Na, iš tiesų, džiugu ir netikėta buvo, kad pakankamai garsų stand uperį atveš, bilietų kainos irgi prieinamos, bet nėra jis tas, už kurio asmeniškai mokėčiau.
Bet tikiuosi, kad kažkas tuos bilietus iššluos ir pramuš geresnių komikų srautą Lietuvon.
Man tai jis so-so. Kai žiūrėjau Get Him To The Greek, labai nepatiko jis(na, jo veikėjas). Gal ir turėjo taip būt, vadinasi, aktorius gerai suvaidino savo personažą. Bet vis tiek, pavyzdžiui, kas žiūri GoT, tai nors ir kokiam filme bus Jack Gleeson'as(Joffrey), vis tiek nekęsit to mažo šūdžiaus :D
Tai va. O šiaip tikiuos išpopuliarės stand-upas lietuvoje, yra tikrai neblogų veikėjų, kurių pasirodymų norėčiau sulaukt Lietuvoje. Nors labai abejoju, kad koks Louis CK atvarytų, bet viltis visada yra :)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. spalio 3 d. 22:19:10
Na, iš tiesų, džiugu ir netikėta buvo, kad pakankamai garsų stand uperį atveš, bilietų kainos irgi prieinamos, bet nėra jis tas, už kurio asmeniškai mokėčiau.
Bet tikiuosi, kad kažkas tuos bilietus iššluos ir pramuš geresnių komikų srautą Lietuvon.
2013 m. spalio 3 d. 22:11:26
Man tai jis so-so. Kai žiūrėjau Get Him To The Greek, labai nepatiko jis(na, jo veikėjas). Gal ir turėjo taip būt, vadinasi, aktorius gerai suvaidino savo personažą. Bet vis tiek, pavyzdžiui, kas žiūri GoT, tai nors ir kokiam filme bus Jack Gleeson'as(Joffrey), vis tiek nekęsit to mažo šūdžiaus :D
Tai va. O šiaip tikiuos išpopuliarės stand-upas lietuvoje, yra tikrai neblogų veikėjų, kurių pasirodymų norėčiau sulaukt Lietuvoje. Nors labai abejoju, kad koks Louis CK atvarytų, bet viltis visada yra :)
____________________
bacon