na, šiaip tai pritariu. jis sunkiai pasiduoda visokiems paikinimams. bandai visais įmanomais būdais žmogų įtikinti koks jis geras, įdomus, protingas ir dar visoks koks geriausias, o jis netiki nors tu ką. na, bet jis turi priežastį tam ir mano nuomone pakankamai svarią, todėl ir gerai daro, kad netiki. ir man taip atrodo, kad tikriausiai niekada ir nepatikės. jei pradėtų tikėti nieko gero iš jo nebeliktų. bet labai svarbu yra tai, kad jis žino, kad yra žmogus, kuris mano, kad nc yra geriausias.
ai, galėčiau čia skiesti apie jį nors ir visą vakarą, bet jaučiu užteks jau. nėra jokio reikalo. paskui prisiskatys visokios potencionalios prielipos, koks jis geras ir neduos žmogui ramybės. ir taip jau sakė, kad yra kelios kažkokios, kurios niekaip neatstoja bet lyg ir atsikabino jau. jų pačių labui, haha
šiaip tai su tavimi, grooveri, man apie jį kalbėti tikrai negaila o su kitais, jau kitas reikalas. na, šiaip tai man negaila, kad jis žmonėms patinka. taip ir turi būti, juk jis tokia protinga ir įdomi asmenybė. jei kas nors ką nors apie jį blogai parašytų, tai aš dar parodyčiau savo pasipiktinimą, kaip gi kitaip... bet jei per daug tų gerbėjų ir prielipų visokių prisiveistų, tai jau blogai būtų. tas man ir nepatinka, o dabar žiūriu, kad jau pakankamai daug priviso jų. išpaikins dar tas populiarumas mano ......... : )
Grooveris rašė: ok, nekalbesiu apie ji.ok, suklydau pasiulydamas Jack off jill, viskas, i'm sorry...shaudykit mane....peace.
baik niekus čia paistyti : ) niekas tavęs net nežada šaudyti. kalbėk apie ką nori, man tiesą sakant apie jį kalbėti tai labai patinka - mano mėgstamiausia tema.
ai, konkrečiau čia gal geriau nerašysiu, kodėl. beto, aš vistiek žinau, kad kad ir koks jis populiarus būtų ir kad ir kiek jo gerbėjų atsirastų, pirma vieta eilėje jau užimta. ir niekas ten stovinčio žmogaus neišstums. tegu net nebando, nes tas žmogus pajutęs pavojų gali pradėti gintis
Grooveris (Užblokuotas)
2004 m. spalio 21 d. 13:40:25
rutasha, visa tai , ka parasei-puikiai zinau, bet jis akcentuoja, kad visgi blekas ir grunge'as jam labiausiai sueina...sprendziant is to, kaip jis dziugavo ir issisiepes cia sokinejo, kai gavo keleta Jacku cd, pamaniau , kad tai tikrai grunge'as(nes kaip jau sakiau, blekas negali buti, buciau girdejes).na tai tiek labai jau NC pasidare populiarus(jam tai nepatix)
pagal jį jack off jill neša į nu-metal truputį. hmmm, nu gal ir neša, bet ten merginų grupė ir žymiai geresnė už visokius slipknot, korn ar dar velniai žino, kokį nu-metalinį mėšlą.
ir nėra jis toks jau ribotas. ne tik black'o ir grunge klausosi. aš kažkada užsipuoliau žmogų, kad jis tik šitų stilių klausosi, tai sužinojau, kad pastaruoju metu yra labai susidomėjęs dar ir doom metal. beto jis klausosi ir kelių death, thrash metal grupių, dar ir alice cooper'io, kuris lyg ir hard rockas yra, jei gerai prisimenu. tik kad daugiausiai jo mėgstamų grupių priklauso būtent black'ui ir grunge'ui, todėl jis vadina šiuos stilius savo mėgstamiausiais, bet tai nereiškia, kad klauso vien jų. nu, žodžiu... : )
Grooveris (Užblokuotas)
2004 m. spalio 21 d. 13:11:25
to rutasha>ne, jis nesake, kad jack off jill grunge'as, pats padariau tokia isvadasiaip tiesiog kazkaip pamaniau, visgi turbut ne kox blekas, nu o ka aparta bleko ir grunge'o jis dar megsta?
nu man tai nlb patinka jis , bet zinau foo fighters , nirvana , cranberries nu o gal cia ir ne grunge bet kazkas panasaus
____________________
Who loves the Offspring ? - ME
[img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
Grooveris rašė: paklausk pas NC.siaip jei nesupyx zmones, tai pavardinsiu, tas kurias esu girdejes, ty tik pavadinimus, bet neklauses.na tai butuearl jam, soundgarden, hole, jack off jill, babes in toyland(gal klystu?), bush, foo fighters(rodos postas?), Alice in chains ir etc....tai grupes, apie kurias suzinojau is NC.
