Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1 ... 1011121314151617181920 ... 39
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Zaviesas (Užblokuotas)
2007 m. birželio 21 d. 19:01:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aisku nukentejo, sedejo halej, gavo is skarbonkes galvon ir fsio, bet juk tai nereiskia, kad zalgiris kaltas, o juo labiau kaunas.
cia ne liga. tiesiog buna piktu zmoniu ir ka.

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
Nocturnal_Ritual
2007 m. birželio 20 d. 02:20:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Zaviesas, kaip pirštu į akį čia, tiesiog trykšta nepykanta Žalgiriui, beje, krepsinis.net irgi užkliuvo kažkoks Addicted, su savo paranojiškais pasisakymais. Čia jau liga manau, o gal mes kažko nežinom, gal žmogus yra nukentėjęs vienaip ar kitaip nuo Žalgirio organizacijos, ar nuo kauniečių. https://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d070.gif

Atsakyti
Zaviesas (Užblokuotas)
2007 m. birželio 19 d. 23:43:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
VISI KAUNO ZALGIRIO FANAI

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
Zaviesas (Užblokuotas)
2007 m. birželio 19 d. 23:42:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
malonu kad nera keiksmazodziu, bet neapykanta tiesiog tryksta zalgiriui. mano nuomone turim dziaugtis, kad Lieruvelej ne viena stipri komanda, o dvi tarpusavyj apylyges. per visas rungtynes tiek teisejai tiek zaidejai padaro nesamoniu. nereik del to nekest, nes ir rytas ne kitaip.

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
AnsweR
2007 m. birželio 19 d. 16:46:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jis tiesiog išsako savo subjektyvią nuomonę. Nieko nepavadino gaidžiais, žaliom k*rvom ar p***rastais.

____________________
Parašas.
Atsakyti
Zaviesas (Užblokuotas)
2007 m. birželio 19 d. 13:40:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as nesaku, tokiu zalgiryj nera. ju tikrai nemazai. tik vat jiems nesvarbu, kad nuo to kencia komandos garbe, nu paskaityk answer dar jo komentara ir pamatysi, kad ten suvaryta viskas ant zalgirio. jis issako savo nuomone varydamas, bet ryte juk tokios pat nesamones.

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
AnsweR
2007 m. birželio 19 d. 10:48:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zaviesas> Varančių yra tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. O kalbant apie adicted, tai netinka, nes žmogus tik išsako savo nuomonę, o ne aklai varo.

____________________
Parašas.
Atsakyti
Zaviesas (Užblokuotas)
2007 m. birželio 19 d. 00:18:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
atsiprasau uz flood, nbet jei domites krepsiniu tai cia fainas zaidimukas. butinai uzsiregistruokit, galima savo zaidejus susikurt ir zaist pries kitus is viso pasaulio. https://www.cyberdunk.com/?ref=12256

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
Zaviesas (Užblokuotas)
2007 m. birželio 19 d. 00:17:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as manau, kad cia isversta bski pagrazintai, nes tanoka jau senis ir supranta, kad nera visagalis. as tikiu kad jis galetu padoriai apsigint, bet kibi ginyba kainuoja daug prazangu, o kai zalgiryj praktiskai jis vienas centravo praita sezona, tai jam negalima greit issibauduot.

man tai biski juokingi tokiu rytfaniai, ziurintys i ryta pro rozinius akinius ir varantys ant zalgirio be jokiu argumentu. visi taip moka, addicted.

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
AnsweR
2007 m. birželio 1 d. 13:07:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nocturnal_Ritual> Įmanoma, bet iš Tanokos to tikrai galima tikėtis, sutik

____________________
Parašas.
Atsakyti
mr_brightside
2007 m. gegužės 31 d. 14:31:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR rašė:
Girdėjot, ką Tanoka šneka?

Tanoka Beardas
„Jei nebūčiau toks svarbus puolant, gindamasis žaisčiau agresyviai ir turbūt kaskart prisirinkčiau baudų. Bet garantuoju, tuomet varžovai bijotų priartėti prie baudos aikštelės“
„Žalgirio“ amerikietis įsitikinęs, kad jis gali gintis daug geriau nei tai daro.

BasketNews.lt

Nemaniau, kad jis toks apgailėtinas...



...

Atsakyti
Nocturnal_Ritual
2007 m. gegužės 30 d. 17:31:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR rašė:
Girdėjot, ką Tanoka šneka?

