:40:16
____________________
My angel guides me through the night,protects my soul from those who fright.
2007 m. spalio 30 d. 21:05:27
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2007 m. spalio 30 d. 21:04:01
Na, gal, dar ir Katedra.
____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
2007 m. spalio 30 d. 20:59:34
____________________
Meile, duok man jėgų...
2007 m. spalio 30 d. 18:16:58
____________________
Mokek is saves pasijuokti - kitaip neisgyvensi
2007 m. spalio 29 d. 20:14:46
2007 m. spalio 27 d. 19:18:31
____________________
;)
2007 m. spalio 26 d. 18:43:22
____________________
Lukas. Mazasis gitaristas.
2007 m. spalio 21 d. 17:17:38
shiuo metu kiek esu mates gyvu pasirodymu tai tikrai labai akyse pakilo REBELHEART
tiesiog nuostabiai skambina, kartais gal netgi progresyvu roka, maisyta su granzhu ir saskambiai persmelgti sietlo dvasios, Tikrai buvau suzavetas, nors nepamenu kad anskchiau jie butu taip gerai groje kaip dabar. Svarbiausia kokybe. Tiesiog labai puikiai susigroja
Tie kas dabar ironiskai shypsosi skaitydami, tiesiog nueikit i ju Live pasirodyma (siulau i unplugged) gali but kad jusu nuomone pasikeis.
2007 m. spalio 18 d. 00:56:26
Diktatūra, Siela, Katedra, Dr. Green, Lagamio turinys [gal], Pendelis, Alytaus kapela(
+ Gravel.
____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
2007 m. spalio 17 d. 22:10:20
2007 m. spalio 17 d. 21:00:35
____________________
Topai naujovės atradimai
2007 m. spalio 13 d. 15:42:41
____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
2007 m. spalio 13 d. 15:18:42
____________________
;)
2007 m. spalio 12 d. 22:20:47
Gal foje... Ju asmeniskai negirdejau bet mamos pasakojimai apie grupe tikrai grazus. Gal anksciau ir lietuvoje buvo geri dainininkai
kokie argumentai svarūs,KOKIA nuomonė... aplodismentai tau
2007 m. spalio 12 d. 20:48:57
____________________
Jei nori pasirodyti protingu, tylėk...
2007 m. rugsėjo 19 d. 17:01:42
____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
2007 m. rugsėjo 19 d. 16:08:41
tiesiog nuostabiai skambina, kartais gal netgi progresyvu roka, maisyta su granzhu ir saskambiai persmelgti sietlo dvasios, Tikrai buvau suzavetas, nors nepamenu kad anskchiau jie butu taip gerai groje kaip dabar. Svarbiausia kokybe. Tiesiog labai puikiai susigroja
Tie kas dabar ironiskai shypsosi skaitydami, tiesiog nueikit i ju Live pasirodyma (siulau i unplugged) gali but kad jusu nuomone pasikeis.