nejaugi jis tikrai sakė, kad jack off jill yra grunge??? nežinau, kažkaip nelabai man panašu į tai...
galiu parekomenduoti tas, kurias pati klausau. tai būtų pearl jam ir alice in chains. iš riot grrrl - babes in toyland, sleater-keaney, L7. ir žinoma, viena mano mėgstamiausių - hole. tik kažkaip neįsivaizduoju, ją prie riot grrrl skirti ar šiaip prie grunge. bet kokių atveju labai gera grupė.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2004 m. spalio 21 d. 18:30:48
ai, galėčiau čia skiesti apie jį nors ir visą vakarą, bet jaučiu užteks jau. nėra jokio reikalo. paskui prisiskatys visokios potencionalios prielipos, koks jis geras ir neduos žmogui ramybės. ir taip jau sakė, kad yra kelios kažkokios, kurios niekaip neatstoja
2004 m. spalio 21 d. 18:02:59
____________________
Khult!!!
2004 m. spalio 21 d. 14:44:48
2004 m. spalio 21 d. 14:10:11
____________________
Khult!!!
2004 m. spalio 21 d. 14:06:17
____________________
www.jukebox.lt
2004 m. spalio 21 d. 14:06:14
ok, nekalbesiu apie ji.ok, suklydau pasiulydamas Jack off jill, viskas, i'm sorry...shaudykit mane....peace.
baik niekus čia paistyti : ) niekas tavęs net nežada šaudyti. kalbėk apie ką nori, man tiesą sakant apie jį kalbėti tai labai patinka - mano mėgstamiausia tema.
2004 m. spalio 21 d. 14:03:12
ai, konkrečiau čia gal geriau nerašysiu, kodėl. beto, aš vistiek žinau, kad kad ir koks jis populiarus būtų ir kad ir kiek jo gerbėjų atsirastų, pirma vieta eilėje jau užimta. ir niekas ten stovinčio žmogaus neišstums. tegu net nebando, nes tas žmogus pajutęs pavojų gali pradėti gintis
2004 m. spalio 21 d. 14:00:12
____________________
Delena.
2004 m. spalio 21 d. 13:59:05
____________________
Parašas.
2004 m. spalio 21 d. 13:57:49
____________________
Khult!!!
2004 m. spalio 21 d. 13:54:47
labai jau NC pasidare populiarus(jam tai nepatix)
2004 m. spalio 21 d. 13:40:25
____________________
Khult!!!
2004 m. spalio 21 d. 13:35:28
pagal jį jack off jill neša į nu-metal truputį. hmmm, nu gal ir neša, bet ten merginų grupė ir žymiai geresnė už visokius slipknot, korn ar dar velniai žino, kokį nu-metalinį mėšlą.
ir nėra jis toks jau ribotas. ne tik black'o ir grunge klausosi. aš kažkada užsipuoliau žmogų, kad jis tik šitų stilių klausosi, tai sužinojau, kad pastaruoju metu yra labai susidomėjęs dar ir doom metal. beto jis klausosi ir kelių death, thrash metal grupių, dar ir alice cooper'io, kuris lyg ir hard rockas yra, jei gerai prisimenu. tik kad daugiausiai jo mėgstamų grupių priklauso būtent black'ui ir grunge'ui, todėl jis vadina šiuos stilius savo mėgstamiausiais, bet tai nereiškia, kad klauso vien jų. nu, žodžiu... : )
2004 m. spalio 21 d. 13:34:06
____________________
Khult!!!
2004 m. spalio 21 d. 13:29:06
____________________
www.jukebox.lt
2004 m. spalio 21 d. 13:11:25
____________________
Khult!!!
2004 m. spalio 21 d. 10:56:52
____________________
Who loves the Offspring ? - ME [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/878/60484878.gif[/img] [img]http://ak.buy.com/db_assets/mini_ad_images/523/60448523.gif[/img]
2004 m. spalio 21 d. 08:54:46
2004 m. spalio 21 d. 07:59:19
____________________
www.jukebox.lt
2004 m. spalio 21 d. 07:16:00
paklausk pas NC.siaip jei nesupyx zmones, tai pavardinsiu, tas kurias esu girdejes, ty tik pavadinimus, bet neklauses.na tai butu
nejaugi jis tikrai sakė, kad jack off jill yra grunge??? nežinau, kažkaip nelabai man panašu į tai...
galiu parekomenduoti tas, kurias pati klausau. tai būtų pearl jam ir alice in chains. iš riot grrrl - babes in toyland, sleater-keaney, L7. ir žinoma, viena mano mėgstamiausių - hole. tik kažkaip neįsivaizduoju, ją prie riot grrrl skirti ar šiaip prie grunge. bet kokių atveju labai gera grupė.