Čia yra visiška tragedija. Ir kitaip to nepavadinsi. Knaan ir Shakiros himnai buvo žiauriai geri 2010 metais, patys tikriausi futbolo himnai, tikėjausi, kad ir šiemet bus gerai. Bet oh well...
Ech... Neturi ji savo Mar'kos... Argi čia himnas... ką jis gali uždegt? Va, paklausykit:
"I feel it coming From my head to my feet I see the people going crazy on the streets Tonight Let me take you for a holiday, that you won't forget (for a holiday you will not forget)..."
arba:
"Let's raise some hell start breaking the walls Celebrate celebrate all night long"
Arba ne, va šitas irgi geras:
"We beat the drums the flags are flying high I wanna scream from the top of my lungs That i'll be there Yes we''ll be there"
Nu bliamba, viskas ten gerai! Tobulas himnas! O čia?
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
2014 m. balandžio 19 d. 20:48:50
tragedija..
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
2014 m. balandžio 18 d. 20:08:03
Kažin, ar yra kada buvęs prastesnis himnas
2014 m. balandžio 18 d. 12:56:54
Jokios brazilijos nesigirdi ir jokios galimybės kartu dainuoti....
____________________
bet čia tik mano nuomonė....
2014 m. balandžio 18 d. 09:27:58
...gal dar nevėlu adaptuoti šį himną badmintono čempionatui...
2014 m. balandžio 18 d. 09:22:03
Čia yra visiška tragedija. Ir kitaip to nepavadinsi. Knaan ir Shakiros himnai buvo žiauriai geri 2010 metais, patys tikriausi futbolo himnai, tikėjausi, kad ir šiemet bus gerai. Bet oh well...
____________________
The Riddle Wants To Be...
2014 m. balandžio 18 d. 08:11:54
Ech... Neturi ji savo Mar'kos... Argi čia himnas... ką jis gali uždegt? Va, paklausykit:
"I feel it coming From my head to my feet I see the people going crazy on the streets Tonight Let me take you for a holiday, that you won't forget (for a holiday you will not forget)..."
arba:
"Let's raise some hell start breaking the walls Celebrate celebrate all night long"
Arba ne, va šitas irgi geras:
"We beat the drums the flags are flying high I wanna scream from the top of my lungs That i'll be there Yes we''ll be there"
Nu bliamba, viskas ten gerai! Tobulas himnas! O čia?
____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.