Nereikėtų leisti sunkesnės muzikos atstovams atlikinėti himno, nes jis ne dainuojamas, o giedamas, ir reikalauja klasikinio vokalo technikos. Rokeriai atliko juos savame stiliuje - tokiais balsais, kokiais įpratę dainuoti, todėl ir skambėjo keistokai,- ir štai pripažįstami kaip blogiausi, o tai nėra teisinga. Gėda turėtų būti nebent tiems atlikėjams, kurie susimovė su dainų žodžiais. Tas keista, žinant, kokie (netgi fanatiški) patriotai yra amerikiečiai, todėl jie galėtų nemokėti nieko, bet tik ne savo šalies himno, kuris kiekvienam tikram amerikiečiui yra šventas.
O dėl to, kad pirmoje vietoje Whitney - tai tiesiog akivaizdi tiesa, kuriai prieštarauti ryžtųsi turbūt nedaugelis. Teisybės dėlei reikia pridurti, kad Whitney žiopčiojo pagal fonogramą (šį faktą po daugelio metų pripažino ji pati), bet tai nė kiek nesumenkina jos fantastiško balso ir įspūdingo atlikimo, kuriuos mes pažįstame ir iš daugybės kitų jos įrašų bei pasirodymų. Ji buvo tikra balso karalienė, ir po jos klausytis tos pačios dainos kitų atlikėjų versijų... deja
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. liepos 4 d. 23:56:32
Beyonce!!
2012 m. liepos 4 d. 18:51:46
Nereikėtų leisti sunkesnės muzikos atstovams atlikinėti himno, nes jis ne dainuojamas, o giedamas, ir reikalauja klasikinio vokalo technikos. Rokeriai atliko juos savame stiliuje - tokiais balsais, kokiais įpratę dainuoti, todėl ir skambėjo keistokai,- ir štai pripažįstami kaip blogiausi, o tai nėra teisinga. Gėda turėtų būti nebent tiems atlikėjams, kurie susimovė su dainų žodžiais. Tas keista, žinant, kokie (netgi fanatiški) patriotai yra amerikiečiai, todėl jie galėtų nemokėti nieko, bet tik ne savo šalies himno, kuris kiekvienam tikram amerikiečiui yra šventas.
O dėl to, kad pirmoje vietoje Whitney - tai tiesiog akivaizdi tiesa, kuriai prieštarauti ryžtųsi turbūt nedaugelis. Teisybės dėlei reikia pridurti, kad Whitney žiopčiojo pagal fonogramą (šį faktą po daugelio metų pripažino ji pati), bet tai nė kiek nesumenkina jos fantastiško balso ir įspūdingo atlikimo, kuriuos mes pažįstame ir iš daugybės kitų jos įrašų bei pasirodymų. Ji buvo tikra balso karalienė, ir po jos klausytis tos pačios dainos kitų atlikėjų versijų... deja
2012 m. liepos 4 d. 17:57:13
Na jau,tikrai nesutinku...Tyleris tikrai gerai sudainavo ....