Tanoka Beardas
„Jei nebūčiau toks svarbus puolant, gindamasis žaisčiau agresyviai ir turbūt kaskart prisirinkčiau baudų. Bet garantuoju, tuomet varžovai bijotų priartėti prie baudos aikštelės“
„Žalgirio“ amerikietis įsitikinęs, kad jis gali gintis daug geriau nei tai daro.

BasketNews.lt

Nemaniau, kad jis toks apgailėtinas...

O kaip tau K. Rushas, misteris "Dariau ką norėjau"?

Jei rimtai, tai manau kad žurnalistas asilas blogai išvertė, ne pirmas ir ne paskutinis kartas...

Atsakyti
AnsweR
2007 m. gegužės 30 d. 15:52:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Girdėjot, ką Tanoka šneka?

Tanoka Beardas
„Jei nebūčiau toks svarbus puolant, gindamasis žaisčiau agresyviai ir turbūt kaskart prisirinkčiau baudų. Bet garantuoju, tuomet varžovai bijotų priartėti prie baudos aikštelės“
„Žalgirio“ amerikietis įsitikinęs, kad jis gali gintis daug geriau nei tai daro.

BasketNews.lt

Nemaniau, kad jis toks apgailėtinas...

____________________
Parašas.
Atsakyti
Addicted
2007 m. gegužės 29 d. 14:09:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Woods nepatinka nes pridare (ir jauciu pridarys) Rytui daug problemu. Ant Collinso man tiesa sakant nusisvilpt, o Kalnietis taip ir liks perspektyviu visa savo gyvenima ir po kazkiek tai metu kartu su Griuvineviciumi laks alu forte

____________________
You get the life you're given
Atsakyti
mr_brightside
2007 m. gegužės 29 d. 09:05:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
to adikted:

o ka manai apie woods, kalniety, collins'a ir kitus

Atsakyti
Addicted
2007 m. gegužės 29 d. 03:29:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ka jau ka bet si sezona Zalgiryje yra tiek daug debilu kad nu nx... Maciulis su savo "strelem" Stelmos link, Popovic su savo priejimais prie teiseju kiekviena karta kai yra fiksuojama bauda (net ne jam) ar pan., Jankunas su savo istiestom i virsu rankom norint pasakyti kad jis nepazeide cilindro taisykles (velgi kiekviena karta po prazangos), Beard su savo nerviniais ispuoliais, kamuoliu metymais i Nielseno nugara ir techninemis prazangomis, Jasikevicius su savo "zvaigzdes mentalitetu" ir ziurejimu i Ryto sektoriu kiekvienos minutes pertraukeles metu zaidziant Siemense bei nepaprastu dziaugsmu pataikius tritaski ar nepadarius nei vienos klaidos karta per keleta menesiu ir galiausiai oficialiai SESTAS KOMANDOS ZAIDEJAS - "gerbiamas" teisejas Kestutis Pylipauskas su savo akivaizdziu Kauno komandos palaikymu ir visiskai nelogiskais bei priestaraujanciais sveikai mastysenai sprendimais.

Jauciu palengvejima tik del to kad pavyko asmeniskai Pylipauskui pasakyti keleta "graziu" zodeliu sestuju finalo rungtyniu pertraukos metu. Taip pat dziugu kad sita kiaule teisejauti gales tik iki 2008/2009 sezono nes tada jis iseis i uztarnauta (akivaizdziai matyti kad senukas jau net protu nesuvokia ka daro) poilsi.

p.s. hm, atrodo kad as tikrai nekenciu zalgirio...

____________________
You get the life you're given
Atsakyti
AnsweR
2007 m. gegužės 27 d. 10:48:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip, žinoma, čia aš neturiu. Aš pradėjau kliedėti apie gaidžio ženklus ir pan.

____________________
Parašas.
Atsakyti
mr_brightside
2007 m. gegužės 26 d. 19:48:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
diskuot tau dbr gal ir beprasmiska kai neturi ka protingo pasakyt..del sito sutinku su tavim

Atsakyti
AnsweR
2007 m. gegužės 26 d. 11:16:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mes turim vieną, bet gerą. Na bet, kaip eilinį kartą įsitikinau, su tavim diskutuoti beprasmiška. Neįsižeisk, bet atrodo, kad vyras metuose esi, bet jei to nežinočiau, tai pagal komentarus pagalvočiau, kad max 15

____________________
Parašas.
Atsakyti
mr_brightside
2007 m. gegužės 24 d. 18:40:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puslapiai: 1 ... 1011121314151617181920 ... 39
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


The Stone Roses The Stone Roses
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1877
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 33522