| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2013 m. rugsėjo 20 d. 17:17:13
Mano nuomonė apie festivalius: geriau 2-3, bet tikrai stiprūs, nei 15 su tais pačiais "etatiniais" LT atlikėjais. Tiesiog galėtų organizatoriai susivienyti ir savo idėjas bei lėšas sutelkti bendram darbui, o ne konkuruoti tarpusavyje. Tik tokiu atveju išaugtų kažkas tikrai verto dėmesio. Arba jei konkuruoti, tai tarptautiniu lygiu, o ne tarpusavyje, auditoriją atiminėjant vieni nuo kitų.
Tarkim Latvijos Positivus auga metai iš metų, sukviečia Lietuvai dar nematytus atlikėjus ir taip tampa rimtu konkurentu tarptautiniame lygmenyje. Va tokią konkurenciją aš suprantu. Tuo tarpu lietuviški festivaliukai, deja, vis dar pešasi tarpusavyje.
Na o dėl koncertų, tai sutinku, padėtis išties taisosi.