Bet kaip visi kalba... Kalba nesamones, o galvoja turbut, kad zino... Nickelback ar kaip ten nera grunge... FOJE, Sugarcult, the sweet, sportas, armatura - labai labai abejociau ar cia grunge... Prasau labai - nerasykit jei nieko nenusimanot...
nu, visiems zinoma ketveriuke-Pearl jam,Soundgarden, Alice in chains, Nirvana;
be ju - Screaming Trees, Mother love bone, Mudhoney, GALBUT Hole. del Stone temple pilots tai nzn ar ten grunge... ;]]
Bijau kad nieko naujo ne pasakisiu,
man grunge asocijojasi su:
Nirvana, Stone temple pilots, Soundgarden, nu ir Pear jam.
Tame pat kataloge dar guli (bet vargu ar tai grunge, galbut kažkas panašaus...) : Pitchshifter, Nailbomb, Tequilajazzz, Deftones??, Uratsakidogi, Korol i Shut, Weezer?
zn zmogau, kad ten nesamones pradejo detis. bet man jis naudingas del grupiu diskografiju. visi albumai surasyti ir track'ai yra, ir metai taip pat. apie apzvalgas albumu nekalbu. kartais tai kraujas uzverda kai paskaitai kokias nesamones. na pvz., viena is man labai patinkanciu grupiu apkaltino nusivaziavimu i komercija, bet aniems ne motais, kad to albumo, kuri allmusic sudirbo, parduota dvigubai maziau negu ansktesniu. paskaitau muzikantu interviu ir jie teigia, kad jiems buvo spaudimas i komercija pavaziuoti, bet tam atsisipyre ir pasirinko kita direktorija. paklausau albumo, nu blin tikrai nekomercija kvepia. vien dainu pavadinimai jau tokie keisti, skambesys ir visa kita nelabai tinka komercijai. nu ir ka tu tiems allmusic.com?..anksciau tikrai gerbiau ta saita, patikdavo pasiskaityti kritikos. pamaciau amerikieciu poziuri i muzika, kuo skiriasi kritika nuo sakykime europieciu. o zn zmogau, uz to viso tikrai slepiasi remejai ir komercija. manau, kad jie zino kam geras recenzijas rasyti, kam ne tokias..tiksliau jiems yra isakyta..nors cia nepagristi dalykai, taciau tikrai esu isitikines, kad po visu allmusic.com slepiasi remejai ir ju interesai. kadangi allmusic.com igijo gan nebloga statusa apskritai, net mp3traderiai ten daznai lankosi..(as ti seniai jau risau irgi su tais treidais, reikia parsisiunciu).. tai tiek, geriausia tureti savo nuomone ir tiek.
____________________
On the sun..it's time to go..
Tas allmusic man jau seniai prarado tą statusą. Amerikiečių recenzijas skaityti jau užkniso. Būna arba "pirk! pirk! Nerealus albumas! A must have!!!!!!111!!111111!!!!!!!! The best album ever! All their albums are the best, but this is definitely the best of the best!!!!!!" ir įvertinta penkiomis žvaigždutėmis iš penkių, arba "not the best, but after a must have! Buy this!", arba "a piece of crap. If you dont vvant to spend your money on nothing, then listen to me and dont buy. it doesnt vvorth your money. believe me!!!".
Negative-creep tikrai nzn. bet manau pradziai tau pravers ir allmusic.com . man uztenka kiek ten yra paskaityti, ten nera labai issamu, taciau aiskiai ir trumpai. kiekvienas albumas sukritikuotas. apskritai tai geras puslapis, mano antrieji internete namai.. patinka skaityti albumu 'review'us', paziureti amerikieciu poziuri i muzika ir pan. Siaip sonic'us tai nelabai lengva klausyti, ten daug psichodelijos, triuksmo ir pan. Kai Nirvana veze, turejau sonic'u 3 albumus, bet tada nepatiko. O dabar tikrai patinka..na good-luck paieskose zmogau
____________________
On the sun..it's time to go..
nieko panasaus aneurysm. matosi, kad mazai klauses esi, tai ir sneki nesamones. Nors Jimmy Eat World tikrai pop punka groja, taciau ju muzika daug profesionalesne ir simta kartu gilesne nei tarkim tavo paminetu Blink'u. Tu paziurek Blink'u lyrics'us, ir Jimmy Eat World. Gal ir pastebesi skirtuma, man jis akivaizdus..Nu anyway, paimk gitaru tabus ir palygink su blinkais, kas ir kaip..Nu vienzodziu blinku lygis daug zemesnis..be to mes nesakom kad JEW groja grunge'a, gal daugiau paskaityk komentaru. Sekmes ir geros tau dienos.
____________________
On the sun..it's time to go..
mosquito na... Tai aišku juk klausom kas patinka o Bleed American tai prasideda baisiai su pirmu kūriniu, rodo kur jie nuvažiavo. Futures mane nuvylė, bet vistiek man patinka. O šiaip aš jų tų linksmų dainų jau seniai nekliausiau... Va tas visas ramias A Sunday, For Me This A Heaven, Just Watch The Fireworks... Čia jau tikras emo šios dainos, kur vyrauja "kaip man blogai gyventi"
je xdm Jimmy Eat World tai tikrai jega. As juos klausau, kai yra tam tikra nuotaika tik..Patinka siaip visi albumai, matau ju progresavyma kaip atlikeju, muzika keiciasi ir pan. Ju naujas Futures toks tamsesnis, nei sakykim Bleed American. Nu anyway, jie vieni is mano megstamiausiu dabar. Ir px, kad groja pop-punk'a. Jei tik tai yra pateikiam gerai, tai ir kodel gi neklausyti?
