Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Damon'as Albarn'as: nuo "Blur" iki "The Bad, The Good And The Queen"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 25 d. 19:34:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo, damonas sako kad jis geriausias gitaristas, be jo nieko neiseis, o jis nelb nori grizt

Atsakyti
KaunasLad
2008 m. rugsėjo 25 d. 16:37:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pats D. Albarn yra pasakęs viename interviu, kad groti senas dainas be Coxon'o yra nemalonu. pastarasis, kaip supratau, dar nėra apsisprendęs dėl Blur'ų ateities. man atrodo, kad jam šiek tiek pavydu, tarkim, dėl D. Albarno buvimo dėmesio centre, kai abu lygiaverčiai Blur'ų varikliai buvo.

Blur'ai puiku, nėra ką daugiau čia pridurti. tas pats čia kelių asmenų kritikuojamas Think Tank yra super.

visi tie Gorillaz bent jau man loads of bollocks. nu, nepatinka nors tu ką.
The Good, The Bad And The Queen skamba visai šauniai. tiesa, senokai playeris juos pagavęs buvo.

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 25 d. 15:04:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jis grizo prie gorillaz irgi

Atsakyti
elenioooke
2008 m. rugsėjo 24 d. 21:24:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kadangi pati muzika pradėjau normaliau domėtis gal tik prieš apytiksliai 2,5 metų, Blur'ai buvo vieni pirmųjų TŲ, kurie dar dabar nedingsta iš mano mp3 ir kuriems skirčiau vietą bent asmeninių simpatijų TOP 10.

Ir prisimenu, koks super duper šokas man buvo, kai sužinojau, kad vienos nekenčiamiausių (tuo metu) grupių, t.y. Gorillaz, lyderis buvo tas pats Albarnas. Netikėjau niekaip.

Tada pradėjau Gorillazų klausyt, ir yup, man pradėjo patikt.
BET tai tiesiog smagus, įdomus projektas. Kurį visiškai galėjo sukurti kiti žmonės ir kiti kūrėjai, dabar man Alabrn'o balsas jų kūryboje netgi rėžia ausį. Nes ten parasčiausiai ne jo vieta.

Matyt ir jis pats tai jautė, jei grįžo prie kažko panašesnio į save su The Good, The Bad & The Queen. Kaip po smagaus vakarėlio į darbą, kuris tau tinka ir patinka.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 24 d. 20:07:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bet gorillaz fanams noretusi daugiau gorillaz...

Atsakyti
Dilgele
2008 m. rugsėjo 24 d. 19:42:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man niekaip nesiriša, kaip iš to Gorillaz geriausia gali būt. Neteigiu, kad grupė-projektas blogas, bet visgi — iš visų trijų tikrai labiausiai pop-kultūrai pritaikytas produktas. Net atmetus asmenines simpatijas/antipatijas, pagal kūrybinę skalę.

O Blur aktyvumo klausimas jau atsibodo. Jei pasirodo straipsniai — Albarn'as sako „Blur is over“, Coxon'as — „It isn't for him to decide“. Norėtųs verčiau vietoj visų projektų-grupelių kažko rimto ir naujo iš jų, tų, senųjų.

Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 24 d. 18:16:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
genijus, labai kūrybingas, nelengva sukurt tris geras grupes ir solo karjera pradet.. visi tik apie blur cia senka, o kaip jums gorillaz ar TGTBTQ? asmeniskai tai gorillaz geriausia, nors tik du albumai, nu gal trys jei iskaiciutume g-sides... reik laukt naujo albumo, pazesim ar issiseme jo kuryba... o gal (tikiuosi) geresnis bus, arba bent panasus i demon days

Atsakyti
_nevermind_
2007 m. gruodžio 2 d. 21:13:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
po britpop eros tai selftitled Blur, 13 ir Out of Time.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Dilgele
2007 m. lapkričio 24 d. 23:46:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
Realiai man jie patinka tik po britpop eros, na parklife visai miela

Po britpop eros tai čia kas - Blur, 13 ir Think Tank?
Man keistas atrodo tas jų kūrybos skirstymas, kad, maždaug, iš pradžių britpop, po to - grynai indie/alternative (asmeniškai netaikau). Pernelyg tiesiogiai čia viskas sumalama su britpop populiarumo banga 94-96 ir jos pabaiga po to.
Radiohead'uose buvo labai ryškus perėjimas nuo britpop iki .. . O Blur muzika pasikeitė, taip (kaip ir kokių Oasis, Suede, Pulp; kitos grupės iš vis atkrito po 96-ųjų), bet vis tiek dalis britpopinio skambesio liko.

