Geras albumas. Nors nei vienoje dainoje nėra žodžių, tai tik privalumas, nes leido geriau suprasti, įsiklausyti ir įsisavinti jų kuriamą muziką. Net negalėčiau tam priskirti roko muzikos žanro, čia labiau tiktų "rimtoji muzika".
Net neabejotina, kad čia yra rimtoji muzika. Nuo pat laikų pradžios van der graafai save laikė klasikais, o ne progresyviojo roko genijais ir kuo toliau juos pradedu pažinti, tuo labiau man tai atrodo tiesa. Taigi, tu esi visiškai teisi teigdama, kad tai ne roko muzika.
Tai yra improvizacijos, gimusios derinant instrumentus, tad viskas aišku dėl teksto: jo totaliai nėra. Taigi viskas aišku ir dėl muzikos: tai visai eilinės grupei gimusios improvizacijos, kurios turi savitą dvasią.
Geras albumas. Nors nei vienoje dainoje nėra žodžių, tai tik privalumas, nes leido geriau suprasti, įsiklausyti ir įsisavinti jų kuriamą muziką. Net negalėčiau tam priskirti roko muzikos žanro, čia labiau tiktų "rimtoji muzika".
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. liepos 10 d. 15:55:11
Net neabejotina, kad čia yra rimtoji muzika. Nuo pat laikų pradžios van der graafai save laikė klasikais, o ne progresyviojo roko genijais ir kuo toliau juos pradedu pažinti, tuo labiau man tai atrodo tiesa. Taigi, tu esi visiškai teisi teigdama, kad tai ne roko muzika.
Tai yra improvizacijos, gimusios derinant instrumentus, tad viskas aišku dėl teksto: jo totaliai nėra. Taigi viskas aišku ir dėl muzikos: tai visai eilinės grupei gimusios improvizacijos, kurios turi savitą dvasią.
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. liepos 3 d. 19:20:07
Geras albumas. Nors nei vienoje dainoje nėra žodžių, tai tik privalumas, nes leido geriau suprasti, įsiklausyti ir įsisavinti jų kuriamą muziką. Net negalėčiau tam priskirti roko muzikos žanro, čia labiau tiktų "rimtoji muzika".
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.