It has to start somewher..It has to start somehow
What better place than here..what better time then now!!
____________________
On the sun..it's time to go..
Šiaip Sum 41 profesionaliai groja, išskyrus vokalas toks agresyvus. Bet jie gerai groja tikrai. Blinkai va jau praščiau.
O dėl JEW tai jėga radau bendraminčių Aš jų didelis fanas. Man labai patinka static prevails ir Clarity.Čia fantastiška. Static Prevails išviso laikau labai savitu albumu, tokios muzikos dar neesu girdėjas. Na tik, kad jame labai daug rėkia, jauni gi dar buvo 96metais... Ir Jimmio balsas nulūžta dažnai... Bet kokia muzika užtat! Tokie kūriniai kaip For Me This A Heaven, Just Watch The Fireworks, My Sundown, Episode .., Anderson Mesa turi fantastišką kompoziciją.
O kitos dainos the middle, sweetness, clarity, rockstar, robot factory tai paprastos indie rock, alternative pop/rock, pop-punk mišinys. Jo jie seniau varė geriau, labiau alternative o dabar gryną pop-punk.
O šiaip JEW aš manau yra vieni pirmujų emo. Jais pasekė visi tie Something Corporate ir t.t.
na taip. atrodo, kad uztenka tiems uzsimauti sportbaciukus (tuos pacius pigiausius, balta ir juoda), uzsimesti marskinelius kokius mandrus, susivelti plaukus, paimti gitarike, brukstelti 3 akordus, parekti kokius lengvus nesamoningus tekstus ir tu jau ant "rolling stone" zurnalo virselio..LOL..where do we go now..
____________________
On the sun..it's time to go..
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2005 m. rugpjūčio 25 d. 19:50:46
____________________
Legendinis
2005 m. rugpjūčio 25 d. 19:46:39
____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
2005 m. rugpjūčio 25 d. 19:23:37
____________________
Don't talk to strangers
2005 m. rugpjūčio 25 d. 19:11:10
____________________
...tuo tarpu ir uzteks.
2005 m. rugpjūčio 25 d. 14:33:15
Tony's Juice (grunge) - https://music.download.com/tonysj...t_top dls_artist
Still-Still (post-grunge) - https://music.download.com/stills...t_top dls_artist
Cyr (post-grunge) - https://music.download.com/cyr/36...t_top dls_artist
____________________
21 http://cornerz.tinkle.lt 50 Cent butu kietas reperis, jei nebutu s**as... [J-Master aka Ermideris]
2005 m. rugpjūčio 25 d. 14:21:00
be ju - Screaming Trees, Mother love bone, Mudhoney, GALBUT Hole. del Stone temple pilots tai nzn ar ten grunge... ;]]
____________________
taram
2005 m. vasario 9 d. 23:03:37
man grunge asocijojasi su:
Nirvana, Stone temple pilots, Soundgarden, nu ir Pear jam.
Tame pat kataloge dar guli (bet vargu ar tai grunge, galbut kažkas panašaus...) : Pitchshifter, Nailbomb, Tequilajazzz, Deftones??, Uratsakidogi, Korol i Shut, Weezer?
____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
2005 m. vasario 5 d. 16:44:32
____________________
On the sun..it's time to go..
2005 m. vasario 5 d. 14:41:16
2005 m. vasario 5 d. 13:06:00
____________________
On the sun..it's time to go..
2005 m. vasario 4 d. 20:42:16
2005 m. vasario 4 d. 13:17:15
2005 m. vasario 3 d. 23:27:06
____________________
On the sun..it's time to go..
2005 m. vasario 3 d. 21:56:40
____________________
Legendinis
2005 m. vasario 3 d. 20:33:13
2005 m. vasario 2 d. 16:29:18
Guerrilla radio
____________________
On the sun..it's time to go..
2005 m. vasario 2 d. 15:47:32
Kažkokia RATM daina, pamiršau kokia
2005 m. vasario 1 d. 23:23:33
It has to start somewher..It has to start somehow
What better place than here..what better time then now!!
____________________
On the sun..it's time to go..
2005 m. vasario 1 d. 22:32:51
O dėl JEW tai jėga radau bendraminčių
O kitos dainos the middle, sweetness, clarity, rockstar, robot factory tai paprastos indie rock, alternative pop/rock, pop-punk mišinys. Jo jie seniau varė geriau, labiau alternative o dabar gryną pop-punk.
O šiaip JEW aš manau yra vieni pirmujų emo. Jais pasekė visi tie Something Corporate ir t.t.
2005 m. vasario 1 d. 16:25:18
na taip. atrodo, kad uztenka tiems uzsimauti sportbaciukus (tuos pacius pigiausius, balta ir juoda), uzsimesti marskinelius kokius mandrus, susivelti plaukus, paimti gitarike, brukstelti 3 akordus, parekti kokius lengvus nesamoningus tekstus ir tu jau ant "rolling stone" zurnalo virselio..LOL..where do we go now..
____________________
On the sun..it's time to go..