O va Albarn pranešė jau prieš kelis mėnesius, kad naujo Blur albumo kol kas vis tik nežada. Gaila, tikėjaus, kad 2008m. sulauksiu ir Oasis, ir jų naujų darbų.

Atsakyti
_nevermind_
2007 m. lapkričio 24 d. 11:13:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Think Tank buvo tikrai gerai, bet vistiek toli neprilygo 13, kas buvo tikrai kažkas tookio. O šiaip man blurų kompanija truputi nervina, kad maždaug kas 5 jų daina buna visiškas šlamštas kurio neįmanoma klausyt Visa kita būna labai gerai. Realiai man jie patinka tik po britpop eros, na parklife visai miela TGTBTQ buvo neblogas projektas, bet iki blurų tai toloka

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
elenioooke
2007 m. rugpjūčio 3 d. 12:56:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O aš jau seniai laikau Damon`a genijum. Visi jo projektai turi savo šarmo, nu kažką TOKIO. Man jis- viena ryškiausių asmenybių muzikos istorijoje. Man asmeniškai .
Be to, nemanau, kad Blur žlugo išėjus Graham`ui. Tiesa, paskutinysis jų albumas, "Think Tank" buvo jau visiškai kitoks ir vargu ar beturėjo ką bendro su pradine Blur`ų kūryba, bet tikrai nemanau, kad buvo prastesnis. Tiesiog kitoks.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Dilgele
2007 m. rugpjūčio 3 d. 00:46:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perskaičiau savo seną pranešimą, kokią klaidą įvėliau.;> Taisaus - *Coxon.

Aha, atsikūrė ir dar šiais metais žada išleist naują albumą. Smagu, kad abudu, nes būtent jie buvo Blur'ų „varomoji jėga“. Albumas bet kokiu atveju bus populiarus, tik įdomu, ar tikrai bus to vertas.: )


Atsakyti
k_b
2007 m. rugpjūčio 3 d. 00:13:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taigi blur`ai kiek girdejau rudeni turi atsikurti kartu su geriausiu geriausiu draugu, kaip supratau pavyko susitaikyti, tai tikiuos bus galima isvysti kazka tikrai GERO :> didele pagarba siam zmogui uz tai ka jis daro... ;>

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
otoww
2007 m. rugpjūčio 3 d. 00:02:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blur viena megstamiausiu mano grupiu.Britpop niekada nemirs...

____________________
taskomes.........
Atsakyti
Dilgele
2007 m. gegužės 28 d. 15:28:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano (ir ne tik) nuomone - „Blur“ yra D. Albarn + G. Koxon.
Pačiam Albarnui nepavyko pasiekti tiek, kiek jiems dviems būnant grupėje. Jis, žinoma, kūrybingas žmogus ir žinoma asmenybė, tik kad, manau, geriausi jo laikai jau praeity.

„Gorillaz“ projektas buvo gana įspūdingas (prasidėjo visi tie piešti klipai ir t.t.). Muzika manęs „neužkabino“, neklausiau.

„TGTBTQ“ - daug mielesnis mano ausiai projektas. Tik kad nemažą dalį populiarumo jai atnešė būtent Albarn'o vardas (senieji gerbėjai ir t.t.), Geros, gražios melancholiškos dainos.: ) Bet nori nenori imi lyginti su Blur'ais, o taip gerai, kaip buvo, manau, daugiau nebus.

Visgi - laukiu naujų Damon'o darbų (su „Blur“ - ypač). Nemiręs dar.: )

Atsakyti
liberteen
2007 m. gegužės 28 d. 11:36:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką manote apie vieną produktyviausių britpopo žvaigždžių?
Jau Istorija ar dar Gyvas?

____________________
Gera MuZikA gali žirafą paversti smaugliu
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Omega (LT) Omega (LT)
3,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 308
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 455199