____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas
Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen
Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Puslapis yra pramoginis. Kalbinti jo narius galima ir reikia. Gaivinti ir plesti temas galima ir reikia. Apstu vietos saviraiskai ir idomioms mintims, pastebejimams, polemikai. Reikia kurybos fantazijos iniciatyvos entuziazmo idejuaktyvumo drasos.
Kai bus griezta atranka su tokiais tavo isvardintais kriterijais kad patekt i tokia bendruomene kruta, laikysiu egzamona.. o dabar kol kas cia tokios tvarkos nesama.
Jei kam įdomu, ką AI mano skirtingais klausimais, tas žmogus pats to AI pasiklaus. Nebūtina kiekvieną savo diskusiją su AI raportuoti čia, nes TAI NIEKAM NĖRA ĮDOMU. Tamsta gal ir turi žiupsnelį savikritiškumo, bet nesugeba į tai atsižvelgti ir keistis.
Nebent tai kažkokia savirefleksija, kur tamsta tiesiog sau dėstote savo mintis. Bet to nebūtina publikuoti, tą ir galima daryti sau, o prieš publikuojant verta pagalvoti, ar tai bus įdomu bendruomenei. Tamsta visai neturite bendruomeniškumo jausmo.
Pažiekite, ar daug sulaukiate like'ų, ar gerus vertinimus gaunate už savo parašytus dalykus. Aš tai dažniausiai matau nulius. Tai koks tikslas rašyti tokiais kiekiais, jei akivaizdžiai atbaidomi skaitytojai.
2012 m. liepos 17 d. 18:47:19
Man kaip tik skamba taip kaip ir turi skambet Bloc Party. Smagu
____________________
taskomes.........
2012 m. liepos 12 d. 00:33:24
neprisviles blynas. kitom grupem taip neiseina
____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
2012 m. liepos 11 d. 20:16:09
Truputį ne Blocpartiška, bet vilčių suteikia tai, jog ne elektronika. Ir Kele vokalas prislopintas, kodėl?
2012 m. liepos 11 d. 11:47:36
Toks visai jėga gabaliukas, toks kaip tik vasarai :)